GüzellikCilt bakımı

Yüz kırışıklarının düzeltilmesi: doğayı aldatmak nasıl?

Er ya da geç, bir gün, uzak gelecekte, kişinin duyguları ve duyguları yaşatmaya başlayacağı bir zaman gelecek diye düşündü . Tüm gülümsemeler ve kederler, bir zamanlar pürüzsüz ve taze, genç bir yüz üzerinde küçük çizgiler şeklinde "hatırlanacaktır". Ve şimdi, bu kez ani bir şekilde geldi ki onunla yüz yüze kalan gençleri nasıl geri getireceğimizi bilmemek için kendisiyle tamamen karışık karşılaştık.

Derinin solmasına neden olan bu tatsız "tanıklardan" kurtulmak nasıl? Neyse ki, tıp - kozmetoloji ve cerrahi alanlarındaki modern teknolojiler, bu sorunun çözülebileceği ölçüde gelişmiştir. Bu yazıda, kişinin gençliğini uzatmak için olası seçenekleri değerlendirmeyi öneriyorum.

Kırışıklıkların nedenlerini anlama

Yüz kırışıklarının düzeltilmesi, 25 yaşındaki kadınlar için ana sorundur. Bu yaştan sonra kadınlar yüzlerinde sık sık ince kırışıklıkların bir tezahürü olduğunu fark eder. Görünüşlerinin sebepleri çeşitlidir ve yaşamın yolu, kötü alışkanlıklara eğilim ve çevredeki çevresel durum gibi temel faktörlere bağlıdır. Kötü sağlık bir kişinin gençliğini de olumsuz bir şekilde etkileyebilir, bu yüzden yüz kırışıklarıyla savaşmaya başlamadan önce bedeninizi incelemeli ve yaşam biçiminizi yeniden düşünmelisiniz. Sonuçta, yüz kırışıklıkları ile erken ortaya çıkışının başlıca nedenlerini bulmadan, cerrahi müdahale dışında, sınırsız ve boşuna çeşitli şekillerde savaşabilirsiniz.

Kırışıklık Düzeltme Seçenekleri

Yüz kırışıklarının düzeltilmesi çeşitli şekillerde oluşabilir. Uzun vadeli bir etki için, aşamaları birbirinin sonuçlarını pekiştiren karmaşık bir sistem kullanmak en iyisidir. Yüz kırışıklarının düzeltilmesi en zor seçeneklerden biridir, çünkü daha önce olduğu gibi hala gülümsemeye devam ediyorsunuz, yüzünüzde farklı duygular yansıtmaya devam ediyorsunuz, bu da tekrar tekrar kırışıkların görünümüne katkıda bulunuyor. Bu, taştan, duygusal olmayan bir kişinin "maskesini" koymanın gerekli olduğu anlamına gelmez; bu sadece, sorumluluğun ve özenin gösterilmesi ile sorunun ele alınması gerektiği anlamına gelir.

Yüz kırışıklarının düzeltilmesi, kozmetik yardımıyla ve belki cerrahi müdahale yardımı ile ortaya çıkabilir.

Kozmetik çözümleri

Yüz kırışıklarının boyutunu küçültmeye yardımcı olan kozmetik ilaçlar genellikle onları dolduran, deriye nüfuz eden yüksek miktarda kollajen içerir. Kolajen deforme olan epidermis hücrelerini doldurur ve bu şekilde yüzdeki tezahürünü azaltır. Bununla birlikte, bu prosedürün bir takım dezavantajları vardır. Örneğin, çok küçük bir yüzdede kollajen epidermise emilir ve kırışıklıkların derinliğine bağlı olarak, basitçe etki yapmaz. Bununla birlikte, kolajen ile ince kırışıkların düzeltilmesi oldukça uygundur, çünkü küçük miktarlarda cilde ve hareketle emilebilir. Krem-kollajenin bir sonraki dezavantajı etkinin kırılganlığıdır. Maalesef sihirli araçlar yok, etkileri geçici: Bir krem kullanırken - kırışıklıklar mevcut değilse, bir krem kullanmayı bıraktı - kırışıklıklar tekrar ortaya çıktı.

Sadece cilt başlangıçta çok ince ve kırışmaya eğilimli gözlerin düzeltilmesi ve düzeltilmesi. Gözlerin altındaki küçük kırışıklardan kurtulmak için kollajen kremi kullanabilirsiniz, ancak yüz kırışıkları ile geç başlamış iseniz, işe yaramaz.

Kozmetik ve cerrahi müdahale

En derin kırışıklıklardan kurtulmak için ya da uzun süreli harekete geçmek istiyorsanız, iki tip ayrılabilir ameliyata başvurabilirsiniz: ilki - doğrudan buğulanmış cildi kaldıracak olan neşterle. İkinci tip - botoks veya deri altına enjekte edilen benzer ilaçların enjeksiyonu, kristalleşir ve böylece kırışıklıkları "doldurar". Etkiyi sürdürmek için bu prosedürün aşağıdakilere gereksinimi olması durumunda, eylemleri ortalama 6 ay ile sınırlıdır.

Bu nedenle, yüz kırışıklarının düzeltilmesi için birçok fırsat var, ancak bunların en iyisi, sağlıklı bir yaşam biçiminin yardımıyla görünme zamanlarını "geciktirmek". Az stres - daha az kırışıklık gelecekte beklediğiniz. Daha sık gülümseyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.