ÇirkinlikInşaat

Bir tahliye ve drenaj sistemleri gibi Drenaj ızgara elemanı

Son yıllarda özel evlerin yapımında İlgi oldukça artmıştır. Birçok kişi bu amaçla ülkede toprak satın. Her zaman değil onlar binaların yapımı için idealdir. Çok sık inşaat başlangıcı gereklidir önce bazı hazırlık çalışmalarını yürütmek için olur.

Çoğu zaman, bu tür eğitim içeren cihaz drenaj sistemi. Satın alınan ham komplo toprak, yani su tablası çok yüksek ise, sahibi seviyelerini düşürür gerekecektir. Bu drenaj sistemi doğrusal derinlik denir. onun cihaz için düzgün yüklemek ve bu boruları gibi drenaj sisteminin çeşitli unsurları, nasıl kullanılacağını bilmesi gerekir kuyu, drenaj vb ızgaralar, yanı sıra doğru konumlarını planlamak mümkün.

noktadan - - drenaj ikinci tür hemen her kesiminde kullanılan, hatta kuru. Drenaj işareti herkes bu tip ile. Tüm muhtemelen görülen iniş boruları - temel bir özellik yüksek katlı binalarda. duvarlar ve yağmur ve erime suyunun evin temelini boşaltmak için kullanılan yüzeyel noktalı drenaj sistemi. kendi özel ev sahibi cihaz için bu tür oluklar, borular, drenaj ızgaralar, çeşitli tutturma elemanları gerekir. Drenaj bu iki türleri genellikle aynı anda yapılır.

Drenaj ızgara derin drenaj ve noktasının cihazda olarak kullanılır. Onların temel amacı - kir, dökülen yaprakların, vb kapakları, kuyu ve su tankları korumak için Örneğin, taşıma hasarından yayaların yanı sıra hasar görmesini drenaj sisteminin gerçek elemanları korumak için - Ayrıca başka bir yararlı bir işlev yerine getirir.

Modern sanayi herhangi bir amaç için ve farklı malzemelerden çeşitli, çeşitli drenaj ızgaraları büyük miktarda üretir. Drenaj ızgara yüksek mukavemet gibi bir özellikle böyle bir kalitede olması gerekir.

yüksek yük ile bu elementin yerlerin durumunu kullanılırken bu özellikle önemlidir. Örneğin, otoparklarda, karayolları. Ama bu tür parklar ve meydanlarda sessiz yerlerde, ızgaralar güvenilir kapakları ve menholleri kapatmalısınız.

Bunlar genellikle metal malzemeden imal edilmiştir. Avrupa standartlarına göre, kafesin yük kapasitesi 6 sınıfa ayrılır. harfler ile belirlenir Sınıflar Latin alfabesinin "A", "F" den. Dizilerin ana tip düşünün.

  • Galvaniz ve paslanmaz çelik. o korozyona kolay temizlenebilir ve dayanıklı olduğu için, bunlar hijyenik, çok dayanıklıdır.
  • Bakır ve pirinç drenaj ızgara. Saygısı onlar çelikten o aynıdır.
  • demir kafes Cast. Bunlar çok sık özel boyutlar kuyulara yapılır. Malzeme olarak, gri ve yumuşak demir olabilir. sfero demir dizilerin avantajı sınıflara ayrılabilir olmasıdır.

Ayrıca drenaj sistemlerinin elemanları üretilmektedir korumak için ızgaraları plastik havuzcuklara. Bu çöp toplama işlemi için bir sepet gibi, yapısal element ayrı ayrı borulara ve vardır. Bu oluklar altına yerleştirilir. sokak girişlerine parmaklıklar ayrı olarak satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.