GüzellikCilt bakımı

"Topikrem": yorumlar ve fiyat. Çocuklar için "Topikrem": yorumlar

"Topikrem" - , bir emülsiyon olan tüm vücut derisinin özel bakım için tasarlanmıştır, Fransa laboratuvar "Nizhi-şeriat" kuruldu. Nedeniyle "Topikrem" kompozisyonuna mükemmel nemlendirir ve çoklu tüketici değerlendirmeleri ile teyit edilir cildi besler. Emülsiyon problem cilt için tasarlanmıştır, bu yoğun nemlendirir ve doku rejenerasyonu hızlanır, dermatit tedavisinde yardımcı olur. "Topikrem", cilt daha yumuşak yapar onu besler, gerginlik hissini ortadan kaldırır, elastikiyet verir, böylece hızla emilir.

Means "Topikrem" çoğunlukla indirgeyici özellikleri, kuru cilt iyi bakım, hem de anti-enflamatuar etkisi tahsis tepkilerin bir çeşitlilik vardır. Paketleme bir emülsiyon formunda mevcut araçlar, - 200 ml veya 500 ml'lik şişelere bir tüp.

farmakolojik etkileri

Emülsiyon, rejenere antiinflamatuar ve uyarıcı etkisi vardır. Şekilde tasarlanmıştır kuru cilt bakımı, hem de duyarlılık eğilimli. krem akne, kızarıklık tedavisi için yardımcı olur ve cilt üzerinde döküntüleri. cilt koruyucu lipit filmi üzerinde oluşturma, "Topikrem" nem dengesini geri yükler ve verir cilde elastikiyet. Bu, daha yumuşak ve sağlıklı bir görünüm vermek hale cilt üzerinde hareket ederek, laktik asit ve balmumu, Bileşiminde sahiptir.

alerjik reaksiyonlara neden olmaz krem "Topikrem" kullanırken, küçük çocuklar için kullanmaya korkuyor olamaz.

deri üzerinde hareket ederek, emülsiyon, sızdırmazlık ve iltihap ortadan kaldırır dehidrasyon ya da enfeksiyonlu hastalıklardan sonra cildi nemlendirir. "Topikrem" yabancı maddeler ve cilt beslenme cilt hücrelerin yenilenmesini, saflaştırma teşvik etmektedir. O deskuamasyon ve cilt tahriş savaşır ve mantar enfeksiyonlarını yok eder.

Uygulamaya Atama

mantar enfeksiyonları, deri iltihabı, liken, tahriş, iktiyoz, egzama tedavisi için "Topikrem" öngörülen. Ayrıca hassas ve kuru cilde sahip olanlar için bir krem reçete. Denize masaj, solaryum veya yolculuktan sonra, banyo, havuz veya su tedavisinden sonra, güneşe veya soğukta maruz kaldıktan sonra krem uygulanması tavsiye edilir. Bu durumda "Topikrem" ne olursa olsun cilt tipi, bütün arzu edilir geçerlidir.

krem hipoalerjenik test tabi tutuldu, deride bir komedojen etkisi yoktur. Bu nedenle, açıkça gösterilen bebekler "Topikrem" tüketici yorumlara kullanmaya korkuyor olamaz.

Eğer aracı kullanmak doktorunuza danışın önce emin olun. O cildinizin durumunu değerlendirmek ve emülsiyon uygulanması hakkında tavsiyede verecektir. İlk kullanımdan önce hamur yapın: Derinin küçük bir alanda, kullanım talimatlarını uygulayarak, krem uygulamak ve bir reaksiyon meydana gelirse bakın. Her şey yolundaysa - "Topikrem" kullanmaktan çekinmeyin.

Nasıl bir emülsiyon uygulamak

yüz, boyun, üst kollar, dekolte, dirsek veya vücudun diğer kısımlarında gerekli emülsiyonu uygulamak için talimatları izleyin. deriye krem ovmak olmamalıdır küçük bir katman uygulandıktan sonra 5-8 dakika bekletin ve sonra ılık su ile iyice durulayın.

Bir önleyici tedbir olarak, bir hafta doğru birkaç kez emülsiyonu kullanılmaktadır. Bir dermatolojik "Topikrem" Eğer her gün üç kez ihtiyaç uygulandı. Tedavi süresi 20 ila 30 gün arasında değişmektedir, ikinci bir ders mantar enfeksiyonları veya cilt hastalıklarının tedavisi için, bitmiş, ancak bir ay öncesinden daha edilebilir.

kontrendikasyonlar ve olası yan etkileri

Eğer emülsiyon içerdiği bileşenlerinden herhangi birine aşırı duyarlı veya alerjisi varsa krem kullanamaz ayrıca cilt derin yaralar ve yaralanmalar varsa Sen krem "Topikrem" kullanamazsınız.

Klinik çalışmalar yürüten sonra yan etkiler tespit edilmiştir. İstisnai durumlarda bu kaşıntı, kızarıklık veya yanmasıyla bir reaksiyon olabilir.

"Topikrem" deyimi yorumlar

Değerlendirme çok sayıda "Topikrem" saldırgan bir ortamda, ultraviyole ışınları, deterjanlar maruz kaldıktan sonra derinin başlıca restorasyon kazandı. emülsiyon gibi herhangi bir araç, birisi gibi, bazı burada, yapma tüketiciler belirledik ana avantajları ve dezavantajları vardır.

Artıları:

  • krem deri kullanılarak sağlıklı bir görünüm verir sonra, bir iyi beslenmiş.
  • 200 ml yeter "Topikrema" uzun ve sürekli kullanımı birkaç ay için yeterlidir.
  • krem cilde uygulamak kolaydır, bu eşit ve hızlı bir şekilde emilir dağıtılır.
  • soyma, tahriş ve cilt kızarıklık veda yardımcı olur.

eksileri:

  • Hiçbir tatlandırıcılar, aroma hitap etmiyor. Ama görüşler o iyidir hiçbir parfüm ve doğal yollarla izlenimi verir ve birisi iyi gösterimler için hoş bir aroma gerekli bazıları için buraya sapmak.
  • Yapışkan tutarlılık.
  • Birçok yüksek maliyet "Topikrema" salgılar.

"Topikrem" geridenetim pozitif ve negatif hem de sahiptir, temel avantaj ve vücut için aracı olarak aynı dezavantajları. Görüşler her biri kendi sorunu var, bireysel, bu nedenle istenen etkiyi sahip olup olmayacağı, size uygun veya değil krem belirlemek için alamadım. Bunu denemek gerekir.

Çocuklar için "Topikrem"

Çocuklar çok hassas cilde sahip ve cilt sıklıkla alerjik reaksiyonlar ve tahrişe, özellikle eğer özel dikkat gerektirir. vücut için çocuklar "Topikrem" için kullanmak korkmayın, yorumlar o hipoalerjenik olduğu için krem tepki, ortaya çıkmaz olduğunu göstermektedir.

Birçok insan 3-5 ay, çocuğun çok erken yaşlardan itibaren emülsiyonu kullanmaya başladı ve etkisi çok memnun olduklarını yazın. "Topikrem" kuruluk ve tahriş bebeğin cildi teslim etmişti. Birisi krem için cilt reaksiyonları durumunda kurtuluş, bir krem daha sonra sabah ve yine geceleri geceleri uygulanan ve tüm sorunlar çözülür.

Çocuklar için "Topikrem" değerlendirmeleri kullanıcıların dermatit, tahrişe karşı mücadelede yardımcı olmadı, o krem sadece nemlendirmek için yardımcı olmuştur ve hiçbir anti-inflamatuar aktivite yoktu yazmak ve kaldırılamadı, negatif vardır. Ama nemlendirici mükemmel çalıştı. Analiz "Topikrem" yorumları oldukça çelişkili bulunabilir.

O senin özel durumda yardımcı olup olmayacağını tahmin etmek imkansızdır. Tüm vakalar farklıdır ve biz unutmamalıyız uygunsuz Sen emülsiyon nedeniyle olumlu bir sonuç olmaması şart değil. Sen yanlış kullanılmış veya kısa bir zaman periyodunu kullanmış olabilir.

Şampuan "Topikrem"

"Topikrem" şampuan - saç, şampuan için mükemmel bir ilaçtır, losyon saçı besler ve yumuşatır ve parlak hale getirir. şampuan pamuk özü içerir, bütün saç tipleri için uygundur. Bu araç aynı zamanda saç üzerinde koruyucu bir etkiye sahiptir.

kadınlar ve erkekler hem de, tüm saç tipleri ve her yaş için tasarlanmış şampuan. Düzenli olarak kullanılabilir. Şampuan hipoalerjenik araçtır.

Sonra ılık su ile iyice durulanır 10-20 saniye boyunca saç yumuşak masaj hareketleri ıslak uygulayın. o gözüne isabet etmez dikkatlice kullanın ama oldu bir anda eğer, suyla iyice durulayın.

Bu durumda, "Topikrem" (şampuan) çelişkili yorumlar vardır, bu nedenle satın alırken size üreticisine güvenmek olacaktır. Şu anda, o kadar yaygın ve emülsiyon "Topikrem" gibi popüler değil.

ortalama maliyet "Topikrema"

Farklı alanlarda fiyatları arasında ciddi farklılıklar beri, maliyet belirleyip bu zor, ancak belirli bir eşiği tahsis etmek mümkündür. Rusya bir emülsiyon "Topikrema" ortalama fiyatı 500 700 ruble arasında değişir. Maliyet bu eşiğin daha yüksek olabilir, ancak aramaya iyidir. yüksek fiyat olup olmadığı kesin olarak söylemek gerekirse, her biri kendi özellikleri ve yüksek fiyat hakkında onların fikirlerini vardır, mümkün değildir. söylendiği gibi, "Topikrem" (krem) çeşitli yorumlar olsa da nüfusun büyük çoğunluğu için bunları göz önünde bulundurarak yüksek maliyetidir.

"Topikrem" - Eğer kuru ve sorunu çözmeye yardımcı olabilecek bir araçtır hassas ciltler, o, cildi iyi nemlendirir tahrişe rahatlatmak ve cilt hastalıklarına karşı mücadele yardımcı olur. emülsiyon yetişkinler hem de çocuklar için de kullanılabilir. Çocuklar için "Topikrem" farklı değerlendirmeleri, hem de yetişkinler kreması var. Yapabilirler sadece kullanımdan sonra, bu cildinizi nasıl etkilediğini belirlemek için, belirsizdir.

Sonuç olarak ben herhangi bir ilaç kullanmadan önce tavsiye için doktorunuza danışın emin olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ve sadece emülsiyon "Topikrem" kullanmadan önce kullanma talimatlarını okumak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.