Sanat ve EğlenceMüzik

Andreev Kirill biyografi "Ivanushki"

Herkes en az bir kez eşcinsel adamlar "Ivanushki Uluslararası» popüler üçlünün şarkı duydum. Bunlar, grubun şarkıları seslendirdi genç kızlar özellikle düşkün onun yastık altında onları saklanan mektupları ve fotoğrafları seviyorum yazdım. Andreev Kirill - en çekici kızlar göre, ekibin solisti uzun boylu, koyu saçlı, kaslı bir adamdı. Bu makalede açıklanan sanatçıların, Biyografileri, kesinlikle hayranlarına ilginç olacaktır. o bandında ve o önce ne gibi?

Andreev Kirill. Biyografi: Çocukluk

Moskova'da "Ivan" 6 Nisan 1971 Doğum yeri. O aile ve arkadaşlar önünde konuşma, yarım saat için farklı kostümler giymiş bir kaç kez beş yaşında iken anne hemen bir sanatçının oğlan kazançlar ettim. Çocuğun bir seçim öncesi koyduğunuzda: balo salonu dans veya yüzme - o ayrı erkekler için yüz kızartıcı işgali dans ederken, ikinci seçti. yüzmede bir çocuk bazı başarılar elde ve hatta oldu spor ustası aday. Kirill, çok okumak arabalar ve şeker sarmalayıcıları toplama, sinemaya gitmeyi severdi.

Biyografi Kirill Andreev modelleme kariyer

okul adam sonra Rusya'nın silahlı kuvvetlerinde hizmet etmeye çağırdı. orduda kaldığı süre içerisinde Kirill onu başarıyla modelleme alanında kariyer başlatmak için izin, hangi kadar 20 kg kaybetti. sürpriz Herkes adam okul orta sayfa Zaitsev'in gitmeye karar olmasıydı. Onun mezuniyet New York, ABD'de beceri modeli öğrendikten sonra. Alfa Bank, reklam, müzik videoları Lima Vajkule filme. Gerçek bir profesyonel şarkıcı olmaya Hayali yakında genç 22 yaşındaki Andreev Kirill bilmiyordum, sonra vuku bulacaktır ...

Ivanushki Uluslararası »" nin Biyografisi

Igor Matvienko Yeni bir takım yarattı olduğunda, Kirill Natalya Vetlickaya tavsiye etti solistler alır. hoş bir sesle sinerji içinde iyi bir fiziksel şekil - - adam yapımcı üzerinde iyi bir etki yarattı, iş göstermek için gerekenleri. 1994 yılında "Ivanushka" ortaya çıktı, fakat sadece 1996 yılında kendini ifade etti. "Kaya" tarzında çelişkili romantik metinler kombinasyonu ve müzik ilk albümü hemen kitleye sevdim.

1998 yılında, takım solo kariyeri karar verdi Igor Sorin, sol, ancak aynı yılın sonbaharında, trajik bir biçimde öldü. O Oleg Yakovlev tarafından değiştirildi. adamlar derhal ve birkaç yıldır gerçek bir hit haline geldi şarkı "Kavak tüy", gerçekleştirin.

Atletik Cyril sıklıkla klip grubunda çerçeve içinde görünüp kaybolan, ama son derece ona uygun değildi şarkıların sadece küçük parçacıkları besteledim ve O yapımcı ile konuşmak karar verdi. Sonra Igor Matvienko o neredeyse Andreev Kirill gerçekleştirilen birçok şarkı yazdı.

Biyografi yıldız: hayatı seviyorum

Solist 2000 yılında evlendi "Simons" Lolita Nikolaevna Alikulov (fitness eğitmeni ise çalışma). çifti karşılıklı arkadaşlarının evinde yeni 1998 arifesinde bir araya geldi. O zamandan beri birlikte her zaman var. ya kızı Cyril 2000 oğlunun doğumunu ve rüya yükselterek, Moskova'da yaşamak.

"Simons" in Andreev biyografisi devam ediyor, ama 2003 yılından beri o da (onu yapımcı Ilya Zudin yardımcı olur ne) ve kurumsal partilerde gerçekleştirir paralel solo kariyerine geliştirmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.