GüzellikCilt bakımı

Dövme "Polinezyası" - skeçler ve belirli performans teknikleri

Dövme sanatının en orijinal biri nedir tarzıdır? "Polinezyası". Bu doğrultuda yapılan Skeçler, her zaman ilgi gördü. Bu eserler, güzel, taze, orijinal bak. Beklendiği gibi, herhangi bir şekilde vücutlarını süslemek isteyenler, sadece bir dövme "Polinezyası" seçin. Skeçler daha sonra ele alınacaktır, ama şimdilik bu ilginç tarzı kökeni dikkat etmek istiyorum.

öykü

Avrupalılar arasında, sanat iç çamaşırı resminde bu eğilimin oldukça uzun bir süre göründü, ama popülerlik XX yüzyılın ilk yarısında bir yerde buldu. moda, teknik görüntüyü uygulamak için kullanılan gerçeğiyle girilen dövmeler veriler çok zordu ve herkes yapabilir. Herkes daha sonra sıradışı, tuhaf, özgün süsler gibi başladı. Ustalar kombine spiraller ile dalga zikzaklar ile geometrik şekiller ve tüm çok ilginç bir resim oluşturdu. Onlar "Polinezyası" giderek daha popüler dövme haline gelmiştir. Skeçler ve modern dünya yıldızı motive başladı. Örneğin, tanınmış bir aktör Dueyn Dzhonson de bu tarzda son derece özgün ve tanınmış dövme yaptı.

değer

Yani, "Polinezyası" dövmeler konuşan skeçler hangi çok farklı olabilir, değil orijinal amacı hakkında birkaç söz söylemek. şeyler arkaik kültüründe olduğu gibi? Dövme sonra sadece vücut dekorasyon değildi. Onlar özel, kutsal anlam koydu. Bu tarz sayesinde giyilebilir resimleri dünyanın yeryüzü insanlara aşkın üst, temas kurmaya ortaya çıktı. Ve dövme alma süreci ritüel bir tür, tek hatta kutsal bir sır diyebilir. Sadece rahip yürütmek için izin verildi. Her desen ve süs insanların yaşamları üzerinde büyük bir etkisi vardır, kendi değere sahiptir. Ve antik Maori önce yapılan ritüeller için o günlerde dövmeler bu algı.

Tekniği ve stil özellikleri

"Polinezya" (dövmeler) modern eğilim nedir? omzuna Skeçler, kol, sırt, göğüs ya da başka herhangi bir yerde son derece sanatsal oyma hatırlatır. Gerçekten de, sadece deneyimli bir usta işleyebilir işin ince bir eser. O estetik ve düşünceli hem de oldu böylece bir dövme elde etmek önemlidir. Sonuçta dövme "Polinezyası" olduğu söylenir.

Skeçler ve anlamları - özel bir tema. Belli bir kutsal yükleme koydu. Hikâyede süslemeleri ile iç içe bazı dövmeler ve hayvanlar vardır. Kaplumbağa, örneğin, güçlü bir koruma temsil eder. Güneş - sonsuzluk sembolü ve yaşam süreklilik. Scat - karanlık güçleri ve olumsuz karşı koruyan çok güçlü muska. Köpekbalığı - gücün sembolü ve kertenkele basiret hediye.

skeçler hakkında ne - onlar ne olmalıdır? Birincisi, gerekli tüm ayrıntıları çalışılması gereken. Bu tarzda Dövme ince nüansları ile doyurulmuş. Ve bunların uygulanmasına şey bilmemiz gerekir. parçalar arasındaki Her durumda küçük bir yer olmamalıdır. Bir süre boya sonra uygun bir yer "dir", ve çizim biraz daha kalın olur çünkü. Böylece en az 2-3 milimetre olmalıdır. İkinci olarak, aynı çizimde çeşitli hayvanlar birleştirmek mümkün değildir. Biz Polinezya tarzı hakkında konuşmak Yani, kabul edilmedi. Ve son olarak, taslakta çeşitli geometrik şekiller kombine edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.