Haber ve ToplumKültür

Erkeklerin Zorla feminizasyon

Bugün ifadesi duymak oldukça yaygındır "erkeklerin zorla feminizasyonunu." Bu, yüzlerce makale yazılmış bir düzine programdan daha yayınladı, ancak, yine de, insanlığın bir zamanlar "güçlü yarısında" ne olur sorusu açık kalır edildi.

Bu terimi ile kastedilen nedir, nedeni nedir? Toplumumuzda onların beklentileri nelerdir? Anlamaya çalış. Aşağıda yazdıklarının tümü, bilimsel makalesi olmadığını söylemek istiyorum. Bu kamuya açık yayınlar dayanan ve belirli bilgi ve tecrübe ile desteklenen, daha kişisel algı bu. Daha fazlası yok.

feminizasyon nedir

Tıp gibi testiküler feminizasyon sendromu veya feminizasyonunu vurgulamaktadır. Bu dişi türü erkek gövde fizyolojik gelişiminde kendini gösteren bir genetik hastalıktır. Bizim hikaye ile ilgisi yoktur tabi ama birçok kişi yanlışlıkla o zorla feminizasyona inandığı gibi, söz etmek mümkün değildir için - genetik bozuklukların bir tezahürü.

gibi "erkeklerin feminizasyona zorla" terimi yok. Daha ziyade, karşı cinsten daha tipik erkek işaretleri doğal olmayan bir görünüm içerir istikrarlı semantik deyimdir. Bu bağlamda Baskılar fiziksel bedende veya davranışsal alışkanlıklarında değişiklik nedeniyle doğrudan şiddet, anlamına gelmez. Psikoloji erkeklerde yetiştirilmesinde kusurları ya da hata olarak "kadınlık" tecellisini inceler.

Bu başka bir tartışma konusu olduğu için bu makalede BDSM, eşcinsellik veya travesti psiko-seksüel altkültür alanında erkeklerin efemine davranış tezahürü hakkında konuşun, olmaz. Olsa da, burada zorlanır feminizasyon özellikle canlı enkarnasyona olur. Benim kişisel görüşü tüm bu o - bir yıldan fazla kuruldu psikolojik kişilik özelliklerinin doruğa tezahürleri.

davranış değişiklikleri nedenleri

Neden erkekler kendilerine bulunması gerekir özelliklerini kaybedersin? babalar bazı endişe önünde ellerini kusmak zaman, oğullarını anlatmak sık kullanılan bir ifade hatırlayın: "! Güçlü ol, sen bir erkeksin" "? kükrer etmeyin, bir erkek ya da değiliz". , "Erkekler dans etmez." - Hatta anekdot, "yapılmış bir adam adam dedi ki" İlk kategorik doğası veya ekspresyon ikinci açıklık, bunları olduğu gerçeği belirli bir tahıl olmasına rağmen.

Bağışlayın mutlaka yasağı ağlama söyleyebilirim psikologlar - bu kategorik olgunlaşan erkek onun ne hissettiğini söylemek yeterli duygusal olmaya izin vermez eğitimin yanlış politikası. Belli bir dereceye kadar haklılar ama bu varsayımın yanılmazlığı olamaz kabul ediyoruz. Çocuk belirli eylemlere tabi annesine ya da babasına, dinlemeden böyle ifadelerin yardımıyla, erkekler belli bir duruma klişe cevabı kurdu. oğlan parlak süreci neden olan bir numunenin gözünden görür "basma". Bu temel üzerinde ve erkek davranışları geleceğini şekillendirmede.

Modern toplum, maalesef iyi bir alma fırsatını vermez rol modeli. nedeni, bence, neredeyse aile varlığı sona erdi. Kızlar ve erkekler kendilerini bu büyüdü, çünkü doğal olarak tek ebeveynli ailede doğum ve çocuğun yetiştirilmesinde sürecini düşünüyorum. Gençler, çocuklar ve genç annelerin yetişmesi katılmayan ve gerekli dikkate almaz. Olgun kadın "kendisi için" bir çocuk doğurmak ve uygun şekilde yükseltmek için daha olasıdır.

Anlaşılır olması için, ben aile ilişkileri konusunda dersler birinde duyuldu bir örnek vermek istiyorum: "oğlan annesi ve büyükannesi kadar getirildi. erkeklerle İkisi de biri yoktu. çocuk için dikkatlerini "üzmeye" ve bakım, deneme bile yeni kadınları inşa etmeye çalışır. ergenlik oğlan düzenli bütün erkekler kötü, ama bizim 'bu' '' değil' duydum ana kadar duygusunun erkekler sadece bir kadın "vb herşeyi yapabilir değil Elbette, her birimiz anlamlı ve cömert lakaplar kadını rahatsız olabilir bilir. Sonuç olarak, yerine "gerçek erkek" konusundaki, bayanlar mahcup ve mensup tarafından tiksinti bir genç adamı yetiştirmek için yönetilen "muhtaç sınıfında." Doğal olarak, çok sevdiği anne ve büyükanne memnun etmek arzusu, o erkeklerin en farklı çalıştı. içinde belli bir yaşa herkese hoş İçme davranışı "güzel çocuk", lise önemli bir değişiklik oldu. Akranlar zalimce alay ve bazen ve açıkçası zorbalık. Ve sadece kızlar şirkette böyle güzel genç adam aldı. Şimdi kendisi genellikle bir anneye sahip "fark" olduğunu. "

Gelişme sonra bu adamın hayatında, bence, oldukça tahmin edilebilir. Bana göre, benzer eğitim ilkeleri erkekler feminizasyona uygulanır.

arzusu olarak bir adam değiştirmek "daha iyi" içine, kadınlar bilinçsizce Sons efemine tavırları vermek ve bu dünyada gerçeklik algısı. "Zayıf seks" Güçlü olmaya o kadar umutsuz, doğanın bu kalitede erkekleri mahrum etmek gibi denge çarem yok olma eğilimindedir. Kızlar "dişil" erkek görmek ve çocuklarının babaları olarak düşünmüyoruz, büyüyor. Yine "kadın eğitimi" nin senaryo oynamanın yeni nesil.

Bu doğrultuda gidiyor toplumun gelişimi, umutlarını değerlendirmek üzere, tavsiye vermek gerekirse, zordur. Kapsamlı iş aile kurumunun değerlerini geri yüklemek için gerekli olduğunu ve bir yıldan fazla sürer. Zor bir görev - bu işlerle pozisyonunu, "kazandığı" vermek, kadınlar yine zayıf ve kırılgan olması öğretin. Hayır daha az zor kadınlar tüm sorunları çözmek mümkün olmasından alışkın erkeklere, kararlı hareket ve sorumluluk almayı öğrenirler. durum değişmez iken, kuvvetli erkekler için dünyanın "büyük anne" oda daha az olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.