Haber ve ToplumKültür

Onun doğum gününde erkek tebrik Pişirme (4 yıl)

Tüm insanlar tatillerini tebrik seviyorum. Olayların Oysa aşk çocukların çoğu çeşitli. Onlar içtenlikle sevinmek ve anında tüm sorunları ve dertleriyle unutmadan, memnun olabilir. Tüm çocuk etkinlikleri olarak ayrıntılı olmalıdır nedeni budur. olabilir ne doğum gününde çocuğu tebrik (4 yıl) - bu daha sonra ele alınacaktır.

seçenekleri tebrikler

Başlangıçta bebek sözel istekler de önemli olmayacaktır hala söylenmesi gerekir. İlk çocuk o misafirler devredecek hediye dikkat edecek. Ama yine de küçük adam tebrik kelimeler olmadan olamaz bırakın. Ne yapmalı? Nasıl devam etmek? Birkaç seçenek vardır:

  • Kutlayın kafiye. Bu gey ve neşeli tavsiye edilir. Çocukların Bu form daha kolay algılanır Anlatı.
  • Kutlayın nesir olabilir. Ancak bu durumda selam mümkün olduğunca kısa olmalıdır. Metin çocuk doğurdu olmamalıdır.
  • Tebrikler bebek şarkıları.
  • Onun çocuğu kendim okumak isteyecek kadar Tebrikler özel hediye sunulabilir.

Ayet formu tebrikler

Yukarıda belirtildiği gibi, şiirsel tebrik çocuk mutlu yıllar olabilir:

4 yıl - özel bir tarih.

Sadece yaşamaya başlar.

Biz yürekten diliyorum

İyi bir insan ol.

Veya doğum günü tebrik için başka bir seçenek kafiye:

Hala bebek, ama bir yetişkin,

Tam mucize adam.

Biz, sizi tebrik etmek misafir hızlandırmak,

Sağlık ve sonsuza dek esenlik!

alelade formu

Onun doğum (4 yıl) üzerinde çocuğa Tebrikler nesir biçiminde yapılabilir. Bu durumda, metin kendisi çok kısa, ama özlü, kolay ve hatta eğlenceli olmalıdır. Ancak bu durumda çocuk tam komplimanlarini duymak edilir.

Örnek 1: "Sevgili doğum günü Size iyi sağlık, berrak bir zihin, ruhsal saflığı ve esenlik diliyorum İyi bir çalışma, ebeveynleri itaat ve umnichki olmak Mutlu doğum günü, bebek.!!"

Örnek 2: "Sevgili Sasha Yürekten size tatlı hayat, sadık gerçek arkadaşlar, güzel sevgili diliyorum ve tüm isteklerini yerine getirmek sağlıklı ve mutlu ol!"

Örnek 3: "Sevgili Sasha Size tatlılar, iyi oyuncaklar ve rüyalar diliyorum ve her şeyi yapabilirsin bugün ebeveynlerine itaat!"

şarkı tebrik

4 yıl Doğum selam şarkı formunda çocuğa sunulabilir. Yani, çocuğa bu şekilde tebrik etmek tüm misafirler sorabilirsiniz sonra. Çocuk tam doğru olur. birçok seçenek var burada. Bunların en basiti - Tanınmış şarkı üzerinde bir varyasyon ile gelip "Mutlu Yıllar!". Ve misafirler eğlenin ve çocuğa iyi davran.

Poster-tebrik

Çocuklar giderek yani kinestetik ve görsel, audialy değil. Yani onlar bakmak veya onları çevreleyen tüm dokunmak daha ilginç onları dinlemek istemiyoruz. Yani, posterin yardımıyla çocuğu tebrik edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli seçenekler söz konusu olabilir:

  • A1 formatında bir tabaka üzerine boyalı Nötr afiş,. çocuklarının dergi kupürleri var yapıştırılabilir - favori karakterler yürümeye başlayan, aynı zamanda bir çocuğun bir fotoğraf eklemek ve sadece resim çizmek ve kısa bir tebrik yazın.
  • afiş germe olun. Ana deyimdir "Nice yıllara (çocuğun adı)!". ayrı ayrı yazılı mektuba da bazı eğlenceli etiket veya bayram davet edilecek misafirler, bir fotoğraf sopa olabilir.

Bedava Toplar

Eğer çocuğunuz 4 yıl, selam (doğum günü), erkek bebekleri balonlar dekore edilebilir. Böylece her ampul özel tebrik yazabilir. Ve çocuklarının teslim, sadece tam olarak neyin tehlikede olduğunu, bebek açıklayan okuyun. Ayrıca, çocuk kendi yazma okumak için istenebilir. Özellikle bu çağda, bazı çocukların zaten basit kelimeleri okuyabilir. Bu bir tebrik olacak ve aynı anda oynatılmaya olacaktır.

Tebrikler Gizem

Onun doğum (4 yıl) üzerinde çocuğa Tebrikler hediye olarak şifreli olabilir. yapmak için bu hediyelerin birkaç hazırlamak gerekir. Örneğin, ilk çocuğa bir oyuncak şırınga sundu. oğlan ne anlama geldiğini tahmin etmek istedi. Çocuk şöyle demektedir: "Bu her zaman sağlıklıydı" Ve böyle devam eder. (Öğrenme, zihinsel yeteneklerinin geliştirilmesi için) gümüş sikke (zenginlik), bir kitap verebilir Bebek vs. Ve çocuğun birkaç hediye olacak ve misafirler bebek çok orijinal tebrik etti.

Önemli olan!

Ama önemli olan başka ne var? 4 yaşında anda erkek tebrikler ve dilek kalpten, gerçek halka gerekir. bebeklerinin yalnızca kendi bakımı hakkında şikayet ederken gerçekten algıladıkları ve konuklar seveceksiniz. Ve buna değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.