OtomobilArabalar

Araç 350 tane

Diğer pahalı ve şık aksesuarları kullanmadan önce durumunu vurgulamaya çalışırken, hayatta başarılar elde ettik Çoğu insan. biz arabaya hakkında konuşursak, bu ülkemizde bu "aksesuar" araba popüler SUV sınıfı arabaları biri haline gelmiştir Lexus marka vardır.
"Sportif SUV" olarak adlandırılan edildiği gibi "lüks crossover", 1998 yılında ortaya çıktı Lexus RX 300 Sonra Lexus RX 350 olarak adlandırılan araçların üçüncü nesil geldi.

Ayrıntılı bir açıklama yapan Lexus RX Öğretimde arabanın verilir. Lexus RX Bu kılavuz Rus otomotiv yayıncılık monlit yayımlandı.
Çatının silüeti akan vücudun Harici olarak, araç değişmedi, temiz çizgiler, arka ışıklar onun glamour, heyecan ve sportiflik bir tür vurgulamak.
aslında 40 mm genişliğinde 30 mm uzunluğunda artış olmasına rağmen Görme araba, büyük öncülleri algılanmaktadır. Aynı iç için de geçerli. Ana nokta, aracın yeniliğini vurgulayan tamamen yeni iç haline gelmiştir. Ayrı kuyuların yerine optitronnaya geldi dashboard. Nedeniyle çalışma bölgesi sürücü tahsis merkez konsol hatlarına. merkezi tünel bulunan bir çok fonksiyonlu joystick Uzaktan Dokunmatik oldu. Farklı sistemlerin yönetimine erişim sağlar: elinde joystick eğerek ekranda aktif imleç düğmesini seçin ve enter düğmesine basın. Doğrudan tuşların Hayal kırıklığı az sayıda: örneğin, bana gitmek için gerekli olan iklim kontrol modunu değiştirmek ve sadece bir düğmeye basmak değil.
Arabanın yadsınamaz avantajları deri koltuklar, geri görüş kamerası, çift-xenon farlar, dahil motor çalıştırma bir anahtar olmadan. Seçenekler Premium hemen dışında yerleşik bir arabanın ön camda bilgileri görüntüler projeksiyon perdesi, sürpriz hazırdır dikiz aynası çok uygun otopark, temassız erişimi olan bir ses sistemi olan sağ tarafında, gelen görünümü görüntüler kameraya.
Ön yolcu koltuğu ve düzlemlerde sürücü ayarlanabilir, arka koltuk sırt ayarlanır ve uzunlamasına yönde hareket edebilen, bu rahat ikinci satırda uzun yolcu karşılamak için izin verir. Yolcular 350 tane yumuşak ve rahat koltuklarda gömülü. Ayrıca kolay düz bir yüzey oluşturacak şekilde bagaj bölümü arkalığı katlanmasına basarak.
RX 350 RX 300 temel fark kapağı OD'dir. Sonuçta, yeni bir var motor 270. beygir 3.5 litre ve güç Onunla bütün arabadaki sıralı vardiya ile beş ileri vitesli otomatik olarak ayarlayın. Yeni motor dinamik, aynı zamanda ekonomik değil sadece araba yaptı. karayolu tüketimi 100 km başına 16-18 litre bir şehir yakıt tüketimi miktarına seyahat ederken daha az olacaktır.
Yüksek, normal ve düşük: araba üç modda makinenin uyum değiştirmenize olanak sağlayan bir düğmeye anımsatır hava süspansiyonlu ile donatılmıştır.
iz RX 350 ideal olarak davranır günü, hava süspansiyon ( "Low" modu) yararlanmak ve size SUV yediklerine vazgeçmeliyiz. Hatta hızında dikkate mükemmel yol tutuşu götürürsem, araba muhtemelen bir spor sedan değil, SUV atfedilebilir.
350 tane SUV ve sedan en iyi yönlerini birleştiren ve şık ve konforlu bir sürüş sevenler için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.