SağlıkKadın sağlığı

Ben adetin son günlerinde ve hemen onlardan sonra hamile miyim?

Her genç kız hakkında soru sormak, cinsel olarak aktif hale mensturasyon son günlerinde hamile mümkün olup olmadığı. Bu konuda hekim ve jinekologlar Düşünceleri ayrıldı. Bazıları, tam tersine, olasılık hala oldukça büyük olduğunu söylemek ederken, neredeyse imkansız olduğuna inanıyoruz. Ama biz kesinlikle olduğunu unutmamalıyız güvenli günler vücudunuzun bireysel özelliklerine bağlıdır olasılık bütün meselesi, var, orada.

senin döngü karakteristik tutarlılık sahip olması gerekir adetin son bir kaç gün içinde gebeliğin oluşumu olası değildir. Aksi takdirde, yumurtlama günleri ve yerinden, bunun nedeni, hamilelik planları değilse bu akılda tutmak gerekmektedir.

Ama yumurtlama içinde, ama esas sperm yaşam döngüsünde ibaret değildir. Uzmanlar, sperm yedi on bir gün arasında bir kadının vücudunda yaşayabilir kanıtlamıştır, bu döllenme için yeterlidir. Sonuç olduğu döngüsünün ihlalleri durumunda oosit olgunlaşma daha erken gerçekleşir ve sperm eğer yaşarsa, sorunun cevabı: "aylık son günlerinde hamile mümkün mü" - pozitif, hem de hamilelik testi olacak.

menstruasyondan hemen sonra ilk günler de döllenme yüksek şansı vardır. Cinsel ilişki yapan her genç kız, bu gerçeği dikkatli olmalıdır yaşam döngüsü sperm bir iki saat ve yedi gün kadar değil. Bu nedenle, istenmeyen gebeliği önlemek amacıyla, doğum kontrol yöntemleri kullanmalıdır. Böylece biz de soruya olumlu bir yanıt almayı: "Ben de hamile miyim ilk birkaç gün ? Senin döneminden sonra" istenmeyen gebelik konulara ek olarak vücut yeterince adet döngüsü sırasında zayıflamış olduğu hatırlamak gerekir, çünkü her kız, enfeksiyonların farklı tür kendilerini korumak gerekir . Bayanlar, ihmal edilmemelidir doğum kontrol yöntemlerinin, büyük bir aralığı artık vardır, unutmayın. akıllıca bu gelecek, o zaman mümkün olup olmadığı sorusu kalkma, adetin son günlerinde hamile kalmaya ve her zaman beklenmedik hamilelik istenmeyen sorun olmaz emin olacaktır.

Ben nasıl dikkatlerini durdurmak gerekmez bir ay sonra hamile. Eğer planlama gebeliğin ve herhangi bir anormallik olmayan tüm tıbbi nedenlerle sorununa sorumlu bir yaklaşım almaya karar verirseniz, son adetin gün ve ne kontraseptif iyi kullanılması halinde hamile mümkün olup olmadığı hakkında sorular sormaya gerek yoktur. Zaten diğer görevleri olmalıdır önce. Örneğin, en iyi gebelik planı nasıl belirli bir analık hastane için bir seçim yapmak hamilelik dünyaya bir bebek görünümünde kadar ilerler ve en önemlisi, sakin nasıl gözlemleyecek layık jinekolog, seçim için. Her kadın anne olmak doğar ve ne olursa olsun kısa süre içinde gebelik ya da kaderin bir armağanıdır bakılmaksızın, bu küçük yaratık büyümek ve sizinle sevineceklerdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.