GüzellikTırnakların

Ilginç seçenekler, önerileri ve değerlendirmeleri: Tırnaklar için süslemeler

Bakımlı eller yalnızca başkalarını memnun etmek arzusunun bir göstergesi olarak kabul, ancak bazı durumlarda görgü ve kıyafet yönetmeliğine istemediğini. Kadınların çalışması dahil olduğu faaliyet alanlarında çoğu izin ve hatta düzgün bir manikür göstermek gerekir.

Manikür serbest tırnak kenarı fırçanın şekil ve yüzeyin kendisine uyum sağlamak şeklinde parlatılmış plaka zaman, bir doğaldır.

Birçok biraz daha az doğal, ama çok şık görünüyor Fransız manikür tercih ederim.

Kadınların çoğu paletinin doğal renkleri memnun olmayan, ve tırnaklar imajını yaratmak için renk gölleri ve süslemeleri her türlü kullanın.

Kızın en iyi arkadaşı - bu elmas bulunuyor

Taşların göz kamaştırıcı parlaklık büyüleyici. Işık ışınları hep dikkat çekmek elmas yüzlerinde kırılmış, bu nedenle Rhinestones ile çivi dekorasyon etkileyici ve şık görünüyor.

Ve eğer 17 pm sonra, özel günlerde giymek ve uygun görgü gereksinimleri, onların "küçük kardeşleri" göre önlem ve üslup fizibilite saygı herhangi bir zamanda tırnak tasarımı için dekorasyon olarak kullanmak caizdir mücevher elmas,.

parlaklık ve parlaklık

Glitter tırnak süsleme klasik haline gelmiştir. Usta çivi hizmet teklifi bir taraftan böylece en az iki çivi birden fazla süslüyor genellikle.

Payetler plakalarının çapı ile ayırt edilir. En küçük Müşteri ana çivi dağıtır tozu, köpüklü gibidir ve az yağlı cımbız ve sopa kullanılan hangi iş yerinde, daha pullu gibi büyük.

Aşırı payetler bakar ve grotesk bayanlar ya da onu Master'daki tat yokluğunu gösterebilir. Bir istisna sadece Noel partisi için yapılmış ya edilebilir Görüntünün tamamı ışıltılı çivi onu en iyi uyan özgün tarzı, çözülmesi halinde.

Boncuklar, taşlar ve inciler

Görüntünün acılık boncuk ve küçük inci süslemeleri katacak. Çoğu kadın için, bu bir sentetik analogları, ama zengin genç bayanlar şımartın ve doğal malzemeler edilebilir.

ustanın zahmetli bir çalışma sonucu çok savunmasız olabilir Uzmanlar, çivi güçlü ve yalnızca bu tür düğün günü veya diğer önemli kutlamaları gibi özel günlerde, üzerinde bu nispeten ağır ve büyük süslemeleri kullanılmasını öneririz.

tırnak estetik için değil, aynı zamanda onun uzun ömürlü değil sadece güzellik endüstrisi büyüyen taleplerinin gelişmesiyle birlikte. Geleneksel atsetonorastvorimyh tırnak kaplamalara göre lamba ultafioletovoy katılaştırılması için doğal ya da sentetik taş ve tercihen jel vernikler gözle inci ve jellere tırnak süsleme halinde.

Kaydırıcılar, çıkartmalar, şeritler ve perevodilki

Kolay ve hızlı bir şekilde muhteşem manikür yapmak - çivi için süslemeler olarak sürgüleri kullanın. İnce polimer plenochka ılık su damlacıkları ve cımbızla mukavva malzemeden ayrılmış desenli.

lake tırnak plakasının kaplanmış taban katmanı üzerinde yer alan, bir koruyucu şeffaf cila ile doldurulmalıdır.

Bu kaydırma çubuklarını veya perevodilok kullanarak gerçekçi görsel efekt el yapımı sanat boyama üretir.

Tırnak için etiketler - bu çivi için parçalı süslemeleri olarak kullanılan yapıştırıcı dayalı plastik folyo, kağıt az, parçaları olduğunu. Nadiren nedeniyle oluşan kıvrımlar elde edilen silisyum disk yüzeyinin tamamını ve düzgün uygunsuz dekorasyon için etiket kullanın.

kurdele ve dantel şeklinde eğilim çıkartmaları. takı aşırı zarif fisto genellikle üslupla ile çatışma, giyim, saç gelebilmek Ama en son, istismar edilmemelidir.

süssüz Dekorasyon

Rhinestones, payetler ve çıkartmalar olmadan yapabileceği sizin manikür çeşitlendirmek. özel şablonlar yandan olacaksa, sanatsal yeteneklere sahip olmasa bile bayanın kuvveti altında farklı renklerin boyalar boyama çivi.

Karmaşık desen de kullanmak önceden seçilmiş ile yağı alınmış alkol veya tırnak cilası çıkarıcı turuncu çubukları veya malzeme kurudukça bu zamana kadar cımbız sıkıştırılan köpükten oluşan parçaları ile. Ve sonra şeffaf lake üst koruyucu tabaka uygulanması.

Bu durumda, bazı yerlerde vernik renkleri ilginç renkler ve uyumlu renk geçişleri için izin veren karıştırılır. Böylece, sizin görüntüye lezzet katmak için, bir çivi için süslemeler kullanamaz.

Bugünün trendi - Fimo sopa ve sıva

Genç kızlar ve ergenlerde yüksek itibara sahip Fimo çubukları kullanarak Tırnak tasarımı. Parlak plastik tüpler yıkama sakızı benzerler.

ana keskin bıçak çok ince bir çubuk plaka keser ve meyve, çiçek, geometrik desenler, kelebek kuyumcu yürütme dilim alır ve böylece kullanın. D.

Ayrıca kalıplama veya damgalama ile özel polimer malzemelerinin tırnak tasarımı için kullanılan herhangi bir şekle sahip üç boyutlu şekiller yaratır.

Yorumlar severler tırnak tasarımı

Tırnak servis ustaları, gerekli beceri ve deneyime sahip, müşteri her heves fark edebiliyoruz. Ama güzellik salonu her ziyaretçinin onlar, alakalı sık sık olmaz durumlarda olarak kendi çivi üzerinde sofistike fantezi yapılandırmayı tercih ediyor, ancak günlük yaşamda, ve tırnaklarında yapışkan bakmak üzerindeki ses sıva plaserleri taşlar yükseldi.

zevkli süsler Normal kalite manikür içinde stilistler ve uzmanlardan övgü neden olur.

Sihirbazın kalite ve güvenlik seçilen süslemeleri, aynı teknoloji ve malzemelerin kalitesinin gözetilmesi yanı sıra çivi doğal hallerinde, bu nedenle tercih çelişkili müşteri yorumları olanlar veya dekorasyon diğer yöntemler anlamıyla alınmamalıdır üzerinde sadece bağlıdır.

Tırnak, tel ve ilham

süs eşyaları ve oje kullanmanın fırsatları çeşitli manikür yaratmak değil sadece ilham verdi. ayakkabı tabanları dekorasyonu için kullanılabilir Louboutin kırmızı lake, ama yaratıcı doğası hakkında popüler filmin kahramanı onun yaratıcı kendini ifadede daha da ileri gitti.

Cilt boyalı şişe da 3-4 gün içinde düzenli olarak fashionistas, Manikür ve pedikür için oldukça büyüktür. Şişe rengine sıkıcı veya sıkılmış, bu yüzden nefret dolu olabilir aynı renkteki vernik kullanarak çöpe günlerini ihtişamsız sona durmaya gerek kalmadan aylar hatta yıllar olabilir.

Bu nedenle, çivi için boyalar ve süslemeler kullanarak ana damara yaratıcı doğa sanat gerçek eserler yaratmak için. Sonuçta, yüksek kaliteli boya ucuz değildir ve gayretli kadınlarla lehine değil uzakta para atma.

telden Takı ve oje İnternet viral popülerlik bulundu. Bu malzemeler iç ve saç aksesuarları için yapılmış takı ve hediyelik eşya, ıvır zıvır umelitsy.

kuliranii baharatlar yemek benzer olmalıdır çivi için renk boya ve süslemeleri kullanımını ölçün.

ılımlı miktarlarda, onlar resmin tamamını ve izlenim berbat edebilir aşırı, acılık ekleyin.

Bu nedenle, dekoratif kaplamalar ve fazla elementler daha iyi tırnak dekorasyon çivi gelişimi yerine stilini muhafaza için kullanılan "tatsız".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.