Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Windows 8 yükleme nasıl Windows 8'e yükseltme

Taze yazılım ürünü, yanında böyle saygın bir şirket mevcut işletim sistemi olarak, sık sık kullanımı inceliklerini ilgili bir dizi soru yol açmaktadır. Bu çok farklı bir estetik ve tasarım yazılım verildi pencereler 8, şimdi hızlı popülerlik kazanıyor yıldırım olan bir sır değil.

saat İlk birkaç, sadece bahsi eğitimli olası yolları inceledi. Ben uzun zamandır bu oyuncunun diğer modifikasyonlar olasılığını kullandık çünkü sorunlara neden olabilir sadece medya merkezi çıkıyor. Ben sürüm 8 maksimum pencere yüklü olduğundan, pencereler 8 için program zorluklar hemen ortaya çıktı.

Bundan sonra, sistem konfigürasyonu bilinçli eylem deneme daha benzemeye değil etmeye başladı. makalelerin ben nasıl sadece fark pencereleri 8 yapılandırmak ve daha ve bazı ayrıntılı olarak anlıyoruz. Mesela ben windows işletim sistemi önceki modifikasyonu olduğu gibi 8 anahtar, olanakları geniş bir yelpazede sahip olduğunu fark etti. Düğmelerin istenen kombinasyonuna basın, komut her türlü çağırabilir.

uygulamanın, işletim sisteminin ilk günlerinde karşılaşılan Daha zorluklar, güncellenmiş arayüz ile ilişkili bulunmuştur. Yani, yerine araçların olağan seti ile olağan masaüstü, biz "çini" bir dizi görüyoruz. Ben OS içine nüfuz sonra Fakat, bunu çinileri ile karar vermek kolaydır söyleyebiliriz.

Onlar seyrek görünür halde Evet, tabii, çok erken ideal pencereleri hakkında pencereler 8 olgu ile 8. Sorunları konuşmak için. Gelecek de inanıyoruz pencereler 8 güncellemeleri, onlar düzeltilir ve yeni uygulamalar mümkün bu işletim sisteminin potansiyelini tam olarak tadını yapacaktır.

Yeni bir yazılım ürünü, firmadan daha çok güncel popüler işletim sistemi, sık sık kullanımı ayrıntıları ile ilgili bir çok soru yaratıyor. Herkes görsel ve yazılım tasarımı tamamen farklı pencereler 8, bugün hızla popülerlik kazanıyor biliyor. Ben kurulum için 8 karşıya karar verdi. Başlangıçta ben, ünlü sitede bir video izledik, pencereler 8 için gereksinimleri bulundu Pencereleri 8 yükleme ı "sorun Windows'un 8" bir arama motoru kelimeleri bulunan ve işletim sistemini yüklemek için karar pencereler 8 için yazılım.

Hemen ben sadece zarar veremez PC'nizi riske rastgele bilimsel yöntemin yeni tasarım ve özellikler gördük. Ben oyuncu diğer sürümleri çoklu ortam özelliklerini inceleyerek çok faal olduğum için belki Windows medya merkezi, bana güçlüklere neden olamazdı. Ben sürüm 8 maksimum pencere yüklü olduğundan, zorluklar hemen ortaya çıktı. Ben temel şeyleri nasıl yapılandırılacağı anlamadı. Kısacası, ben "nasıl pencereleri 8 yüklemek için" bir arama motoru yazarak bulundu adanmış bir kaynak ile ilgili talimatlar için sormak gerekiyordu.

Bundan sonra sistem konfigürasyonu düşünceli eylem değil, bir deney gibi haline gelmiştir. makalelerin ben işletim sistemini değil, aynı zamanda birçok detaya bir göz nasıl yapılandırılacağı sadece fark etti. Örneğin, sistem anahtarı, sistemin diğer bir modifikasyonu olarak, geniş bir seçenek yelpazesi sahip olduğu anlaşılacaktır. Düğmelerin istenen kombinasyonuna basın, komut herhangi bir tür gerçekleştirebilir.

Daha fazla soru uygulaması, işletim sisteminin ilk günlerinde ortaya çıkan, yeni bir tasarım denilen metro ile dolu idi. Yani, yerine araçlar tanıdık seti ile sıradan bir masaüstü, biz "çini" bir dizi görüyoruz. Ancak, ben pencere 8 olanakları girdi sonra bir süre sonra, bunun fayans çözüm çok kolay ve doğru söyleyebiliriz.

Evet, hiç kuşkusuz, yakında bu ideal OS hakkında yazmak için. Windows 8 Sorunları ancak, seyrek görüldüğü, ortaya çıkar. Ben inanıyorum güncellemeler pencereler 8, bunlar düzeltilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.