HobiDikiş

Elleri ile kumaştan yapılmış Orijinal broş

Yeni sezonun Çok orijinal eğilim kendi elleriyle yapılan bağbozumu broşlar ve aksesuarları bulunmaktadır. Broş doku, tasarım ve dekorasyon bakımından farklılık fakat bir kural olarak, onlar çiçek şeklinde yürütülür. Make broş ellerinizle bir kumaşın o kadar zor değil ve bu tür dekorasyon herhangi bir gardırop için idealdir. Onlar en gündelik bluz bir başyapıt dönüştürülebilir vardır. Ama böyle bir aksesuar yaratılması size fantezi, sabır, asgari finansal yatırım gerektirir. Ellerinizle kumaştan yapılmış orijinal bir broş yapmayı öğrenmek ister misiniz? Bu, bu makalede ele alınacak şeydir.

bilezik, kolye olarak kullanılan kumaş edilmiş sadece giysi imal broş, fakat aynı zamanda saç, çanta,. Onlar zarif şapka üzerine dikmek eşarplar ve şallar için mükemmel tamamlayıcısı vardır. Orijinal gümüş broş ve kumaş dekorasyon uzun statüsünü yükseltmek ve mal sahibi daha şık yapabilmek kadınların sürekli arkadaş. o demode çünkü hiç Herhangi modacı mutlaka böyle bir şey var onların koleksiyonunda var. Ancak gerçek ustaları bile elleriyle kumaşından yapılmış bir broş yapmak. benzersiz ve orijinal olma fırsatını kaçırmayın.

dekoratif öğe ve bir raptiye: Her broş iki önemli bileşeni vardır. mağazası parçaları çeşitli türde ve büyüklükte iyi bağlantı elemanları satın alabilirsiniz. Sıkışmış desenli parçalar ve basit pimleri olan site olabilir.

kurdele, boncuk, kumaş, boncuk, dantel, plastik: Bir aksesuarı oluşturmak için, malzemelerin çeşitli kullanabilirsiniz. hayal bu yeterli bir şey çıktı. İsterseniz bir broş mükemmel yaprakları ipek yaratılması için, kumaştan yapılmış. Bu çiçekler zarif ve nazik bakacağız.

dokusundan bir çiçek olun

Başlamak için, pembe, kırmızı ya da başka herhangi bir renk kumaş seçmek şeritler halinde kesmek ve hangi biz bir gül döner. Yaklaşık beş santimetre çapında bir gül yapmak için, yaklaşık 7 cm genişliğinde ve 50 cm uzunluğunda kumaş şeritler gerekir. Ayrıca kumaş mağazalarında satılmaktadır hazır bantlar kullanabilirsiniz. Daha sonra şerit almak ve uzunluk proglazhivaya bükme yeri boyunca katlanır.

Şimdi, içinde üzerinden çizgili kumaş bağırsak kıran ve merkezine, hem kenarları eğilir. şerit virajlarda uzunluğunun ortasında yine bir çizgi benzeri almak için eğik Bakey. Bir ucu kesilmiş ve orta bükme iğne yerine ters tarafında iç kenarlarını sabitlemek gerekir. Sonra çiçeğin merkezi olacak ön tarafı dikmek boncuk, viraj. alt kenar boncuklar veya düğmeleri bez sarın ve bir iş parçacığı tarafından güvenli. Şimdi dışarıdan 90 derecede kumaşın şeridi bükmek ve tekrar iplik sıkın. Ve şimdi büküm sürecinde bir iplik yardımıyla çiçek sabitleme, merkeze bir açıyla kumaşı eğilir. hazır yükseldi. Bu iğneler takmak için sadece kalır.

Bu yazıda ile, elleriyle kumaşından yapılmış bir broş yapmayı öğrendiler. Orijinal aksesuar oluşturmak için birçok yol vardır. Yaratıcı olun ve özgünlük göstermek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.