BilgisayarlarYazılım

Ses ile çalışmak için Programı: ses editör yorumu

Bu makalede ses editörü. Onlar ve karmaşık (bindirme etkileri, dengeleme, ses kaydı) (parça, kırpma, renk değiştiren yapıştırılması) basit işlem de yerine getirmeye izin verir.

küstahlık

бесплатный аудиоредактор . Audacity - ücretsiz bir ses editörü. işletim sistemi Windows, Linux ve MacOS popüler sürümleri için sürümleri vardır. Fonksiyonel yardımcı programı ticari gelişmelere rekabet sağlar.

Uygulama ara yüzü kaba. Büyük simgeler ve düğmeler Deneyimli kullanıcılar temel fonksiyonlar dekorasyon Windows XP hatırlatmak vardır. taraftarlarının için MacOS tasarım aracı arkaik görünüyor. Her ne kadar programın arayüzü güzel denilen, henüz basit ve anlaşılır edilemez. Audacity на русском представлены почти все надписи за малым исключением, что позволит начать работу без долгого изучения мануалов. neredeyse tüm kılavuzları eğitimi olmadan çalışmaya başlayacak birkaç istisna dışında, Rus yazıtlar üzerinde Audacity'de.

ses verisi ile temel işlemler benzer yazılımlar ile önceki deneyimi vardı hatta kullanıcıyı yerine getirmek için yardımcı program arayüzü tasarlanmıştır. Düğme ana faaliyetleri ana penceresinin üst bölmede yer almaktadır.

majör popüler desteklemek için bir program başlatmak için ses biçimlerini, özgür codec FFmpeg ve lame ayarlamak istiyorum. Bu rahatsız edici, ama geliştiriciler nedeniyle lisans konulara başka seçeneği yoktu. Deneyimli kullanıcılar yarar sıkıştırılmamış veri (FLAC, WAV) ile çalışabilen gerçeği keyfine varacaksınız.

бесплатный аудиоредактор автоматически откроет диалог для заполнения тегов. Kullanıcı düzenleme bittiğinde, dosyayı kaydedin, ücretsiz ses editör otomatik etiketleri doldurmak için diyalog açılır. kullanıcı genellikle ses düzenleme yapan, manuel bilgi girmek için her seferinde gerekli değildir - yarar şablonları oluşturmanızı sağlar.

Standart iletişim veya basit sürükle bırak kullanarak editöre dosya eklemek için. Yapıştırma kırparak, efektler uygulayarak, yüksekliği değiştirildikten, Gürültü Azaltma: Programın sesiyle ticari ürünlerle aynı yapabilirsiniz. Çalışma sırasında, orijinal dosya hiçbir şekilde etkilenmez. Hat parçalarındaki Ek kopyaları proje dizininde işletilmektedir. Kullanıcı "Kaydet" butonuna tıkladığında, aracı yeni bir dosya oluşturmak için değiştirilmiş ve ham veriyi birleştirir. Bu kullanıcı verilerinin maksimum güvenlik sağlar.

может сохранить весь трек или отдельную часть. Tüm parçayı veya ayrı bölümünü kaydedebilirsiniz ses ile çalışmak için Programı. Bir çok kanallı ses düzenleme yapıyorsanız farklı dosyalarda bireysel kanallarını kaydedebilir.

Varolan parçalara değişikliklere ek olarak, uygulama line-in ses kartından ses kaydı yapabiliyor, dahili OS mikser ve mikrofon. Bu araç olarak yakalama start tuşuna sonra basıldığında veya önceden belirlenmiş bir sinyal seviyesi sınırı elde edilmesini sağlar.

имеет в своем арсенале обширный набор эффектов. ses ile çalışmak için program elindeki etkileri geniş bir yelpazesine sahiptir. bunlar yeterli değilse, herhangi bir üçüncü taraf VST-eklenti yükleyebilirsiniz. Bir bütün olarak frekans yanıtı analiz stabildir. Ama bir büyük dezavantajı var. dosya programını indirdikten sonra analizi bunun sadece bir parçasıdır gerçekleştirir.

özet

Program kusuru vardır gerçeğine rağmen, en iyi ücretsiz ses editörüdür. Fonksiyonel ticari ürünler ile karşılaştırılabilir. kullanıcıyı indirdikten sonra güçlü bir araç uygulamaları alır. Ve aynı işlevselliği ile ticari muadillerinin fiyatı çok yüksek. indirme linki resmi kaynak Audacity olduğunu. - ОС, которая максимально подвержена вирусным угрозам, поэтому загружать утилиту со сторонних ресурсов не рекомендуется. Pencereler - olası virüs tehditlerine tabidir işletim sistemi, üçüncü şahıs kaynaklarından programı indirmek için tavsiye edilmez.

Mixcraft

Mixcraft - ses editörü, ama bütün bir sanal stüdyo sadece. Başlıca ayırt edici özelliği - gömülü numuneleri, döngüler, efektler, sanal araçlar çok sayıda.

Tüm aletler bu çeşitliliği ses verileri üzerinde temel işlemleri gerçekleştirmek, aynı zamanda remix kendi parçalarını oluşturmak için sadece izin verir.

Temel özellikler

обладает следующими отличительными особенностями: ses ile çalışmak için program aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • 7000 örnek program ile birlikte;
  • 20'den fazla yerleşik profesyonel düzey etkileri;
  • VST formatında 11 önceden yüklenmiş eklentiler;
  • popüler kütüphane kaplardan döngüler aktarabilmektir;
  • yarar ses dosyalarının hemen hemen tüm popüler formatları destekliyor.

Mixcraft - parçaları karıştırma veya beste kullanıcılar için en uygun bir program. Program arayüzü standart dışı, yani yarar ana biraz zaman alacaktır.

не бесплатна. tek dezavantajı - Program ses ile çalışmak özgür değildir. Ancak, bir lisans almadan iki hafta kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.