BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Hyde: ( "League of Legends") Kindred

bazı noktaları netleştirmek için başlamak için. Resmi olarak, "Ayaklanma" "onlar", yani çoğul olarak ifade akraba. Bu, tamamlayıcı bir araya getirilmiş ve genel olarak birbirleri ile sinergiruyut olan bir ses tarih ve iki kahraman (Kurt ve kuzu) ile bağlanmıştır. Oyunun kendisi, biz güzel ve anlamlı animasyon ile oldukça olağan BP-kahraman görüyoruz. Bu nedenle, "o", yani şampiyon olarak olmak onlara hitap.

vurucu olarak kahramanların genel kategorisinde gösterilen, ancak onun becerilerinin tüm sırasıyla başarılı kereste temizleme ve Hanka hedefleyen, çünkü küçük kullanılır botleyne çevrimiçi faz için akraba. bu nedenle, dikkat kahraman Kindred (orman) sunmak, mantıklı değil diğer hatta oyun düşünün - şampiyona kılavuz: beceri, montaj, rünlerini, yeteneklerini ve davranışlarını ormanda.

becerileri

Tüm özellikler arasında kahraman tüketmek mana, bu yüzden ilk seviyeleri do not gerek spam beceri için pick up orman canavarlar. Bazen yetkin kaçma ve darbeler çetelerin kaçınarak, otomatik saldırı gerçekleştirmek için yeterlidir.

(Pasif) Kindred Sign

Bu özellik, fiş ana şampiyonlarından biridir. Benzer bir Garen görülebilir, ama orada çok basit biçimde sunulmuştur - aksi takdirde Legends League herhangi şampiyonun hattına gitmek için temkinli olmak oldukça özgün Pasif, bu.

Akraba (kılavuz için 6 sezon) işaretleri biri seçilen düşman kahramanlar, ve vaka başarılı bir av onu sonsuza artar Bonus zarar gelen oto saldırısı. Yani her şampiyon saldırı irade ayrıca take away düşman sağlığı bağlı üzerine onun mevcut stok.

Örneğin, pasif yetenek nastakaete 10 ücretler, her oto saldırı ayrıca% 12.5 ile rakibinin sağlığını azaltacaktır. Ayrıca hasar, sırasıyla mücadelesi olarak azalacak bir düşman şampiyonu, yaşam akım göstergesinin oran üzerinden hesaplanır gerçeğine dikkat etmelidir.

Masraflar pasif becerileri teneke elde edilebilmesi tarafından öldürülmesi belirgin karakterler veya benzer canavarlar içinde ağaçlar. Kurt markaları bir işareti üzerine orman çeteler bağlı üzerine sayısı yığınları: ürkek yengeç ve Sharpbeak - 0-2, gromp ve kurtlar - 3-4, mavi ve kırmızı devetüyü, habercisi ait Uçurum veya element ejderha - 5-7, yaşlı ejderha veya Baron Nashor - fazla 7 yığınlarının. Hızlı bir şekilde "Gorge Summoner'dan" oyunun düzgün deneyime sahip işaretleri yayılmasıyla ( "Legends Ligi") göre ayarlanır. Kindred Hyde ilk şey Hanka şampiyon işaretli gidin sonra canavarlarla ahşap yığınlarını toplamak ve önerir.

Oklar Dans (S)

Bu yetenek az ya da çok hızlı bir şekilde orman temizlemenizi sağlar, hem de ek hareketlilik şampiyon sağlar. Atlama bu durumda is not büyüklüğünde biz olur gibi, ama yine de olanak sağlar üstesinden küçük engeller ve karşı yetişirim ile düşman bir yere kısayol veya çalışma uzak bir grup düşmanı.

beceri özelliklerinden biri - Wolf'un öfke' yeteneğine sahip bir açılan ". Eğer kurt (aktif W) görüş alanına Q kullanırsanız, sonra 2 saniyeye düşecektir "Dans okları" yeniden yükleyin. Bu zor timfaytah ve eşitsiz mücadelede vazgeçilmez iki saniyede atlayabilir Kindred savaş sırasında vardır. hızlı savaş etrafında hareket edebilen ve doğru şekilde konumlandırılmış Kerry Süper çok önemlidir, bu nedenle, Kindred (lol) kompleksi ve tartışmalı anlarda W ayrı Q kullanmamayı önerir yol.

Kurt kuduz (W)

Bu yetenek size savaş alanında saldırıları düşmanları Kindred bir kurt çağırıyoruz sağlar. daha iyi: becerilerin pasif tarafı nastakannyh ücretleri "Mark Kindred" bağlıdır. Tam pasifleri şarj olduğunda% 40 ek hasar kadar koyabilirsiniz.

Daha iyi ganks "oklar Dansı" Eğer daha fazla yararlanmak sağlayacak düşman hareketi (çekilmekte veya saldıran), sırasında "Kurt hastalığı" kullanmak ve düşmana kaçmak için hiçbir şansı bırakmayın sırasında. ideal bir seçenektir düşman değil, nehir kulelerinden olan arka saldırı olacaktır. Eğer kısa sürede efektin süresi bölgesini çıkmak gibi kurt gitmiş olacak unutmayın, bu nedenle aktif yetenekleri bir yarıçap aramaya gereken tek şey. - Hyde (Kindred, 6 sezon) hemen önerir kampa yaklaşırken W dahil orman temizlenmesi belirgin kolaydır: çetelerin kaçmaya olmaz ve Q ile açılan hızla vyfarmitsya olacaktır.

Tüketmek korku (E)

becerilerin aralığında ilk düşman yavaşlar ve daha sonra üçüncü oto saldırı düşman oldukça iyi bir bonus hasar yapar: yetenek Vekili çok basittir. Doğası gereği "ezici terör" - Bu Wayne veya Gnara gibi aynı Pasif vardır.

eksileri küçük kare ve biraz garip animasyon döküm yeteneği kaydedilmiştir. geri kalanı - Bu Kindred rakipler saldırmak için mükemmel bir araçtır. Hyde (Sezon 6) Hanka ile başlayan önerir düşman, sonra da geri kalan prokastovat becerilerini yavaşlatmak için "ezici terör" oldu.

Grace Koyunlar (R)

Mutlak şampiyon kullanımı son derece değişken yeteneği ve çok ilginç. dört saniye kahraman bir Champion yenilmez hale geldiği çevrelerindeki küçük bir alan oluşturur. Cust sadece Kindred etrafında oluşur, ancak her iki kendi ve düşman kahramanlar olabilir bir daire içinde gitmek. Eğer dramatik timfaytah sadece iyi değil durumu değil, aynı zamanda kötü tarafı değiştirebilir çünkü Böylece, mutlak beceri kullanımı şampiyonu üzerine bir sorumluluk yüklemektedir.

Bu durumda (altıncı sezonunda Kindred) Hyde, çok daha düşük olacaktır, kızgınlık gibi veya AD-taşıma (Skype, raydkell ve t. P.), Sonra Ultimate hiçbir yerde gidecek olasılık ile iletişim kurmak için bir üçüncü taraf programı kullanın.

şampiyon üzerinde inşa

Haberci Büyüler standart için orman Şampiyonlar - "Atlama" ve "Kara". hareketlilik için tek başına "Dans oklar" çok küçük, yani (6 sezonda Kindred) kılavuz klasik büyü kalan önerir çünkü doğrusu "tükenme" ve "kontak açık" gibi "atlama" den egzotik bir şey almak, buna değer değildir.

becerilerini Kanama

İlk olarak biz saldırmak için ana yeteneği pompa - "Wolf'un öfkesini" S. Sonra Ve son şey - "ezici terör." Elbette sanatçısını şampiyon Maxim mutlak yeteneği.

Runes ve yetenekleri

Set keçelerin teknede hem normal ve çantaları almak: beşte saldırı hızını damga - hasar dinlenme - büyülü ve fiziksel hasara karşı. Yetenekler dağıtmak Aynı şekilde tanımladı: "şevk savaşı" in ilk şubesi ve "Tehlikeli Oyun" içinde ikinci. Tek şey, orman canavar daha uzun bir etki için şube "Runik üstünlük" ortasında koymak unutmayın.

nesneleri

Hyde (altıncı sezonunda Kindred) "Machete", üç sağlık iksirleri ve koğuş ilk satın forester geleneksel seti kullanılmasını önermektedir. Eğer kaybı olmadan kereste temiz olduğundan emin değilseniz Alternatif olarak, "iksir doldurmak" için üç şişe yerini alabilir. Gibi bir büyü "Kara" isimli daha iyi kal üzerinde "Savaşçılar", hangi irade kullanımı pasif beceri şampiyon daha verimli.

Sonra eserler varsayılan satın alabilirsiniz: "Sonsuzluk Kenar" / "Üçlü İttifak", zırh penetrasyon şey ve korumasına tabi (( " "Yomou"" Ölüm Herald "Lord Dominic için Bow") "Bıçak Kral tahrip" "vasi Melek", "ruhların Embrace"). İlk başta, oyun dikkatle Hanka gidip bir bardak kereste işaretli çetelerin unutma, çok dikkatli olmalıdır. Onların yeteneklerine güvenen değilseniz, mutlak yeteneği kadar orman dışına almak daha iyi değil. senin gank potansiyeli altıncı düzeyi (kulenin, eşitsiz bir savaşta, vb. D. altında dalış) önemli ölçüde büyüdü sonra.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.