HobiDikiş

Sıcak yazlar hayatta kalmak için şort kendini dikmek nasıl.

Hepimiz güneşli ve sıcak yaz günlerinde gelişi bekliyoruz. Ama özellikle sıcak günlerde kolay ve rahat giysiler seçme hakkında endişeli. Ne şehir veya arkadaşları ile bir toplantı dolaşmak seçerim, giyim bile düşünce daha sıcak hale gelir? Elbette, şort. Ne moda yaz koleksiyonu uzakta böyle rahat bir seçenek giyimden çekinmez. Bunlar dantel, spor, formaları, kot pantolon veya çok resmi olabilir. Her zaman şık görünmek için, kendi şort dikmek için nasıl bilmek gerekir. Biz onların üretim seçenekleri göz önünde ve gereksiz pantolon yeniden işleme edeceğiz.

Nasıl yapmak için eski kot dışına şort.

Bu en kolay seçeneklerden biridir. Onun için, biz gereksiz pantolon, tonda pamuk ve iplik yapılmış güzel bir dantel hazırlamak gerekir. Ne olursa olsun ne sebeple kot pantolon değiştirmeye karar verdik. Bu modelin sadece yorgun ya da pantolon irremediably dibinde berbat. Önemli olan - yaz için şort yapmak mümkün olacaktır.

Kot ilk yıkama ve demir için gerekir. Ondan sonra biz bunları masaya yatırmak ve tek ayak üzerinde birinci kesim hattını planladı. Fazla doku çıkarın. devre, pantolon katlayın ve birinci ayağın kesme hattı ile yönlendirilen ikinci ayarlayın. Fazla kumaş kenara ayrılır. Hala el sanatları projeleri çeşitli bize faydalıdır. Şimdi biz sadece pantolon bacak ve hazır şort altına dikiş kenarına edebilirsiniz. Ama daha kadınsı modeli yapacağız.

Burada önceden pişirilmiş dantel gerekecektir. , Bacak üstüne Dayatabileceğini eşitleyici bölümleri aşağı bakar. Gerekli uzunluğunu ölçmek ve 1.5-2 cm dikiş kendisine ekleyin. ringde Grind dantel. geniş bacak ön tarafı ile hazırlanan şeridi katlayın ve dikiş iğneleri düzeltin. , Çizgi Parke geri bir santimetre kenarından adım. üzerinde overlok dikiş davranın. Şimdi aşağı dantel kısın. Dikiş direkt yukarı. dikiş payı güvence altına kısa dantel ayrımından 0.2 cm'lik bir mesafede kot dekoratif dikiş serme. Otutyuzhivaem bitmiş ürün ve zevkle giymek.

Nasıl şort dikmek için triko.

Aynı zamanda çok kolaydır. Biz, geniş bant, dekoratif kablosunu, iki ucu, tonda iplik ve Serger dikiş makinesi elastik örme kumaş gerekir. Başlamak için bir model olun. Bunu yapmak için, en sevdiğiniz spor pantolon alıp içini dışına onları gut-burkan. Biz ikiye katlanmış ve sonra kağıt üzerinde çizin. Desenler kağıt ön ve arka yarıları üzerinde bağlayan bir yan dikişi olmadan. Bu sakız, yukarıda 4 cm ekleyin step kaynak 1 santimetre ve etek alt 3 cm.

ikiye katlanmış bir tablo örülmüş kumaşın üzerine yayılır. özkaynak iplik olarak sütunların yönü kullanılarak, hazır desen empoze. Ben çözülüyor iplik önlenmesi, sadece keskin bir makas kullanarak, ayrıntıları kesip. ayrıntılar ön yüz ve ortalama overlok dikişi eziyet ekler. Bundan sonra, hizalanmış ve iki step bacak dikiş dikilir.

Biz dikiş makinesi çift iğne koymak. taban bacağına ön tarafında çift dikiş kaplama üç santimetre ve kenar ayrılmaksızın 2.5 santimetre eğilir. Dönüşler üst Pasörünüz 4 santimetre. dekoratif kord deliklerin konumunu not edin. iki döngü veya set halkalar Spawned. Biz 3.5 cm kenarından geri adım. , Çift çizgi Parke küçük bir kısmını ortaya içinde bırakılması. Elastik takın ve biter dikmek. Şimdi hazırlanmış deliklere uçlarını doğrultma, dantel yerleştirin. Hemming üst Pasörünüz sona erdirmek için. Biz kablosunun üzerine kulaklar üzerine koydu.

Eğer ürün yan panelleri ya da diğer dekoratif öğeler dekore etmek istiyorsanız, şort yapmadan önce yapılmalıdır. Göz alıcı bir ürün oluşturmak için, bir bitirme dantel, pul, boncuk, Rhinestones ve nakış olarak kullanabilirsiniz. yan bantlar ve Laibach şeklinde spor modeli için daha uygun dekoratif elemanlar. Çocuklar ilginç veya aplike ütüyle aktarma modeli süsleyin.

Kolayca elleriyle şort dikin. Önemli olan iyi bir ruh halinde bunu ve hayal bağlamaktır. Sonra Size birden fazla yaz memnun edecek özel bir modelini alırsınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.