ModaGiysi

Nasıl parmaksız eldiven denir?

Hiç eldiven iken ve, neden denir nerede düşündüm ve dünyada eldiven çeşitleri nelerdir mü? Rus kelimesi o "parmak" Antik kelime aracı "parmak" türetilmiştir. parmakların bölmeleri ile ilk eldivenler perstatymi aradı. eldiven Tarih Mısır, medeniyetinin beşiğine başlar. askeri teçhizat parçası olarak, tabii ki, eski Roma'da, eldiven soğuktan korumak için değil kullanılan ve gıda ellerin kirlenmesini önlemek için, ve. Daha sonra içinde Ortaçağ Avrupa'sında, eldiven şövalye zırhı vazgeçilmez bir unsuru ve en yüksek çevrelere mensup bir işareti haline gelmiştir. Yavaş yavaş onlar şövalye kahramanlık, şan ve onur sembolü bir tür haline geldi. Eğer savaşa çağırmak veya düello rakip eldivenlerini düştüğünde unutmayın. XIX yüzyılda eldivenler ince yapılmış balo kostüm zorunlu nitelik vardı beyaz deri dekore kıyafet bayanlar - erkek ve uzun dantel bir siyah takım tamamlayacak. Günümüzde, eldiven ayrıca giyim gerekli makale vardır. Bunlar çalışma sırasında elleri korumak için kullanılan kadın kostüm, tamamlayıcı, dışardaki soğuktan gelen kaydedin.

eldiven

o hareketi sınırlamak olmadığı için ilk parmaksız eldiven, bunlar kullanıcı dostu, sadece iş için kullanıldı ve parmak uçları karşı duyarlılıklarını kaybetmez. Nasıl parmaksız eldiven denir? Birkaç isim var. Örneğin, parmaksız eldiven denir Fransa'da, bunlar parmaklarının arasından sadece bir köprü vardı, ya da hiç yoktur ve bağlı yapıldığı malzemenin plastisite yandan tuttu. kadın moda aksesuarları gibi, bu tür modeller XVIII yüzyıldan beri bilinmektedir. Kural olarak, onlar elbise ile giyilen, bu yüzden faydacı fonksiyonundan daha estetik gerçekleştirmek bulundu. Gerçekten de, ince parmakları peeped hangi kadın parmaksız eldiven, çok dokunaklı tatlı ve heyecan verici görünüyordu. işçi sınıfı mahallelerde, cadde ve çiçekçiler meydanlarda, sokak satıcıları Kolay kullanım için eldiveni kullanmaya devam etti.

Gloveletty - Bu Amerika'da nasıl denir parmaksız eldiven olduğu

Amerika'da, parmaksız eldiven gloveletty olarak bilinir. moda, onlar XX yüzyılın ortasında boyunca ılımlı bir zevklerine ve tercihlerine hiçe sayarak ve saygın burjuva ortamında, gençler arasında trend vardı çeşitli gayri gençlik dernekleri, geçti. "Hobo" - Bu yoksul mahallelerde ve gecekondu tarzı bize göndererek, tekrar parmaksız eldiven denilen nasıl. Gloveletty şeklinde pençelerinden farklıdır. Parmaklar var, ama onlar ortasından kesilmiş ve bilek üst kısmını açılmaktadır. gloveletty öncelikle bisikletçileri, bisikletçiler ve sürücülerin arasında popüler oldu böylece Bu form, sürücülerin ve motosikletçiler için çok uygun olmuştur. Bunlar ince deriden yapılmış ve çok sayıda Çıtçıt ve kayışlar ve havalandırma için yarıklar ile dekore edilmiş.

gayri ortamdan parmaksız eldiven kaya gelişine ile birlikte olay yerinde bulunan. Bir neden oluşturmak için bunları kullanmak için Müzisyenler istekli sahne kostümleri. keskin metal çubuğu siyah ile kaba cilt, kayış kısmı gloveletty dirsek uzun ya da kısa, şok görüntü müzisyenlerin sahnede üretildi. Böylece, parmaksız eldiven artan popülaritesi. müzik sahnesinin, onlar podyuma taşındı ve şık bir tamamlayıcı haline eşofman kış kentsel ve gece elbisesi.

Uzun dirsek dantel parmaksız eldiven önce - en zarif ve şık aksesuarları dişi tören kıyafetleri biri. Onlar kristaller ve doğal taşlar ile dekore edilmiştir. Gloveletty ve eldivenleri - Bu parlak ve çekici bir ek kürk ceket, yelek ya da sıcak kalın örme kazak olan parmaksız eldiven, denilen nasıl. Onlar yünlü eşarplar ve kasketleri ile setlerinde giyilir. Sezonun son trendleri kanıtladığı gibi bu eldiven tasarımı oldukça değişken olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.