SağlıkMüstahzarlar

Depantenol (mumlar)

Depantenol (mum) belirgin mikroplara ve yenileyici özellikleri olan araçları birleştirilir. Fitiller, rahim ve vajina gibi enfeksiyöz ve enflamatuar hastalıkların tedavisi ve önlenmesi için kullanılır. Bunlar arasında, aşağıdaki gibidir: ve eksojen endotsirvitsit izlendi ilaç, cerrahi ve bu farmasötik madde aktivitesi (fonksiyonu) rahatsız etmez doğum sonrası iyileşme için kullanılan kompleks tedavisinde, vajinit, erozyon ((karmaşık serviks ektopi dahil) .. laktobasil.

Depantenol (mumlar). yapı

Bir fitil dekspantenol 100 miligram içerir, klorheksidin 16 miligram bigluconate.

Pantenol Bu iltihabı azaltır ve rejeneratif özellikleri vardır bir vitamin grubu B. olup. Söz konusu gövde pantotenik asit haline dönüşür. O da, yağ ve karbonhidrat metabolizmasında yer, hem de içinde porfirinler asetilkolin ve glukokortikosteroitlerin sentezidir. Bahsedilen vitamini hücresel metabolizma normalizasyonu katılır, kolajen liflerin mukavemetini arttırır ve mitoz hızlandırır.

İkinci aktif terkip maddesi - Klorheksidin - antiseptik ve antimikrobiyal özelliklere sahiptir. Bu gram-negatif ve gram-pozitif bakterilere (streptococci, staphylococci, enterococci, E.coli, klamidyalar, ve diğerleri), tek hücreliler, maya dermatofitler karşı aktiftir. ilaç "Depantenol" (mum) bile irin, kan, organik maddelerin ve sırları varlığında tıbbi özellikleri korur nedeni budur.

Her bir fitil 3 gram bir ağırlığa sahiptir. Beş on adet her biri için ilacın paketlerde bulunmaktadır.

Depantenol (mum) kriyoterapi, diatermi, lazerodestruktsiya cerrahi işlemler, bazı türleri kurucuların sonra, vajina ve serviks mukoza geri kazanımını arttırmak için kullanılır.

Dozlama ilaç

Depantenol (mum) (talimat bilgilendirmek) vajinal kullanılır. İşlemden hemen sızdırmaz folyo poşetten serbest fitiller giriş önce. Günde iki kez bir mum koymak için tavsiye edilir. tedavinin süresi yedi ile on gündür. Gerekirse, tedavi yirmi gün öncesine kadar uzatılabilir.

Aşırı Dozlar ilacın biçimi kaydedilmez düşündü.

Depantenol (mum) bileşimine dahil bileşenlerin tek tek intoleransı olan hastalarda kontrendikedir.

Gebelik ve emzirme kullanın

Bahsedilen ilaç, gebelik ve emzirme sırasında terapötik amaçlar için kullanımı yasaktır değildir.

yanma, kaşıntı ve alerjik reaksiyonlar: Depantenol (mumlar) - - Bu onaylamak için hastaların yorum aşağıdaki yan etkileri olabilir. Hepsi ilaç kesildikten sonra, kural olarak vardır, bu yüzden onları ele ek önlemlerin benimsenmesi gerekli değildir.

Önlemler ve özel talimatlar

Sabun ve deterjan ile uyumlu intravajinal fitiller verilerin kullanımı Bileşiminde (sodyum karboksimetilselüloz, saponinler, sodyum lauril sülfat) gibi bir anyonik grup içerir unutmayın.

ilaç çocukların erişemeyeceği bir oda sıcaklığında saklanabilir. Bu doğrudan güneş ışığına istenmez.

İlacın raf ömrü paketinin üzerinde yazılı verildiği tarihten itibaren iki yıldır. Ürünün kutusunun bütünlüğüne aykırı ilaç kullanmamalısınız.

eczaneler, farmasötik madde reçetesiz satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.