SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Cere'. Yorumlar, okumalar

ilaç "Cerebrolysin" bir nutropik olduğunu. Bunu bileşimine giren düşük molekül ağırlıklı etkin nöropeptitler, bbb nüfuz ve sinir hücrelerinin doğrudan akabilmeleridir.

Tıp "Cere". tanım

beyin multimodal organ etkisini sağlayan araçlar (nöro-koruma, metabolik düzenleme, neytroficheskuyu aktivitesi ve fonksiyonel nöromodülasyon içerir).

metabolik ilaç Nöroregülasyon "Cere" (uzmanların tepkileri bu bilgileri onaylamak) mekanizması aerobik enerji metabolizması, protein sentezi verimliliğini artırmak ve gelişen geliştirmek ve beyin yaşlanma dayanmaktadır.

Nöroprotektif etkinlik laktik asidoz zararlı etkilerinden nöronları korumak için ilaçların yeteneği nedeniyle. Buna ek olarak, ilaç "Cere" (doktorların yorum önermek), iskemi ve hipoksi koşulları altında nöron ölümünü engeller dolaşan zararlı nörotoksik amino asit etkisini azaltır.

Fonksiyonel Nöromodülasyon bilişsel işlevler, hem de konsantrasyon iyileştirilmesi ezberlenmesi süreçlerinin hastalıklarda olumlu etkileri ortaya çıkmaktadır.

Tıp "Cere" (uzmanların yanıtları onaylamak) kanıtlanmış nörotrofik aktivite sadece araçtır.

İlaç için bir reçete Alzheimer hastalığı, kronik serebrovasküler yetersizlik, demans sendromu , farklı kategorilerdeki. endikasyonlar tarafından iskemik inme, beyin veya omurilik travmatik hasar sayılabilir. İlaç "Cere" çocuklar (anne yorumları onaylamak) mental retardasyon, hiperaktivite sendromu çocuk için bir reçete. endikasyonları ve şunları İçin endojen depresyon, antidepresanlar dayanıklı. Bu ikinci durumda, ilaç, diğer ilaçlar ile kombinasyon halinde uygulanır.

Means "Cerebrolysin" parenteral kullanılır. Kullanım ve dozaj süresi, hastanın hastalığa, yaş şiddetine ve doğasına bağlıdır. bir dozajda elli mililitre de ilacın tek bir uygulama izin verilmiştir. Ancak, tercih uzun süre ilaç kullanmak.

on ila yirmi gün boyunca günlük enjeksiyonlar - terapi önerilen ders.

Akut koşullarda (travmatik beyin hasarı, iskemik inme, beyin cerrahisi etkileri) 1050 mililitre dan tayin eder.

beyin hasarı ve travmatik beyin zedelenmesi kalan belirtileri beş elli mililitre gelen tanıtırken.

Ne zaman depresyon ve psikoorganik sendromu beş otuz mililitre tayin eder.

Alzheimer hastalığının tedavisinde vasküler demans beş otuz mililitre den - tavsiye edilen doz veya Alzheimer ko-vasküler doğası.

neyropediatricheskoy uygulamada ilaç "Cerebrolysin" bir kilogram vücut ağırlığı başına 0.1-0.2 mililitre dozajlarda kullanılır.

İlacın etkinliğini artırmak amacıyla iyileştirmez, hastanın durumuna, derslerini böyle bir zaman tekrar izin verilir. Terapötik uygulama frekansı birinci kürü sonra, iki ya da üç kez bir hafta için azaltılabilir.

ilaç "Cere" (bu doktorlardan kesin yanıt) epilepsi, akut böbrek yetmezliği, aşırı duyarlılık için endike değildir.

İlaç çok dikkatli kullanılır gebelik ve emzirme sırasında.

ilacı kullanan talimatlara aşina olmalıdır önce, tedavi sırasında meydana gelebilecek olumsuz tepkilere incelemek. Bir uzmana danışmak gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.