MaliKişisel Finans

Pasif gelir olası kaynaklar

Bu varlıklar nakit akışından pasif gelir olduğunu. İş ve girişimci insanlar yatırım ve işletme oluşturarak finansal özgürlüğü yolunu açmıştır. İki vardır gelir türleri.

1. Aktif veya lineer gelir. Bunlar tercihen bir kaç kişi vardır. işletmedeki paralı asker olarak bir adam tarafından kazanılan bu maaş, yanı sıra yarı zamanlı çalışmanın her türlü. Herhangi bir iş yaptıktan sonra bir kerelik üzerinde benzer ücret ve kullanılabilir. Çoğu insan, para alma şirket için çalışan ve şu anda etkin bir gelir sağlama eşsiz yöntemiyle aşinadır. Birçoğu kendi çaba ve zaman içinde artış harcamak. Aynı zamanda daha az çabayla, siz karınızı artırmak nasıl, hakkında sanmıyorum.

2. Pasif gelir daha iyi zenginler arasında bilinen ve mali bağımsızlık ve zenginlik temelidir. Bu zaman ve çaba harcamadan üretilir. Kar bir kişinin çalışmadığında bir anda bile akmaya devam eder. Birçok gerçekten aslında olup olmadığını merak ediyorum. Ünlü yatırımcı Robert Kiyosaki para kişi cebinde getirdiği bir şey olarak bir varlık tanımlar. Çok yönlü bir - onları orada alır bir şey olarak. aşağıdaki gibi açıklanmıştır: örneğin, bir kişinin pasif bir gelir kaynağı vardır. Bu özellik ise, kiralanabilir. Olabilir bir banka mevduat yüzde olarak kar sağlayan belirli bir aylık ödeme cüzdan ile. Pasif gelir Böyle bir kaynak, yüksek temettü hisse senetleri ve benzeri üretir , nakit akışını sahibinin cebine göre yönlendiren. Bu durumda, sürece katılımın minimuma indirilir. Böyle bir durum aktif gelirinden daha fazla karlı pasif gelir kaynaklarını yapar. İlk durumda, bir kişinin para, ve tersi için çalışır. Varlıklı insanların sırrı düzenli onlara para getiren öğeye sahip olmasıdır.

Pasif Gelir kaynakları başka önemli özelliği şunlardır: kişi başına çalışmaz, diğerleri onun için çalışıyorum. Örneğin, bir iş bir yatırım performans gösteren eylemler çalışanın ismi içerir. Sorun kar getirebilir bir varlığın bir satın alma yapmak gerektiğidir. Kazanım bir yükümlülük dönüşür sonra bir kişinin, yatırım fonları kaybeder olur. stoklarındaki para yatırma bir kar elde etmek için, gayrimenkul ya da iş bir paylaşım, belli bir bilgi ve belli bir sermaye gerektirir.

gelir pasif kaynağı oluşturmak için, zaman ve çaba harcamak, hem de o alabilir ne bir varlık tercih etme ve ne kadar bir anlayış olması gerekir. Bu şekilde geldi Hazırlık birçok avantajı vardır. Pasif Gelir kaynakları bireysel finansal özgürlük sağlamak ve daha fazla dikkat gerektiren ve para alınması için herhangi bir eylem gerçekleştirmez.

Belki de uygulamaya denemeliyim?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.