BilgisayarlarYazılım

Windows'un 10 izleme devre dışı bırakın: rehber, ipuçları

Herkes safça her yerde herkesin gözetim ve sonra bile durdurdu inanıyorsa, Bay Snowden'ın açığa çıkmasından sonra, o ne yazık ki yanlış oldu. Ayrıca, bu süreçler hala derinden mahremiyet meşru haklarının ihlalinde, hayatımızda gömülürler.

Zaten şirketin "Microsoft" monitörler sır değildir ve tüm kişisel özel verileri yakalar. Böyle olduğundan, ve Windows 10, gölgelendirme devre dışı bırakma, makalesine bakın.

"Microsoft" ölçeği

Amerikalılar sadece açığa tüm ülkenin ekonomisine zarar yönelik tehdit olarak, ulusal güvenliğin zarar verdiğine inanıyoruz. sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların temsilcilerinin birçoğu, Microsoft durum "iyileştirmek" için çabalar sarf etmiştir ısrar edilmektedir. Ve bu sebepsiz değil: daha yüksek sesle seslerini duyurmalarına, şirket sürekli ve sürekli ürün ile kullanıcılara izler olduğunu gösterir.

Tabii ki, bu tür olaylar etkileyen Amerika Birleşik Devletlerinin ülkeleri ibaret değildir. Hepsi dünya ve tüm insanlar yayılmıştır. Buna ek olarak, gerekirse üçüncü bir ilgi şahıs herhangi bir kişinin kişisel bilgilere erişebilir, bu iyi bir şans var. Bu kişisel yazışmalar, mali işlemleri, şirketin faaliyetlerini ve benzeri her an itibariyle kaldırıldı gizli eylem ve işlemleri, bazı paydaşlara kullanılabilir hale getirilebilir anlamına gelir.

Doğal olarak, şirket tamamen böyle bir "ekonomik intihar" yapmazdım savunarak haklarındaki iddiaların inkar edilir. Ancak iddialara karşı delil şirket tarafından ileri sürülen verilmez.

Tüm gözetim anladığında

milyonlarca kullanıcı, Microsoft gerçekten kullanıcılarını izler olduğunu bile bile 2007 yılında bir skandal yaşandı. o bulunduğunda keşfedilmiş ve bu kullanıcı süreci devam herhangi olursa olsun güncelleme sistem dosyaları yasağı tanıttı bile.

Neden bir şirket gerekiyor? terör tehdidinin varlığı ve bu şekilde vatandaşlarını koruma ihtiyacını hakkında tüm sorulara aynı cevapları iddiası bırakın. Gerçek çıkarlar her zaman ve para ve güç alanında olmaya devam ediyor. Ve şimdi oldukça paranoyak ve anormal sürümü aniden üstten emriyle bir anda tüm internet kapalı görünmüyor.

kullanıcı bilgileri düzenli olarak Washington dosyalarına gönderilir. Ve en kaliteli yazılımı ile yapılır ille ki. Veriler bilgisayarınızda bulunan klasik cihazlara olduğunu, böylece sabit disk, grafik kartından gönderilen ve edilebilir. "Microsoft" de bile düzenli olarak sunucularıyla bağlantıları itiraf etti.

Bu gerçekleşiyor ve gerçekleşecek

Windows Vista'da dosyaları bir dizi değişiklikleri kaydedilmiştir. Sonra keşfedilen ve sürüm XP edilir. Bize WU devre dışı olduğunda güncellemeler bile meydana geldiğini unutmayalım. Ve bu ancak son zamanlarda tamamen duyulmamış gibiydi, herhangi bir bildirim olmadan yapılır. Ancak şimdi, her yerde gerçekleşir.

"Vindous 10"

Şimdi burada, Windows 10. Takip kullanıcının dönüş varsayılan, sadece sistemde "içine" programıdır oldu. Bu nedenle, kendiniz ayarlamak biri, hiçbir şey hakkında endişe. Ne bir değişiklik artık çok geç. Windows'un resmi web sitesi sistemde sorunlar hakkında bilgi toplar böyle bir hizmetin amacını açıklamak. Kuru, kısa ve sorumsuz - Bu yolu.

çizgi arasındaki ürün tanımı

Windows 10 izleme devre dışı bırakmadan önce, hangi aşağıdaki sonuçlara varabiliriz yaptığı açıklama açın.

  • kullanıcı yükler ve yazılımı kullandığında O zaman, "Microsoft" Üzerinde veri toplar ve bu, ilgi alanları, aramalar, sohbet Adını, farklı bir adres oldu.
  • Eğer bir ses komutu kullandığınızda örgütü temsilcileri geliştirmek için veri toplamak söylüyorlar hizmet kalitesini.
  • Bir dosyayı açar açmaz o, adı yapılıyor Program, hangi aracılığıyla sabittir ve sırasında.
  • Ne zaman baskı metin gölgeleme bunları yakalamak ve aynı "Microsoft" gönderebilir.
  • Yerel ağların "Vindous 10" teknolojisi kullanırken bize bu sürüme yükseltmek için denemek yardımcı olur.

Zaten çabuk Windows 10 izlemeyi devre dışı bırakmak istiyor? Tabii ki, benzeri tüm bilgiler, ürün açıklamaları ve kullanıcılar hakkında "sos" bakım altında yayınlandı ve hizmetlerini geliştirmek olduğunu. Ama daha fazla insan vaat yüksek kaliteli hizmetlerine rağmen, Windows'un 10 takibini kapatmak için çalışıyoruz. Nasıl yapmalı?

Windows'un 10 gölgelendirme nasıl devre dışı bırakılır

Değiştirmek ve hizmet kaldırılması başlamadan önce, ilk olarak sistem geri yükleme noktası oluşturmalısınız. Bireysel bilgisayarların ağa erişimi olan sorunlar var neden ağ tipi ayarlarının arıza olabilir. Eğer bu gerçekleşirse, o zaman, bir nokta oluşturmak için, bunun kolay sistem geri yükleme seviyeye mümkün olacak.

Ardından, Windows tuşu ve hizmet türünü basmanız gerekir. ve bu başlangıç sistem hizmetleri konsola sonra istenen sistem bulmak.

izlenmesini devre dışı bırakmak için Windows 10 hizmet için, sağ tıklayın. Bu özel pencerenin neden olacaktır. Bu bir ayarlama Windows 10. İzlemeyi devre dışı bırak çok basittir vardır. Daha sonra başlangıç türünü "Devre dışı" ve devlet "Dur" seçmeniz gerekir. Kullanım sonunda "Tamam".

Ama yeterli eylemin ürünü gerçekte olduğundan emin olmak için nedir? izleme yapabilirsiniz devre dışı bırakmak için, Windows 10 yapılandırma, ancak bu ek fon doğrulamak için daha iyidir. Bunu yapmak için, komut konsolunu açın. yönetici adına o Win + cmd basarak açılır. İçeride, aşağıdaki komutu yazmalısınız: diagtrack silmek sc.

Eğer zaferle sona eren operasyonu yürütülen, sonra komut satırına kelimesini göreceksiniz "başarı". Şimdi Windows 10'da kaldır gözetim beri, başarılı, tebrik edilebilir. Ama bu dinlenmek ve tamamen bu küresel soruna unutmak için gerekli olduğu anlamına gelmez. Bu tetikte olmak daha iyidir. "Microsoft" dan daha fazla "sürprizler" sonrasında neredeyse kaçınılmazdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.