SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Akhtar". kullanma talimatları

Araçlar "Akhtar" terimi insektisitler. Bu bir sprey olarak, hem de toprak içine dahil edilmesi için kullanılır. Bu ikinci durumda, cihaz belirgin bir sistemik etkileri vardır.

İlaç "Akhtar". uygulama

aracı enterik kontak açılmasına sahiptir. insektisit üzümü yaprak biti, patates korumak için kullanılır - ile böceği (Colorado), çiçekli bitkiler - bitleri, ak sinekler, pul böcekleri, yaprak bitleri.

İlaç "Akhtar". kullanma talimatları

yüz metrekare başına 5 litre su başına 0.6-0.8 g dozda kullanılır patates işleme araçları. Bir paket 5-6,7 örgü için tasarlanmıştır. Koruyucu etki üç dört hafta sürer. böceği aktivitesi, tek tedavi önlemek amacıyla doğru bir şekilde kullanıldığı zaman. "Akhtar" (rehber gibi bilgileri içerir) iyi dozhdeustoychivostyu var demektir. Yani, iki saat püskürtme sonra serpinti halinde yeniden işleme almayı bitkiler gerek yoktur. Yaprakların içine nüfuz edebilir anlamına gelir. Bu olursa olsun, hava, etkili ve sürekli bir koruma sağlar. Bu durumda, böcek ilacı yumrular haline almaz. Uygulama yaprak görünümünü sırasında önceden çiçeklenme başlangıcından kullanımını önerir üzerinde üzümü ilaç "Akhtar" talimatı korumak. Tekrarlanan püskürtme isimli taşınan out sırasında uç arasında sezonu. Bu devre çalılar - ilaç normal su, 2 g / 10 L litre nihai çözelti, on litre tüketilir. Yüksek verim böcek ilacı uzmanlar not içinde işleme ait saksı bitkileri. 4 ° C'de bir formülasyon püskürtün. Su beş litre içinde çözülmüştür. Çalışma sıvısı Tüketilen içinde normale 2 litre başına 100 metrekarelik yaprak bitleri ve beyaz sinekler ve dekoratif çiçek kültürü hazırlama "Akhtar" Kullanıcı uygulamasından Koruma Normal 4 c önerir. su 8L için. Elde edilen çözelti, 80 m² püskürtmek için yeterlidir Means içinde miktarı 4 gram. 5 litre su trips karşı koruma için kullanılır. Elde edilen çözelti, 50 metrekarelik püskürtmek için yeterlidir

İlaç "Akhtar". Kullanım talimatları. pişirme Özellikleri

karıştırma aracı açık gerçekleştirilir. bir stok solüsyonu hazırlamak için (kolaylık olması açısından) önerilir. suda çözünür paket içeriğinin litre. Karıştırma, örneğin, bir devre ya da iki litre olarak, sıvı hacmi içinde gerçekleştirilmektedir. bir çalışma sıvısı tankı püskürtücü imal etmek için çeyrek su dökülür. Ana çözeltiden 600 ml - çiçek bitkileri için, 250 - Patateslerin üzümü ile, 150-200 ml ilave edilir. Elde edilen karışım, beş litrelik bir hacme ayarlanmıştır. püskürtücü tankı şiddetle sarsıldı, mühürlenir.

"Akhtar" anlamına gelir. Kullanım talimatları. Daha fazla bilgi için,

İlaç arılar, Sudaki organizmalar, balık, kuş, düşük toksisitesi son derece toksiktir solucan. kırk ila altmış gün - koruyucu etkisi püskürtme yaparken, 1428 gün süreyle toprağın giriş sürer. Yemekler böcek tedaviden sonra yarım saat sonra durur. Bir gün sonra, zararlılar tam bir yıkım var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.