SağlıkMüstahzarlar

"Erespal" ilaç. Yorumlar, ipuçları, tavsiye

Her yıl, binlerce insan yüzlerce akut solunum yolu enfeksiyonları var. ve viral enfeksiyonlar ve bakteriyel ve alerjiler ve çeşitli toksinler tarafından vücudun bile zehirlenmesi: Bunun nedenleri çoktur. Ama tedavisi için, uzun süreli zor insanları kurtarmak için, gece öksürük, burun akıntısı ve hastalığın diğer belirtilerinin kaldırma güçlü ve etkili bir araç "Erespal" yardımcı olacaktır.

İlaç "Erespal" patogenetik etkiye sahiptir, ve mikroorganizmalar ve bunların aktivitesinin proliferasyonunu önler. (Mukozal ödem oluşumuna izin) antibronhokonstriktornym (bronşlar spazmı önleyen) enflamatuar (hastalığın nedenine hareket eden), antihistaminik ve normalize (mukus salgıları viskozitesini azaltır): Bundan başka, çeşitli etki mekanizmaları vardır.

Preparasyon, aktif bir terkip maddesi içeren fenspirit hidroklorür, alındıktan sonra 6 saat sonra, kan plazma konsantrasyonu ve vücuttan yerine idrar 12 saat sonra maksimuma ulaşır.

hastalarını alarak İlaç "Erespal" yorumları etkili bir vücutta iltihap yayılmasını engeller, bu tanıklık. Nedenle, kronik ve akut enflamatuar süreçler, burun ve boğaz, solunum sistemi, örneğin, rinit, sinüzit, otit, soluk borusu, ve diğerleri tedavisi için tavsiye edilir.

Bu grip, boğmaca ve kızamık eşlik solunum semptomları tedavi etmek için yardımcı olur, bu yüzden yetişkinler kadar çocukları da sadece alınabilir.

tedavisinde , kronik obstrüktif akciğer hastalığı ilaç alarak "Erespal" (tablet) yeteri kadar etkili değildir. Görüşler o hastalığın ilerleyici doğasını durur söylüyorlar.

Bu alerji çeşitli tedavisinde kullanılabilir olması, mevsimsel ve kalıcı yanı sıra astım komplikasyonlarının idame tedavisi için hem. burun ve farenks ameliyat sonrası ameliyat sonrası rehabilitasyon için ilaç "Erespal" kullanmak da mümkün. Hastaların ve doktorların Yorumlar o hızla dokuların şişmesine rahatlatır, normal burun nefes ve koku geliştirir anlamında yol açar doğruladı.

Hazırlama ağızdan saat için, tablet ve şurup olarak satılmaktadır. Atanan günlük doz, çoğunlukla, tercihan yemeklerden önce, 3 aşamada alınır. en fazla 60 ml - vücut ağırlığına göre, dozu 10 kg altındaki çocuklar için 20'den fazla olmayan şurup ml ve kilosu 10 kg'ın üzerinde çocuk içeren hesaplanır. Küçük çocuklar suyu veya su içinde şurubu eklenebilir. "Erespal" tabletlerde atanır yetişkinler için en yüksek doz 90 mg dır.

İlacın etkili ve çok yönlü eylem Üzerine "internette Erespal 'yorumları oldukça sık bulunabilir. bu iyileşme sürecini hızlandırmak için yardımcı olur ve normal solunum geri yükler ve öksürük, burun akıntısı, boğaz ağrısı azaltır, çünkü "seçim ilacı" olarak adlandırılır. O sadece hastalığın belirtilerini hafifletir ve kalp hastalıklarına yol üzerinde doğrudan etki eder etmez. Nedeniyle verim nedeniyle, kombine tedavi gerektirmez ve görevinden bir alerjik reaksiyon riski yüksek değildir.

İlaç "Erespal" talimatı atanması hasta referansları ve doktorların önerileri bile bebekler için, kullanımına olasılığını söylüyorlar.

ilaç etkinliğini azaltmadan, çeşitli antibiyotikler ve semptomatik ilaç ile kombine edilebilir.

Ancak, bu konuda doktorlardan göstergeler "Erespal" ilaç tepkisi yeteri kadar büyük bir aralığı için, bazı kısıtlamalara etmektedir. Örneğin, hazırlık bileşenlerinin karşı alerjik reaksiyonlar gösteriyor hastalar, resepsiyon kontrendikedir. Hamile kadınlar ve tavsiye edilmez.

Doktor buna verilen hastanın uyarmalıyız ilaç atanması olarak, bazen, bazı sersemlik, artmış kalp hızı baş dönmesine sebep olabilir. Nadiren mümkün kurdeşen, deri döküntüsü veya anjioödem. Yeter sıklıkla bulantı, karın ağrısı ve ishal olabilir.

kusma,: randevu aşan doz kabul edildiği takdirde, aşırı doz belirtileri olabilir bulantı, baş dönmesi, ajitasyon, ya da tam tersi, sersemlik ve uyuşukluk, taşikardi. Bu durumda, mide yıkanması ve emici ürünler yapmak gereklidir. Bol içme de incitmedi.

Hazırlık özel saklama koşullarını gerektirir, ancak, her ihtimale karşı, çocuklardan uzak, serin ve karanlık bir yerde saklayın etmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.