SağlıkMüstahzarlar

Hangi merhem burkulma için kullanılır?

Çoğu zaman, zaman büyük bir fiziksel yük düşüşü eklem ligament lifleri ortaya çıkar. germe olarak anılacaktır Bu yaralanma, ciddi sonuçları olabilir. hasar yoğunluğuna bağlı olarak olasılıkla liflerin kısmi bölümünü kırmak, ve aynı zamanda kemik bağlanma alanına kendi ligamanların bir kesinti ya da boşluk olabilir. Veri yaralanması genellikle parmaklar, dizler, ayak bilekleri ve bilek eklemlerinde meydana gelir. şişer ile hasarlı alan ve kötü acıyor.

Esneme çeşitli komplikasyonlara neden olabilir. Bu bağlamda, hasta acil şifalar sağlayacaktır zamanında ve doğru yardım sağlamak için gereklidir.

Eklemlerin yaralanmaları mücadele etmek için en etkili yolu özel bir merhemdir. Eğer bağ germek zaman ağrıyı ortadan kaldıracaktır. O en küçük damarlarda yenilgisiyle ilgili olarak meydana şişlik ile baş edecek. uygulanan merhem burkulma aşırı uyarılması ve aynı zamanda hematom hastalıklı doku kaldırır. deriye karşı zaman bir aracı doku rejenerasyonunu üretir ve bunları mikrodolaşım kan akışının sağlanması.

burkulma için kullanılan tüm merhemler, tahriş edici ve rahatsız edici faaliyetlere sahip lokal terapi maddelerinin üç tipe ayrılır. Bunlar arasında:

  • anestetikler;
  • steroidal olmayan anti-iltihabik ilaçlar, lokal işlem;
  • hondroprotektory.

burkulma için merhem "Anestezin" fonların ilk türünü gösteriyor. Bu grup "Benzocaine" içerir. Bu ilaçların yaralı bölgenin hassasiyetini mahrum ve ağrıyı ortadan kaldırabilir.

Merhem çekme "Diklofenak" ligaman bir steroid olmayan maddeler anlamına gelir. "İndometazin" ve bu grupta yer alır. Hazırlıklar mükemmel ağrı semptomlarını ortadan kaldırmak ve şişme rahatlatmak. Bunların kullanımı iltihabı hastayı kurtarmak için izin verir.

Kondroprotektif ilaçlar en son trendler olan ligament germe tedavisi. Bu araçların uygulama doğrudan yenilgi odak bağın yapısını etkilemek için izin verir. Yani, "Kollajen Ultra" - bu sadece gerginlik merhem değil, aynı zamanda bir topikal ilaç, uyuşmuş izin ve hasarlı dokuları iyileşmek, güçlendirmek ve içeriden onları korumak değil.

Yaralı ligament tedavisine ne, bize ve alternatif tıp söyler. Doğal maddeleri temel alan hazırlanan merhemler, analjezik ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. popüler tarifler kullanılması sıklıkla farmakolojik ajanların kullanımı daha büyük bir etki sağlar. halk şifacılar tarafından önerilen senin merhem Pişirme basit. Onları domuz yağı okaliptüs yapraklarıyla haşlanmış ve beş dakika boyunca sarımsak rendelenmiş almak için. İyi etki sirkesi ile kremsi bir kıvama karıştırılır nehir çamur merhem verir. Bunu ısıtma olmak için araçlar ile, günlük bir prosedür yürütün. Ayrıca domuz yağı ile karıştırılmış muz yaprakları ile ovuşturdu patates kullanımını tavsiye edilir. O lezyonda geceye ovmak arzu edilir demektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.