HobiDikiş

Polimer kilden nasıl olan ürünler

Şu anda, sanat ve gündelik yaşamda kullanılan güzel şeyler oluşturmak için birlikte malzemelerin çok sayıda vardır. Bu gibi bir çok yönlü malzemeler termoplastik veya plastik denilen bazen polimerik kil (PG) 'dir. İç piyasada, son zamanlarda ortaya çıktı ve polimer kil gelen ürünler güzelliği sahip ve benzersiz olarak derhal, sanatçılar, tasarımcılar ve nakış düşkün sıradan insanlar arasında büyük popülerlik kazanmıştır.

Polimer kil kil gibi biraz, fakat ısıtıldığında bu kil ve plastik malzemelerin farklı türleri arasında en güçlü olduğu dayanıklı bir plastikten, dönüşmesini, sertleşir. Buna ek olarak, PG yönündeki yaygın evde ürünlerde kullanılır, çalışmak çok kolaydır. Belirtilmelidir polimerik kil rakamlar boyaların kullanıldığı zaman yeni bir renk sayıda oluşturmak mümkündür ile çalışan, aynı zamanda olduğu gibi, farklı şekillerde ve renk ile elde edilir, çünkü.

Polimer Kil kendini sertleşme ve kabartma gerektiren olduğunu.

1.Samozatverdevayuschayasya PG:

a) ışık. Bu tür ürünler, hızlı bir şekilde kuruması için polimer topraktan yapılmıştır, fakat büzülme. Bu kil resimleri, heykeller ve paneller heykel için de çok uygundur. Nihai ürünler kapsamındadır Yağ ile ahşap veya metal olabilir ya da vernik çerçevesi.

b) ağır polimer kil. Bu malzeme, geleneksel bir kile benzer özelliklere sahip olan ağır ve kuruyken genellikle çatlak, bu nedenle küçük boyutlu heykel oluşturulması için uygundur.

c) soğuk porselen. ince tabakalar halinde haddelenebilir, çünkü madde, renk oluşturmak için çok uygundur.

2. Polimer Kil gerektiren pişirme:

a) elde edilmiştir. Eh küçük parçaların veya takı kalıplama için uygundur.

b) yumuşak sera. Büyük parçaların üretimi için uygundur.

Bir ürün oluştururken, kil, bu iki tip birleştirilebilir, ancak Çamura fazla imalatçı satın almak için tavsiye edilir. Bugüne kadar ticari olarak bulunabilen çeşitli tipte ve termoplastiklerin markaları.

elle polimer çamurdan bebek imalatı örneği ele alalım.

işe Gerekli kil, oklava, bıçak, fırça, bir yağ ya da haddeleme için tahta akrilik boya. İlk olarak, plastik kola olmaz kadar kil bir parça alıp pişirmek gerekir. Sonra ona bir plastik gemide bir koni veya oval bir şekilde vermek için, dışarı rulo gerekir. Sonraki vyleplivaetsya bebek kendisi, hayal gücü ve hayal gücü bağlı olarak oldukça farklı olabilir. Neşter göz veya ağız gibi küçük parçalar, kesti. Bitmiş ürün fırına yerleştirilir ve talimatlara göre pişirdi. bebek soğuduktan sonra bir fırça ve boyalar ile süslemek için gereklidir.

polimerik kil nedenle, eşyalar çok farklı olabilir, tüm heykeltıraş hayal bağlıdır. tekniklerini imalat Ancak, heykeller birkaç ipucu izlemelidir. Örneğin, kil modelleme ürünü kalkmasına olmaz böyle bir ürünün boya pişirme sonrasında, boya kurumasına bir pamuklu çubuk ile kesin ton verebilir ve daha güzel görünecektir. Ürün kalıplama prosesinden hemen sonra olması gerekir, ancak hemen fırın açma değil fırında, ürünün keskin bir sıcaklık düşüşü olarak, çatlayabilir, soğuduktan gereklidir.

Polimer kilden ürünler güzelliği ve özgünlüğü ile dikkat çekiyor. Bu gibi malzeme, kullanımı hafif, dayanıklı ve çevre dostudur. hiçbir şey farklı favori karakterleri modelleme gibi çocuğu alır, çünkü çocuk sahibi olanlar için iyi. Buna ek olarak, bu süreç ince motor becerilerini ve dikkat geliştirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.