TeknolojininCep telefonları

HTC One X sökmeye nasıl Ayrıntılar

Eğer kesinlikle onsuz işlemini başlatmak çünkü eğer, ayrıntılı talimatlar hakkında bilgi almak gerekir bunun için daha sonra HTC One X çıkarmak öğrenmek karar verirseniz, herhangi parçalara zarar yüksek bir olasılık vardır. Buna uygun olarak, değiştirilmelidir. Bugün aşağıdaki telefon modelini sökmeye hakkında ayrıntılı talimatlar verir. Önemle tavsiye göre tüm adımları gerçekleştirmek için önerilir.

Doğaçlama ve özel araçlar

Eğer gerekli olacak ilk şey - SIM kart yuvasını kaldırmaktır ve aşağıdaki gibi bu yapılır. Basit bir klip (tercihen küçük boyut) alarak başlayacak ve delik, takılı SİM kart içine bastırır için. Sonra kasayı açmak için tasarlanmış özel bir alet kullanmak gerekecektir. Eğer mevcut değil, fakat mutlaka cihazların elden bu görevi gerçekleştirmek için sökmeye ve HTC One X için bilmek, o zaman özel bir mağazayı ziyaret ve satın önerilir. Böylece, arka kapağın ayrılmasını yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, vücut üzerinde üç yerde aracını tutun, bunlar üst köşeleri yakın ve daha düşük bir.

yarısı

iki bölüme telefonu ayırmak için, bir plastik kart kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, ekran çevresine doğrudan tutun. Böylece ayrıştırma işlemi gerekir. ayrıştırma zaman arka kapak açılırken şekildedir pili üzerinde kalır. Bu durumda, ayrıca pil bölmesini gerekir. Bu aynı kredi kartıyla vasıtasıyla yapılır. Aslında HTC One X telefon çıkarmak o kadar kolay değildir, bu yüzden çok dikkatli olmak gerekir. belirli bölümlerini zarar maksimum dikkatli değil hareket etmelidir.

ustalık

ikiye bölünerek HTC One X, Sökme işlemi, bilirsin. Aslında, bu süreç o kadar karmaşık değildir. Aynı zamanda, eğer doğru mümkün olduğunca hareket çok hızlı ve herhangi bir zarar vermeden tüm süreci gerçekleştirebilirsiniz. Mobil cihaz iki parçaya bölünecektir sonra, döngüler, hem de ekran kendisi ve diğer cihazları devre dışı bırakarak yapmak mümkün olacak. Tabii ki, tamamen çözülmüş, HTC One X çıkarmak ve her şeyi doğru yaptığını nasıl sorusu ardından çalışmalar çok hızlı ve kolay bir yürütülecektir zaman. En önemli noktası - rollerden birisini zarar, eğer değiştirilmesini gerektirecektir, çünkü dikkatlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.