SeyahatSeyahat İpuçları

Mart ayında Turlar - çok unutulmaz yolculuk için hazır olsun!

Mart ayında son turlar yılında giderek daha popüler hale gelmektedir. tüm doğa yüzden ülke ve iyi bir dinlenme yere sıcak gitmek istiyorum, sokakta bir hantal kucaklama kış kar yığınları arasından uyanma, çevremizdeki canlanır bahar içinde. denizin Mart ayında istirahat herhangi tatilci heyecan vermek ve kayak bahar, hayatının en unutulmaz yolculuk geçireceksiniz karşılamak mümkün olacak. hepsi aynı Mart ayında, geri kalanı bu kez nereye biri sadece karar vermek olmuştur.

Birçok ziyaretçi için baharın ilk ay genellikle insanlığın kadın yarısı için özgün ve hoş hediyeler için arama ile simgelenen. Yani farklı ülkelerde harika tatil turu ne olursa sevilen için en iyi hediye olacaktır. En turlar Mart ayında gerçekleşecek en yaygın eğlence alanları, ilgili bilgi edineceksiniz.

Mısır ve Türkiye'ye ucuz turlar.

Eğer sabit bir sıcaklıkta dikkatinizden plaj partileri için çöl bunaltıcı sıcaklık ve en iyi geri kalanı büyük bir hayranı değilseniz, çağdaş gezi Mısır'da tatil ve Türkiye'de Mart ayında sizin için en iyi uygun olacaktır. Birçok turist plaj Mart ayında tatil Avrupa'nın diğer ülkelerinde olduğu gibi iklim serin kalır burada yapılmaktadır. Erken ilkbaharda bu ülkelerde ortalama sıcaklık 23-25 derece içinde tutulur. Buna ek olarak, Mısır ve Türkiye'de tatil uzun Ruslar arasında popüler olmuştur ve onların geri kalan günlerini yalnızca olumlu geribildirim bırakın.

Mart ayı başında - Nisan, Mısır, sen yorulmadan Ölüler ünlü Vadisi boyunca yürümek ve çok daha fazlası iyice Luksor manzaraları keşfetmek ve sonra Nil boyunca bir yolculuğa çıktı edebilirsiniz. Mısır piramitlerinin - Ve tabii ki dünyanın en büyük harikalarından biri hakkında bilgi almak için.

Baharda sıcak ülkelere içindeki yolculuğu boyunca giderek, bakmak unutmayın Türkiye'nin sağlık tatil. İşte turist Akdeniz'in ılık sularında yüzmek ve çekici plajlarında güneşlenmek için fırsat olur. Buna ek olarak, her zaman yerel halk ve küçük otel adına iyi bir tutum hissedebiliyorum.

Avrupa'da ilkbaharda Geziler.

Buna ek olarak, modern bir tatil tur için mükemmel bir fırsat Avrupa'ya turist sunuyoruz. turistler için onların cazibe nedir? Avrupa ülkelerinin başlıca avantajlarından biri İtalya ve Çek Cumhuriyeti Otobüs turları benzersiz geziler vardır. Prag'da, birçok müze bir ziyaret için eğlenmek, hem de ünlü yerel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. bahar içinde yat Çek şehirlerde size Çek Cumhuriyeti sokaklarında rahat dolaşıp hissedeceksiniz antik kentlerin gizemli ruhunu tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsat verecektir.

Avrupa kayak Mart ayında Tatiller.

Baharın başından beri İtalya, Fransa, Avusturya ve Finlandiya dağ yamaçları ve ovalarda kayaklar ve diğer spor malzemeleri binmek için en iyi zamandır. Kayak tesisi - bu size tüm yıl için yeterli olacaktır enerjinin gerçek bir destek, verecek ilginç bir tatil ve eş zamanlı olarak aktif eğlencedir.

Mart-Nisan 2011'de bütün aile tatil.

Mart ayının başında bütün Rus okul çocukları başlar bahar molası. Bütün aile ile Mart ayında yürüten tur bir istek vardır nedeni budur. Bir aile tatili için Mart ayında Turlar iyi Çek Cumhuriyeti ve İsrail şehirlerde gerçekleştirilir. Bu sadece olumlu duygular bütün aile yurtdışında bir yolculuk değil, aynı zamanda çocukların başka kültürü görmek için değil sadece, aynı zamanda yabancı dilde pratik için eşsiz bir fırsattır. çocuklar için Çek Cumhuriyeti tatil lüks su parkı sunmak ve Fransa'da, muayene antik kaleler veya gizemli bahçeleri ve parklar içeri girersin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.