SağlıkRüya

İlginç bilgiler: neden insanlar horlama

sadece fiziksel değil, aynı zamanda duygusal, çok yorgun horlama, yanında olmak. "İnsanlar horlama yapmak niçin" sorusu sıkça yanıtsız bıraktı. Ama horlama uyuyamıyorum birini değil, aynı zamanda horlama sadece uğrar. Akciğerlerin kan normal nefes çok daha az oksijen akla getiriyor demektir yeteri kadar hava, alamadım horlama sırasında. Sabah uyandırma horlama eş yanı sıra eşi yılında kronik yorgunluk sendromuna yol açabilir bir baş ağrısı ile, kötü uyudu. Kalıcı uyku yoksunluğu bir nevroz yol açar.

tarafından bitkin Hem karı koca, kötü uyku, hatta boşanma konusunda, borsanın üzerindeki tartışmalar genellikle gergin olurlar. iş bir gelir anda, gece dinlenmiş ve çalışma tüm düşme elinden, iyi gitmiyor. Kesinlikle - horlama iyi şey yol açmaz. Ve hatta bazen ölümcül horlama: kişinin sadece uykularında bunaltıcı. Amerikalılar horlama ciddi bir hastalık belirtisi olduğunu düşünüyorum. Araştırmaları olumsuz bile gücünü etkilediğini gördük. Horlama erkeklerin ereksiyon sorununa yönelmektedir.

Peki neden insanlar horlama mı? Bir kişinin uyku sırasında horluyor ise, yani sağlık doğru değil bir şey vardı. Horlama yanlış neden olabilir , nazofarenks yapısı hava yolunu daralabilir. Bir kişinin boynuna bir vücut yağ varsa, uyku sırasında onlar nefes müdahale ve hava sesi akar. Sarhoş tüm kasları bir kişinin daha olduğu gibi, boğaz da dahil olmak üzere rahat ve sırtında uzandı, hava geçişi daha küçük hale gelir. Sonuç: Neredeyse tüm sarhoş insanlar horlama.

İlginç bir şekilde, kadınlardan çok erkekleri iki kez horlama miktarı. Daha büyük adam fizik, o horlama olasılığı daha yüksek. Ayrıca, yaşla birlikte "horlaması" sayısı artar. Ama çıkıyor, küçük çocuklar da horlama. onlar horlama neden ne uyku çocuklar önler? Çocuğunuzun otolaringolojist bakın ve nedenini ortadan kaldırmak, polip veya adenoidleri sahip olması mümkündür. Singing insanlar daha az sıklıkta horlama, bu yüzden vokal halledeyim ve hiçbir varsa müzik için kulak, o zaman en azından tek başına şarkı.

horlama durdurmak için yolları var mı? Belki. Bu bağlıdır insanlar horlama neden.
- Eğer fazladan bir etkiye sahip olmadığını Birincisi, onlardan kurtulmak için deneyin. Diyetinizi Trim, daha fazla hareket.
- İkinci olarak, ruhları terk etmek daha iyidir.
- Üçüncü olarak, vücudun konumunu gözlemlemek. Daha küçük bir yastık alıp koymak boyun altında, kafası düz koymak, böylece daha ziyade vücuda bir açıyla daha ya onun sağ tarafında uyku alışmaya çalışın.

- Bu tıbbi duruma varsa Dördüncüsü, bir ameliyat etmek mümkündür.
- vücudu çok yorgun değildi ki Beşincisi, uyku, saat ondan en geç yatmak gerekir.

Bir "büyükannesinin tavsiyesi." de bulunmaktadır Horlama insanlar bugün değil dün değil ortaya çıktı. Hatta insanların horlama neden eski zamanlardan merak etti. Ve halk şifacılar, muhtemelen nazofarenkstedir biriken mukus nefes müdahale olduğunu tespit ettik. Bu nedenle, ana öneriler şöyleydi: Bal ile püre taze lahana, bir yatmadan önce burun lavajı ve içme.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.