ModaAlışveriş

Yandan Dövme - moda veya geleneğe bir haraç?

Dövme - eski çağlara kadar uzanan eşsiz bir sanat. Bugüne kadar, bu rakamlar inanılmaz popüler hale gelmiştir. Ve böylece keskin soruyu gül: " vücudun bir parçası ? O uygulamak daha iyidir"

Dövme - eski çağlardan günümüze

Antik kabilelerinin çoğu nedense çeşitli amaçlar içinde insan vücudu üzerinde figürleri kullandı. Chiefs, rahipler, avcılar ve savaşçılar hiyerarşisinde böylece onların durumunu ve kişisel konumunu vurguladı. Dövme sosyal gruplara süslemeleri ve aksesuar olarak kullanılmıştır. Çoğu zaman, bir dövme olarak vücut üzerinde bu semboller yandan, bir tılsım veya muska olarak kullanılmıştır. zaman değişti, ama olsa da dövme sanatı bugün hala popüler. önemli ölçüde, desen oluşturma esnasında ağrı ve travma azaltmak iyileşme süresini kısaltan ve görüntü baskı repertuarını çeşitlendirmek olabilir teknolojik ilerleme artan bulunmaktadır. Bu da sanatın bu tür alaka artacak ve daha fazla insan yandan, önkol, shin, sırt, boyun ve diğer vücut parçaları üzerinde dövme uygulayarak istiyoruz.

vücut üzerinde dövme sırasında Olası tehlikeler

bir boya kullanılarak derinin altındaki işaretlemeden sonra iğneler dövme bir ömür boyu sürecek ve bunun hiç iz kaldırılamaz. Aynı zamanda vücut üzerinde görüntüyü çizim sürecine eşlik eden bazı tehlikelerin farkında olmalıdır:

  • Hepatit C ve B, AİDS, HIV, stafilokoklar, streptokoklar, herpes kirli ve sterilize olmayan iğne içinden iletilen;
  • Belirli mürekkep alerji olasılığı vardır;
  • maddelerin etrafına uygulanan granülomlar (çarpma veya nodüller) oluşturulabilir;
  • Böyle yanma veya oturum manyetik rezonans topografya sırasında dövme bölgesinin şişmesi gibi MRG komplikasyonların olasılığı yoktur.vücut üzerinde dövme uygulamak için Emniyet kuralları

Bir kişinin vücut üzerinde çizim gerekli olduğu su götürmez bir şekilde emin olursa, sorunları ve hayal kırıklıkları sonucunu rahatlatacak belirli koşullar, uymak gerekir. İlk akıllıca salon seçmek gerekir. Onun tüm gerekli lisansa sahip biliniyordu olması arzu edilir. Kabin temizliğini değerlendirmek için gereklidir. İstemci o başıma boyalı eskizler bilek, bir dövme yapacak ise, usta ile tüm detayları görüşmek için gerekli önceden olduğunu. emin, hiçbir doğum izi, siğiller, tümörler ya da kötü iyileşmiş yaralar dövme planı yer emin olmak için - önlemler almak gerekmektedir. usta düzgün şimdi çizim olan cilt alanı, dikkat çekmek için nasıl bir tam ayrıntılı talimatlar vermek zorundadır.

yandan Dövme - iyi ya da kötü?

ellerde Baskılar - Erkeklerin ayrıcalığım. Temel olarak, bu bedenin sosyal olarak aktif alanını vurgulamak bilinçaltı fikrine kaynaklanmaktadır. Eğer forumları her türlü bakarsak, aşağıdaki gibi en sık sorulan soruları okuyun: "yandan dövme: bir yazıt veya resmi - bu iyi olduğunu," Bu vücut kısımlarında seçimi büyük bir popülerlik açıklar. Ancak, sanat ve sağduyu açısından, bilek iyi bir seçim dövme olsun?

Bir yandan, bu rakam her şeyi görecek, göstermek için kolay olabilir. Birçok insan dövme fark ve sonra sahibine fazla dikkat mümkün olacak. Aynı onların idol çünkü Sıkça ergenler uygulamalar için elektron fırçayı seçildi.

Ancak, sihirbaz özellikle hoş değildir ve bileğinde bir dövme yapmak için tavsiye edilir. Neden?

İlk olarak, uzayın darlığından küçük resmini seçiminde müşteri sınırlar. Usta da yaratıcı süreç tarafından kısıtlanmış olacak. Buna ek olarak, bir bilek bir dövmenin ve bireysellik için bir talebi kesinlikle olup. Çoğu zaman, onlar sıradan yazıt bulunmaktadır. Burası görünürde her zaman olduğu gibi Dahası, bu rakamın çok çabuk sahibini ve maiyeti sıkılmayacağınızı edebiliyor. Ve bir dövme kaldırmak için acı verici ve pahalıdır. Ve kaldırma az veya çok düzgün gerçekleşecek olması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.