SeyahatYol tarifi

Pattaya Hakikat Sanctuary - Tayland ana çekim

Pattaya Hakikat Sanctuary - büyük ahşap yapı, tek bir çivi olmadan 105 m (20 katlı bina) ve yerleşik yüksekliğe ulaşan. Bu bina farklı isimler alır: Gerçeğin Sanctuary, Prasat Mai Wang Boran. Bazı insanlar kutsal bir yer, diğerleri Tayland kültürünü ve inancını temsil ilginç mekanlara olarak bakın tapınağı inanıyoruz, ancak bazı yerel halk bina lanetli iddia ve kimseye tavsiye etmiyorum ona git. Ne olursa olsun, ama bu sıradışı ve muhteşem yapıda Pattaya gurur duyabilir.

Gerçeğin Sanctuary (istemi yerel taksi sürücüleri nasıl) nispeten genç bina, inşaat 1981 yılında başladı olduğunu. kurucusu Lek Viriyafant olarak bilinen yerel bir milyarder, Khun Lek vardır. Adam gününde öleceğini bir kehanet bir efsane vardır ne zaman tapınak inşası sonu. Doğru veya değil - bu bilinmeyen, ancak çalışma birden fazla on yıldır durmaz. Bitiş bina henüz tam olarak uygulanmadığını ve sürekli süresiz ertelendi değildir. Khun Lek kendisi 2025 yılında inşaatı tamamlamayı planlamaktadır.

Pattaya Hakikat Sanctuary - en yetenekli woodcarvers eşsiz bir çalışma örneği. Bu iki yüzden fazla kişi çalıştıran tarafından yaratıldı. kurucusu onun kaplama ve dekorasyon para harcamak değildir. kırmızı ve porsuk ağacı, ve tek bir çivi kullanılmamış - bina çok değerli türlerin dışında yapılır. Oyma dekore pencere açıklıkları, çeşitli figürler, merdivenler, kemerler, böylece bile bu el yapımı olmadığını şüphe yoktur.

Pattaya Hakikat Sanctuary kutsal hayvanlar, Buda süsler oymalı şekiller ile çevrilidir. Ziyaretçiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Doğu felsefesi dünyanın yaratılmasına Thais ve tutum. Heykeller varlığının temeli olan evrenin, yaklaşık dört ilkelerini bahsedeceğiz. Onlar Virgin dört Özet, binanın kulesindeki yer almaktadır vardır. Bunlardan ilki nilüfer düzenliyor ve felsefe sembolü olarak kabul edilir. İkinci kitabı gösterir, bu nedenle bilimin ilerlemesi lehine. Üçüncü Virgin eski yol açar ve bir çocuk tutan, yani, insanın yaşam tarzını temsil: o doğar, olgunlaşır, yaşlanır ve ölür, ve süreç kesintisiz olduğunu. Dev dördüncü onun elinde savaşı bitirmek için çağıran bir güvercin olduğuna - barış sembolü.

Gerçeğin Sanctuary Pattaya her kişinin farklı taraflardan açılır. Birisi saygı ve hayranlık layık lüks bir saray olduğunu söyledi. Bazı insanlar sıradan tapınak, arazinin yüz binlerce için olarak geçer. Birçok sanat severler Tayland mimarisinin mükemmel bir örnek inşasını görüyoruz. Son yıllarda, turist Hakikat Tapınağı ziyaret etmelisiniz. Pattaya çok iyi harita üzerinde yer alır, yani hepsini ziyaret edilir ilginç manzaraları ve herhangi bir sorun olmadan bu güzel kasabada kaybolmaması. Sanctuary of Truth için o binlerce yıl önce bu dünyada doğdu Doğu felsefesi tüm hayranları, gitmek için tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.