Haber ve ToplumKültür

Kızlar nasıl adlarını seçin. Modern sürümleri

seçim dişi isimleri Ana eğilimler

Ebeveynler kız isimleri seçerken, büyük önem ve endişe. Modern ebeveynler, elbette, kızına sıradışı ve güzel isim vererek, öne istiyorum. Öte yandan, orijinal bir şey tanımaz muhafazakarlar vardır. Ama aslında, isimlerin tercihi çok geniştir. Sadece doğuştan biz (Elena Anastasia İrina), Latince (Bella Marina, Regina), Almanca (Olga Inga, Alice), Musevi (Maria Leah, Tamar) ve Slav (Zlata, Bozena Maya Yunan çok popülerdir ) isimler. yıl, ay ve doğum günü: Hala ismine veya astrolojik özelliklere göre alabilirsiniz. Adı gelecek yaşamın bazı unsurlarını ve sahibinin karakterini belirlemektedir.

Orijinal adı: Avantaj ve Dezavantajları

kızlar isimlerini seçimi, çağdaş ebeveynler sıklıkla ilginç ve sıradışı seçenekler göz önünde bulundurun. Başkalarının anlarsanız o taşımak ve korumak için gurur yeterince karakter Ama eğer sınıf arkadaşları kızını gülmeye olup olmadığını tuhaf bir isim? Bir kez Izaura vb güzel A.Tolstoy adı Aelita icat önce bile Isabella adlarına birer patlama oldu. Ama Sovyetler Birliği Juliana isimlerini Ninel vb getirdi (Santraller ve Traktorine cabası). Ama moda neredeyse hiç kimse anlar veya garip inanıyor ve çocuğun adı yaşam için olduğunu tutulur. Aynı için de geçerlidir popüler isimleri şarkıcılar ve oyuncular, yanı sıra eski ad. Bu moda, güzel, gelenek ve büyük-büyükannesi anısına, ama Appolinary kızı demiyorlar, Pauline basitçe yeterli.

adı ve doğa değeri

kızlar isimlerini seçimi, bugünün ebeveynlerin kökeni ve anlamını öğrenmek zorundadır. Onlar üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olduğunu söylemek çocuğun karakteri. Yani, "diriliş" anlamına Anastasia Yunan, herhangi aksiliklere ile başa çıkmak için gelecekte kıza yardımcı olacaktır. Pauline çok nazik ve yumuşak, ama kendiniz ve gücü inanmayı vazgeçmedim. kız isimleri, hem de kızlar kendilerini güçlü olmalıdır. iş ve kariyer büyük başarı Joan Darya Bogdan elde edebilirsiniz. Genellikle, karakter kızı biraz erkeksi vermek, bu Eugenia, Alexandra, Valeria çağrılabilir. Ama en önemlisi, çağdaş isimler seçerken hala sadece sağduyu rehberliğinde gereken değil, aynı zamanda bir ebeveynin sevgi dolu kalbini dinle.

yılın zamanına bağlı olarak adının seçilmesi,

Bu aynı zamanda kız isimleri seçmek için çok ilginç bir yoldur modern astrologlar bu tür görünüşte küçük şeylere dikkat etmenizi öneririz. uygun ad uyumlu hale getirmek ve hatta kızın karakterini geliştirmek için yardımcı olacaktır. Kış çocuklar genellikle sahip erkeksi karakteri ve biraz düzgün olmasını istiyorsanız, bunu ihale isimleri Natalya ve Svetlana türünü seçmek gerekir. Bahar çocuklar, aksine savunmasız, korunmasız ve bencil ve ad onlara eklenmesi gerekir gücüne. Bu durumda, ideal bir seçenek Irina, Victoria olurdu. Inna, Oksana: yaşındakiler tamamen nötr olduğu söylenebilir, açık, çalışkan, nazik. Ama çok bilgiçlik vicdanlı, sağduyulu ve sonbahar bebekler bu nedenle onlar bunu düzeltti olurdu isim istiyoruz. Ebeveynler bile daha modern vardır. Kızlar isimleri bir ay seçin ve doğum hatta tam tarih.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.