ModaAlışveriş

Topuklu ayakkabılar - abiye ana unsurları

şenlikli kıyafetleri toplarken, birçok kişi ayakkabı unutma - İdeal resmin ana bölümü. renk, desen ve topuk yükseklikleri bağlı onlar kendi üzerinde tüm dikkatleri çekmeye, elbise, veya tam tersi mütevazi bir ek haline gelebilir.

Sadece bir gece elbisesi elbise yüksek topuklu ayakkabılar inanılmaktadır. Aslında, öyle değil. Tabii ki, yüksek topuk, hep şık görünüyor, ama konfor konusunda unutma. Bütün akşam topuklu bacaklar için bir test haline gelebilir ve ardından tatil işkence dönüşecektir. Dahası, bazı kızlar giymem yüksek topuklu. Bu durumda, stil uğruna onların alışkanlıklarını pes etmeyin. Alternatif yüksek topuk ayakkabı, Alçak topuklu babetler veya sandalet olabilir.

5 cm, kilo sorunları olan daha yüksek topuklu giymek için tavsiye edilmez. Bu sadece sağlıksız değil, aynı zamanda çirkin. Biraz şişman buzağı ile kendi ayakları üzerinde saç tokası gülünç.

orta buzağı gelir uzunluğu olan etekler ve elbiseler için topuklu Değil uygun ayakkabı,. Bu giysiler için bale daireler, sandaletler veya şık takozlar daha uygun.

Ama apartman topuklu ayakkabılar ve topuklu sadece mükemmel görünürdü durumlar vardır. Örneğin, elbise, uzunluğu diz daha düşük değildir. Kalın malzemeden yapılmış giysiler için daha uygun Gömülü ayakkabı, ancak kısa elbiseler hafif kumaşlardan yapılmış ve sandalet ile kombine açık elbise çok daha iyi.

pantolon hemen her topuk uyacak olarak, ek olarak, onları en uygun olan olduğunu sivri ayakkabılar. pantolon ile kombinasyon halinde ancak optik olarak bacakları uzatmak.

renk ayakkabı seçimi, giyim renkleri ile eşleşmesi. Bir nötr renk elbise ile kombinasyon halinde topuklu Parlak ayakkabılar tüm dikkatleri çekecek ve farkedilmeden güzel bir yaka ve dar bel bırakılabilir. Ama mükemmel mükemmel bacaklar çizilir. Ayakkabı nötr tonları, elbise odaklanır.

çanta, kemer, takı: Yakın zamana kadar, moda zaman ayakkabı rengi aksesuarlarla kombine edilmesi gerektiğini vardı yönetir. Fakat modern tasarımcılar ayakkabı seçiminde en cesur kararlar sunuyoruz. Şimdi ne olursa olsun renk uyumluluğu, resminizin ana dekorasyon haline gelebilir.

, Bacaklar topuklu ayakkabılar yardımcı uzunluğunu vurgulayın tonu çorap ve sandalet ve dantel pick up. Ayakkabı aydınlık ve çapraz şeritler, tam tersine, görsel olarak bacak kısaltır.

estetik niteliklerinin yanı sıra, ayakkabı rahat olmalı. Bu nedenle ciddi elbise ile onların kombinasyonu, aynı zamanda konfora sadece dikkat seçtikleri düşünün.

alış hayal kırıklığına olmamak için, ayakkabı seçimi belirli kuralları izleyin:

  • uydurma önce içinde ve dışında ayakkabı hissetti. iç yüzey önemli düzensizlikler ve keskin çıkıntı olmadan düzgün olmalıdır. Dışarıda, ayakkabı parmağını bastıktan sonra bereli edilmemelidir.
  • taban astarı, ayakkabı daha rahat hale getirecek, yoğun olmalıdır.
  • yüksek topuklu ayakkabılar üst kısmın takviye edilmelidir.
  • Gelecekte ayakkabı karanlık astar, çorap izler bırakabilir unutmayınız.
  • topuklu ayakkabıları çalışılıyor, hem aynı anda giymek emin olun.
  • ayakkabı giymek, topuğundan ucuna ağırlığını getir. parmaklarınız ayak parmağı ayakkabı dinlenme olacaksa, o zaman daha büyük bir boyut gerekir.
  • Ayaklar genellikle biraz şişti bu zamana kadar olduğu gibi, öğleden sonra ayakkabı satın deneyin. Sabah satın Ayakkabı, geceye yakın sıkışık olabilir.
  • sen çok iyi, bacak üzerinde oturmak Bu alışverişi vazgeçmek değildir ayakkabıları denemek için düşünürsek. Aralık, ayakkabı daha iyi otur umut gerekli değildir.

doğru ayakkabı seçmek için, herhangi bir tatile iyi bakacağız. Ve nedeniyle yorgun bacaklara partiden erken ayrılmak zorunda değilsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.