ModaGiysi

Denim tarih, ya da kot ne giymek

Herkes uzun kot Amerikan sanayici Germen kökenli Levi Strauss tarafından 1853 yılında icat edildi bilinmektedir etti. gerçekleştikten sonra seyri son derece basittir. Bir gün, San Francisco gemiyle mallarını taşırken, Levi limana gelmeden bütün satmayı başardı. kalan tek şey bir tuval olduğunu. Onun Strauss pantolonu dikmek için bir terzi sipariş yüzünden öyle. Ürün Tehlikeli bir tempoda satın aldığımızda, dükkan sahibi de ona çok büyük kazançlar getireceğini anladı ve benzeri ürünleri üretmeye başladı şirketi «Levi Strauss & Co.» kurmuştur. Doku değişti kez - bu daha yumuşak oldu ve "kot" olarak adlandırıldı. Birkaç yıl sonra onun arkadaşı ile birlikte mucit, kot patentini aldı.

O günlerde kot ile ne giyeceğimi hiçbir sorun vardı. giyim bu tür temel sahipleri çalışıyorlardı. Şu anda, kot çok popüler hale gelmiş ve ne olursa olsun cinsiyet ve yaş, herhangi bir kişinin gardırop bulunmaktadır. Modern moda tasarımcıları sayesinde herkes rakam için sadece uygun seçenek tarzını seçme fırsatı, hem de bir insan kişiliği vardır. Ancak, birçok onlar şık ve güzel görünmek böylece kot seçmek için nasıl bilmiyorum.

Kot mükemmel çifti arayışı içinde dönersek, şaşırtıcı derecede yeni bir şey görünecektir bazı hileler bilmek gerekir. tek ses dünya çapında stilistler açık renkler görsel hacim eklemek beyan, böylece her durumda gür figür sahipleri bu pantolonu satın olmamalıdır. Sıska, tam tersine, onlar mükemmel. bayanlar Çoğu şey siyah eklenti uyum olduğunu biliyoruz ve kot bir istisna vardır.

can sadece renkleri, ama aynı zamanda stil şekil ayarlayın. boy kısalığı olan kadınlar, için iyi bir seçenek kesinlikle düz kot olacaktır. Bunlar görsel olarak bacak uzunluğunu arttırmak ve aynı zamanda hostes biraz daha ince hale edilir. bayanlar pantolon rulo veya daralmış olan pantolon satın almaktan kaçınmalıdır Yani. Bu model, düşük bel uzun boylu genç bayanlar, hem de doğrudan uzatılmış pantolon büyük bakacağız.

Oldukça sık şekil - hafif uyluk düz kalçalar. Bu kategoriye giren edenler, merak etmeyin. açık renk alt bacak taşıyarak uzağa sorun alanlarından dikkat çekebilir alt kot uzatıldı Seçimi. Bu modellerde Underestimated veya fazla tahmin bel vurgulamak veya sırası ile, belirli bir şekle gizler. Çok kişiler için geniş kalça, sırt üstü büyük cepleri olan bir görünüm gevşek koyu modelini istiyorum emin olun. onlar nakış, pul veya diğer süslemeleri ile desteklenmesi gerekiyorsa görsel o kadar geniş kalça yaptıkça, hiç şüphesiz, bir kazanma seçeneği olacaktır. Ama tam tersine küçük ve geniş aralıklı cepler, kalça artacaktır.

Eğer herhangi bir görüntü oluştururken, dikkate tüm detayları almalıdır, nedenle çeşitli durumlarda kot pantolon giymek ne bilmek önemlidir. Örneğin, günlük yaşam için herhangi bir tişört, üst, bluz ile kombine edilebilir. Ama bu iş için tasarlanmış giyim için hafifçe alınmamalıdır. Sen ofiste kot pantolon giymek ne dikkatlice düşünmelidir. Kabul edilebilir bir seçenek sıkı bir kesim bluz, ancak mutlaka parlak değil ve neden olmaz olur. Bir tarihte kot pantolon giymek ne, sen romantizm ve kadınlığın imajını verebilecek tersine mütevazı ve ölçülü, daha süslü şeylere dikkat, ya da belirler. Bir giyen olduğunu anlamak önemlidir gri kot, bugünün toplumunda çok moda çok farklı kıyafetler, o uyumlu ve iyi oturmuş baktım ana şey olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.