Ev ve AileÇocuklar

BMW elektrikli: Papa gibi, sadece daha iyi

Elektrik - Modern oyuncakların piyasa benzersiz bir cihaz var. Bazı ebeveynlerin asılsız korkulara rağmen, bu oyun çocuklar arasında değil, aynı zamanda onların anneler ve babalar arasında değil yalnızca geniş bir popülerlik kazanmıştır.

önce güvenlik

Modern sertifikalı çocuk elektrikli otomobillerin tüm hesaba "Formula 1" gelecekteki katılımcıların karakteristik palavracı biniciler de dahil olmak üzere herhangi bir aşırı yüklenme, alınır. Bütün güvensiz parça ve güvenle göz ve eğlenceli parmaklarını meraklı gizli elektrik bileşenleri (telleri aktif bileşenler, vb ..) sürücüleri acemi. Birçok model veliler herhangi bir zamanda kendi eline almak ve tamamen araba kendisi yönetimini aktarmak için hangi aracılığıyla radyo kontrolü ile donatılmıştır. elektrikli arabalar güvenliğini takviye koruma cihazlarının her türlü vardır. toksik olmayan ve niteliksel, oyuncak yapım malzemesi.

Bir çocuk arabası seçerken Avrupalı ve Amerikalı üreticilerin tercih vermek önerilir. Ürünler tamamen ürünün kullanımı sırasında kalite ve güvenlik standartlarına tüm modern yaklaşım karşılayacak markalar da bilinir.

teknik özellikleri

Çocuk dükkan rafları elektrikli araçların aralığı üzerinde çok büyük. Üreticiler şık yağmacıları, yanıp sönen ışıklar, sirenler, yan aynalar, kapı açma, taklitler sis lambaları ve gösterge panelleri itibaren gürültüsüz sürücü için özel pedleri arasında değişen otomobillerin ünlü markaların kopya tasarımı ve etkinliği konusunda değil, aynı zamanda ekstra Çorbası her türlü sadece bahis beton ve asfalt, mp3 çalar bağlamak için yeteneği.

Ancak bu yapısal ayrıntılar cihazın tüm özelliklerini yansıtmamaktadır. Elektrikli araçlar aşağıdaki ana özelliklere sahiptir:

  • pil kapasitesi;
  • Maksimum yük,
  • hız modu;
  • motor performansı.

Bu parametreler çocuk için elektrikli araç seçerken dikkat edilmesi gereken olduğunu.

En önemli göstergelerinden biri makinenin kapasitesidir. dört yıla çocuğun yaşı up için tasarlanmış en fazla 25 kg, azami yük ile modellere ek olarak, elektrik ve 50 kg kapasiteli yaşlı vardır.

Çocukların elektrikli otomobillerin oranı pil performansını etkileyebilir. 8 km / saat kadar - makineler yüksek hızlı, yüksek voltaj performansı ve batarya kapasitesini geliştirmek edebiliyoruz.

Çocukların elektrikli otomobil seçiminde bir diğer önemli kriter - bazen anne taşımak için gerekli olan - ekipmanın ağırlığı, bu mucize teknolojisi olmadığı için hep çocuk taşımak için hizmet vermektedir.

bir model seçerek - karakteristiklerini tanımlanmış olması, bir sonraki adımda bahsedelim.

Elektrikli BMW X6

2014 hit biri çocuk elektrikli araba BMW X6. Bu model lisans holding şirketi "BMW" uyarınca yapılmış ve yetişkin geçiti tam olarak karşılık gelir. Ayrıntılı pano, üreticiler bu çocuk arabası avantajlarından biri haline getirmiştir. Deri, iç gözenekli yüzeyi, deri taklit. (Elektrikli) BMW yumuşak ışık gösterge paneline sahiptir. Yakın hız ve hızı seçimini anahtarlama bir kutudur. Çocuk elektrikli araba BMW en iyi iç ve sadece dışarıdan.

Makine üç hızları vardır ve 6 km / saat hızlandırmak edebiliyor. BMW (elektrikli) kapı dikiz aynaları ile donatılmıştır. yolcu kabini ekli emniyet kemeri koltuk ayarlamak için kullanılır. İki watt hareketinde Makine tahrik motoru 90. Güç kaynağı pil, 12 voltajı V. çocuk elektrikli otomobil BMW çalışacaktır bir saat bir asgari bir çift.

her çocuğun rüyası

Makineye Ses konnektörü yerleşik hoparlörden müzik mp3 çalarlar bağlamak ve dinlemenize olanak sağlar. Uzaktan kumanda, BMW uzaktan kumanda ile donatılmış (elektrikli) bir çocuğun oyuna katılmak için veliler sağlar.

Çocuk kendini kolayca kapıyı açmak ve sürücü için ön koltukta oturabilir. BMW - 2,5-6 yaş arası çocuklar için uygundur elektrikli otomobil.

Yani, çocuk dükkanlarda zamanımızda istek ve müşterilerin tercihlerine göre, her yaştan elektrikli araçlar için mevcuttur. Ancak, çocukların ise elektrikli arabalar BMW X6 Çocuğunuza inanılmaz bir deneyim ve unutulmaz duygular vermek edebiliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.