HobiDikiş

Nasıl güzel paketlenmiş çiçekler hakkında birkaç sırları

Birçok kişi ne kadar güzel paketlenmiş çiçek merak ediyorum. hediye iyi bakmak gerekir, çünkü düzgün yapabilmek önemlidir. Şu anda, bu görevi mükemmel floristik salonları baş. Eğer bunu kendiniz yapabilirsiniz öğrenmek için, bu yayında tartışılacak.

tasarım kuralları

nasıl güzel paketlenmiş çiçek anlamak isteyenler aşağıdaki ilkelere uymak zorundadır, orijinal bir hediye yaratmak için:

1. Ambalaj isteğe bağlı terkip unsuru, bunun, avantajları ve dezavantajları bu nedenle renk gizlemek vurgulamak gerekir kendileri parlak olamaz.

spiral kaplamada bulunan 2. görsel zengin, buket daha bereketli olun.

3. güzel çiçekler paketi öğrenmek isteyenler, sen sancının şekline dikkat etmelidir: şenlikli göz yuvarlak ve pürüzsüz ve yas olayları yönelik üçgen.

pirinç tuval, oluklu kağıt, sisal, jüt ve diğerleri: hediye olarak 4. ve ardından malzeme doğal olmalıdır canlı bitkiler gidin.

For 5. hediye tescili o yas için olduğundan, crapy malzemeyi izin verilmez.

6. Çirkin görünüm çiçekler selofan sarılmış ve polyester yapılmış kuşaklarla veya şeritler bir zenginliği ile dekore.

7. süsler fazla bileşimin güzellik yağma, çünkü oran duygusu göstermek için gereklidir.

Ne kadar güzel çiçekler paketini örgü?

Bugüne kadar bu dekoratif malzeme çiçekçiler arasında çok yaygındır. Yararları süsler kabul edilir:

  • formu ve şekli muhafaza edebilme yeteneği;
  • yumuşaklık;
  • esneklik.

Güzel bir dekorasyon - Buna ek olarak, ızgara iyi seçilmiş. ondan buketleri oluşturan birçok yolu vardır. İşte biri: Birkaç özdeş dikdörtgenler ve uzun bir değil geniş şerit kesin. akut bir açı ambalaj oluşturacak şekilde O elemanlarının dik açılarda dağıtılmıştır.

Örnek temizleme buket gül

Kim güzelce paketlenmiş çiçekler, iyi örnek tüm anlamasının sorunun cevabını almak istiyor. Eğer gül gür buket bir demet halinde toplamak ve onlar doğru ve hassas kesilebilir, böylece tek tek kaynaklanıyor yerleştirmeniz gerekir çalışmak. Daha sonra beyaz bir çiçeklenme ile bileşim bitkilerin uygulamaktadır. Bundan sonra, aşağı yuvarlandı, dekoratif yaprakları çevrili olmalıdır. Sonra bir buket sarmal mat yumuşak beyaz kurdele bağlamak gerekir. Bitki koruma mütevazi örgü empoze. Daha sonra, bileşim bir sarılır pirinç kağıdı (tomurcukları öncesi) pastel. Kenarlarından biraz bükülen dalga şeklinde kesilir. boncuk veya serpantin kemer şeklinde bir süs Tamamlanması.

Bir paket oluşturduğunuzda, o zaman bir sürpriz bile güzel olsun, hesaba hediye tasarlanmıştır kimin için tatları, alması istenmektedir. Bu ise Sanaat yay, Rhinestones, boncuk,:, farklı aksesuarlar kullanabilirsiniz saten kurdeleler, kabloları, kelebekler ve daha fazlası. Önemli olan - tarzı ile her şeyi yapmak ve aşırıya kaçmayın. Yani, çiçeklerin güzel paketlenmiş buket kabul edilebilir ne konu kapandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.