Ev ve AileÇocuklar

Onlar sağlıklı büyümek, böylece yeni doğan bebekleri beslemek nasıl

Tüm annelerin ilgilendiren en önemli konulardan birisi: "Nasıl yeni doğan bebekleri beslemek için?" talep ve sınırları beslenerek: rejimi ve besleme sayısı hakkında, iki farklı görüşler vardır. Ve bebeği beslemek ne hakkında, tüm doktorlar ve öğretmenler sadece anne sütü çocuklar için ideal olduğuna inanmaya meyilli şeylerdir. Bu bebeğin uygun büyüme ve gelişme için gerekli tüm besinleri içerir.

Bu nedenle, her annenin bilmesi gereken yenidoğan beslemek için nasıl her pozisyonda bebeği koymak ve bunun için hazır olması edebilmek için, bebek. Normal büyüme ve gelişme için bir sözde "arka" süt elde edilmesi gerekli olduğu için çocuk, ihtiyaç duyduğu kadar emmek zorundadır. Buna ek olarak, yaşamın ilk aylarında bebek için onların emme içgüdüsünü tatmin etmek çok önemlidir. Yenidoğan çocuk uykuda olduğu zaman olabilir meme almaya istediği kadar emzirmek gerekir.

Süt tamamen sindirilmiş çünkü Emzirme bebek, çok yemek olamaz. Nedenle ihtiyacınız daha bebek daha beslemek için daha iyidir. Anne sütü bebeğiniz sadece beslenmeyen sağlar, aynı zamanda güçlü bir bağışıklık yanı sıra psikolojik koruma.

Çok nadiren, doktorlar anneler bebeklerin beslemek için nasıl tam tavsiyelerde. Genellikle tavsiye sınırlı tüm uygulanan çocuğun göğsüne her 2-3 saatte ve 5-6 saat bir gece, bir mola. Pek çok doktor hala saatlerce çocukları beslemek ve hatta o besleme uyudu olsaydı onu uyandırmaya tavsiye etti.

Ama yeni bir araştırma yenidoğan sıklıkta diye soruyor olarak memeye konulmalıdır temsiller doğruluğunu onaylamıştır. Bu normal bir anne sütü üretimi ve doğumdan sonra hızlı iyileşme sağlar, fakat aynı zamanda çocuğa psikolojik savunma sağlar sadece. Sık sık annemle yanında hissedecek, bu nedenle en kısa sürede o endişeli olarak ellerini alıp onu öğretmek korkmayın, eğer çocuk, sakin olacak. Hayatın ilk yılında annesiyle birlikte ikamet çocuklar, daha iyi ve daha az hasta geliştirmek olduğu kanıtlanmıştır.

Sadece meme - Bu nedenle, mutlu ve sağlıklı bir bebek büyümek isteyen anneler için, yeni doğan bebekleri beslemek için nasıl soru, eşsiz bir çözümü vardır. Çoğu zaman, kadınların cehaleti, tembellik veya yetersizlik yoluyla suni besleme geçiş vardır. Ama zaman her şeyin başarısız durumlar vardır ve anne olamaz emzirmedi bebeklerin. Sonra yapay beslenme geçmek zorundadır.

Bu durumda, ilgili soru şudur: "Nasıl, yeni doğmuş bir bebek besleme o karışımları yerse? "Sonuçta, anne sütü tamamen sindirilmiş ve bebeği fazla beslemek olduğunu mümkün değildir, ama zaman onların asimilasyon lot için talebin bir karışımı, yani şişesi bebek saati tarafından beslenmesi gerekir. Buna ek olarak, mix seçmek çok zordur, çocuğunuz için uygundur. O yüklemek veya çok yemek, bu nedenle beslenme modu ayrı ayrı ayarlanabilir olamaz.

bağışıklık sistemi zayıflamış ve dysbiosis olan çocukların sayısını hesaplarken yeni doğan bebekleri beslemek için nasıl soru, şimdi çok önemlidir. Anneler emzirme Bu sorunların çocuklarını koruyabileceğini bilmemiz gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.