Ev ve AileÇocuklar

Elektrikli BMW: Mevcut ve çocukları

BMW şirketten elektrikli araçlar oluşturulması bir önek i ile özel bir birim devreye girer. Bu yazıda tüm elektrikli BMW hakkında bilgi bulabilirsiniz.

hattın Tarihçesi

Bavyera elektrik hattının öyküsü 2010 yılında başlar. şirket endeksi i ile bir sıra kayıtlı zamandı. Bu, gelecekte elektrik motorları ile otomobil üretmek için planlanan şeyin takip edebilmenizi sağlar.

2011 yılında bu elektrikli araçların bir serinin ilk modeli ortaya çıktı. I3 - tekerlekler elektrikli motorlar tarafından sadece tahrik edilmektedir kentsel minibüs,. iyi bir başlangıç sonra şirket hemen her sınıfta otomobil yelpazesini genişletmeye karar verdi.

BMW i1

Elektrikli BMW genç modeli açar - i1. Bu araba henüz seri üretim ulaşmadı, ama Amerikan şirketten bir Smart Fortwo rekabeti yapmak zorunda bilgi yoktur.

BMW i2

Bu model üzerinde şu anda sadece söylentiler var. Gelecekteki seri BMW i2 örneği - görüntülerin internette görünümü Bavyera uzmanların yeni konsept rendernyh sonra karşı karşıya olduğu sonucuna varmışlardır. Harici olarak, araba eski model i8 için büyük bir benzerlik vardır. Resmi araç iki kapılı coupe vücudu var olduğunu gösterir, bu nedenle i1 ve minibüs i3 arasındaki gerçekleşmelidir.

BMW i3

ilk araba elektroserii. Kompakt kentsel minivan. araba gövde tamamen alüminyumdan ve karbon fiber yapılır. Onun kütlesi 1300'den fazla kg değildir. Elektrik motoru 170 beygir gücü ve 160 kilometrelik bir şarj üzerinde seyir aralığı vardır. Araba nedeniyle küçük rezerv uzun yolculuklar için kentsel çevre için mükemmel, ama değil. I3 resmi satış 2013 yılında başladı. i3 Coupe - Neredeyse hemen şirketin satış başladıktan sonra yeni bir sürümünü duyurdu. Bu araç bir melez minivan ve spor arabası. Yeni tadilatın bir seride şu anda girilmez.

BMW i4 ve i5

Elektrikli BMW Modern otomotiv pazarında hemen hemen her sınıf işgal etmeyi planlıyoruz. Bu i4 adında bir spor coupe lansmanı için planlarını belirtilir. Büyük olasılıkla, prototip kupa 4-Serisi BMW olacaktır.

I5 - motorların iki sürümü ile donatılmış olacak tam boyutlu aile sedan,. Bu modelin doğrudan rakip Tesla buluş olarak kabul edilir - Model X.

BMW i6

Bu makine tam boyutlu SUV pazarı elektrikli arabalarda bir niş işgal etmelidir. Değil 2020 yılına kadar - yeni elektrikli otomobil ne zaman geleceğini böylece tarihe hakkında söylenecek. BMW X6 yeni SUV prototipi olacak.

BMW i8

en pahalı ve elektrikli araçların tüm aralığı en etkileyici otomobil - bir spor araba i8. arabanın seri üretimi 2014 yılında girdi. O bir melez. Motor 4 150 beygir gücü toplam kapasitesi her bir tekerlek yüklü. Buna ek olarak, coupe 170 beygir gücü ile benzinli turbo motor kullanarak hızlandırır. roadster arkasında, BMW i8 elektrikli arabalar birkaç ay baz modeli gösterdikten sonra satışa çıktı.

Çocuk elektrikle çalışan BMW

Çocuklar bu BMW sürücüleri hissedebilirsiniz. Üreticiler popüler modelleri çeşitli organlarında çocuklar için elektrikli otomobil üretmek (örn Z4 Coupe, çaprazlama X6, vb).

Elektrikli çocuk 2-3 saat 5 km / saat hızla sürebilirsin. Bu süre zarfında çocuk tamamen azaltılmış boyutta olsa gerçek BMW kontrolünü, tadını çıkarın. Daha pahalı modelleri tam ses sistemi var.

Çocuklar elektrikli otomobil tamamen arabanın fonksiyonlarını taklit eder. pedalı, dönüş göstergeleri, simülasyon motor sesi ve diğer "cips" vardır. Bazı modellerde bile emniyet kemerleri ve bu optik ile donatılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.