OtomobilArabalar

Rusya'da nerede en ucuz araba hakkında biliyor musunuz?

Tabii, araba uzun ülkemizde lüks olmaktan çıkmıştır. Bugün kim değil mi? Hemen hemen her şeyi olduğunu. Rus sokak sadece her markadan araç ile dolu. araba - bu kullanışlı ve rahat. Buna ek olarak, o iş ilk yardımcısıydı.

pahalı bir araba içeriyor

Ancak, bağımsız kurumların analistleri ülkemizde araç içeriğinin maliyeti Avrupa ülkelerinde çok daha yüksek olduğunu tahmin ediyorlar.

Kendiniz için Yargıç: yakıt, kredi, sigorta - tüm bu çok pahalıdır. Bu birçok merak ediyor neden "Nerede Rusya'da en ucuz arabası?" vatandaşlarımızın sadece yıkıcı "engin" ülkeler bu tür maliyetlerin geniş sayısı için. Daha fazla insan çoğu zaman on yaşına aşan kullanılmış arabalar, satın almayı tercih.

Rusya'nın bazı bölgelerinde bir araba satın almak pahalı olabilir

Yani nerede ucuz araba Rusya'da? Uzmanlar bilinen internet kaynağı "Yandeks.Avto" Piyasada hakim fiyatlandırma politikaları incelenmiş ve ülke belgelenmiş diğer bölgelere göre daha bazı kentlerde% 10-15 araçların fiyatı daha düşük olduğunu. Neden? Bu rekabetin artan düzeyine göre açıklanmıştır: teklifin önemli ölçüde daha ucuz arabalar sonuçlanan talep aşıyor. Nerede Rusya'da en ucuz arabası? Cevap: "Samara, Moskova, Petersburg ise."

Geçen yılın sonbaharında bu b / bir araba uygulanmasına ilişkin 800'den fazla 000 teklifler yayınlandı. Bir kural olarak, böyle bir öneri iki ay gecikti. Analistler Yandeks.Avto "otomotiv pazarında toplam gelir 2.3 trilyon ruble eşit iken ülkedeki ikinci el araçların satış hacmi, en az 4.8 milyon adet olarak gerçekleşti belirtti.

otomotiv şirketlerinin ülkemizde en çok talep gören Hangi

Rusya'da nerede en ucuz otomobil sorusunu değerlendirirken, belirli bir araba markası ve değeri hakkında vatandaşlarımızın tercihleri her bölgede farklılık vurgulanmalıdır. Şehirlerde, özellikle, Vladivostok ve Kaliningrad sınırları civarında, yanı sıra ülkenin büyük metropollerde - Moskova, St. Petersburg, Yekaterinburg - yabancı otomobillerin hacmi pazarının fazla% 80'dir.

Toyota, VOLSWAGEN, Mitsubishi, Ford: Ruslar arasında yüksek talep tanınmış markaların yabancı araba kullanırlar.

Nerede ucuz araba henüz Rusya'da? Krasnodar'da güneyinde;. Kuban sermaye yılında yabancı imalat pahalı olmayan "demir at" satın alabilirsiniz otomobil pazarlarında, büyük bir cephanelik vardır. Araçların çoğu burada satılan ikinci el kategoriye ait olduğunu belirtmek gerekir. Ancak, onlar için talep komşu bölgelerden yolculuk "arabanın arkasında" olduğunu Krasnodar'da çok yüksektir.

o da Güneydoğu Asya ülkelerinde yapılan olanlar var - Rusya'da ucuz bir araba vurgulanmalıdır. Onlar ülkemizde daha ABD ve Avrupa'dan ithal "Aracın", daha rağbet görüyor bulunmaktadır. onlar cazip bir fiyata satılıyor olmasıdır.

Öyle ya da böyle, ama bugün analistler b / a otomobiller için fiyatlarda önemli bir düşüş yakalamak. Onlar bir kez daha daha pahalı "demir at", daha hızlı her kilometre "geçti" ile değer kaybettiği ikna olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.