Sanat ve EğlenceSanat

Eğer Luntik boyamak için nasıl biliyor musunuz?

Çocukları yetiştirilmektedir ve okulu bırakmış Ebeveynler, Vupsen ve pupsen, Shnyukov ve kanser-Chikibryak gibi kelimeler anlamsız görünebilir. Ve soruya "Luntik boyamak için nasıl" onlar umurumda değil daha çok ve. Fakat genç anneler ve babalar tüm bu bile yabancı lanetler mantıklı değildir ve çok iyi bildiklerini - isimler karakterler sevilen animasyon serisi, modern bebekler. Ekranın sonraki serileri, çocuk atma her konuda görünce ve televizyon sopa. O heyecanla Ay'dan Dünya'ya düşen komik tüylü yaratıklar ömrünü izler.

çocuk arkadaşı düşünür ve birlikte Luntik ile ve arkadaşları dünyayı keşfetmek öğrenirler. Onlarla birlikte, o gülen ve zihinsel tüm şakalar ve maceralar karışan geçiyordu, resimdeki karakterleri keşfeder ve neşeli iyi huylu hayvan sever. Ve tabii ki, bir çocuk memnuniyetle kabul Luntik boyamak için öğrenirler. Bu aktivite eli yapmak için hiçbir oyuncak ve sızlanmaya yürümeye başlayan acil ihtiyaç şey olduğunda, çok yararlı olacaktır. Sadece kağıt, silgi ve bir çift ihtiyacı renkli kalemler ve işaretçileri.

adım Luntik adım çizmek için

Yani, ilk resim bir trapez, sonra hafifçe, onu yuvarlak yanakları çıkıntılı seçmek, çizgi daha pürüzsüz hale. Bu kafa olacaktır. saç Luntik - yırtık "Noel ağacı" üstüne çizin. dolgun ve kısa çizgi karakter Boyun - iki polupodkov kafasının iki tarafında aşağı doğru uzanan şeklinde temsil etmek. Boyun armut biçimli vücudu Pririsuyte ve "armut" taban hafif dalgalı olacak olsun. Boynundan aşağısı, vücuda yakın, iki tombul kolu çizin. Parmaklarını çizin.

Kulaklar pervane kanatlarına benzer Luntik özgü, bir şey var. Bunların iki çift, yani başının her bir yan kiriş gibi bir baz birinden oluşturulan iki yaprakları çizin. Bu kulaklar olacaktır. Ah ... değil her ebeveyn Luntik boyamak bilir, bu yüzden sıra dışıdır. Ama merak etmeyin - eğer bir şey, çocuk sizi düzeltecektir ve neye ihtiyacınız söyle!

sonraki aşama

Şimdi işareti iki çemberin merkezini yüzleri - Geleceğin gözleri. öğrenciler - hatta iki tur boyunca çevreler, ama daha küçük İçeride ve birbirlerine "yüz" gibi. Ve her çevrede bulunan diğer iki öğrenci de, küçük ve daha az - bu prettification LUNTIK sonra canlılığını ve doğal bir görünüm, hangi parlama olacaktır. gözlerinin üstünde hafifçe eğimli çizgiler bir daire küçük kaşlarınızı resim ve aralarındaki - Böyle bu hayvan boyama de. ağız çizin formu yanlış konuşlandırılmış virgül içinde burun delikleri olun - kapalı formda, bir martı ters silueti gibi görünüyor. çene Luntik - Altında aşağı kavisli küçük yay, çizin. yanakları günü, başka bir iki semicircles çizin ve karın üzerinde - bir büyük daire ve beş küçük (bu işareti izi gibi görünüyor yukarıda bir kedinin pençe). Sonra büyük parmaklar, her ayak üzerinde üç ile biraz kısa tombul bacaklarını hayal et. Luntik boyamak için - Bütün bu işlemlerin ardından, muhtemelen en kolay iş olmadığını kabul edecektir.

Siyah keçeli kalem ya da daha kalın Kalem, ana hat tüm yerleştirmek. Fazla ise, bir lastik bant ile silin. Sen prettification başlayabilir! Luntik zengin çok hafif gelen, mor ve pembe ve mor her tonunu döktü. Kulaklar, yüz ve tum üzerinde lekeler, taç saç ve bacaklar daha koyu renkte boya. Baş, gövde, boyun ve leylak yapmak işlemek. mavimsi-mor oluşturmak Kaşlar ve öğrenciler - siyah. Bacak ve öğrenciler de parlama Parmaklar beyaz bırakın.

Sonuç

İşte bu kadar! Şimdi Luntik boya ve anaokulu ya da okulda arkadaşlarıyla bilgilerini paylaşmak isteyeceksiniz bir çocuk öğretmek edebilmek için tam olarak biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.