Ev ve AileÇocuklar

Karışım "Nestozhen": bebek maması yorum

Hiç kimse inkar edeceğini bebek için en iyi gıda olduğunu - Bir anne sütü. Ancak, bazen bu yeterli değildir. Bu farklı nedenlerden dolayı olabilir, ama özü aynıdır - velilere bir soru var: "Nasıl bebeği beslemek için"

"Nestozhen" nedir?

Biz iyi bir üne "Nestozhen" Genç annelerin kuru karışımına sahip. Yorumlar üreticileri bile bebekler için uygun olduğunu göstermektedir. Ancak, tek bir kural unutmamak gerekir: Yapay beslenme çocuğu ayarlamadan önce, çocuk doktorunuzla konuşun.

, Değerlendirme hangi bebek maması veya başka türde, şükran sözlerle dolu bebek maması "Nestozhen" arasındaki fark nedir?

sorusuna cevabı Uzmanlar anne sütü bileşimi anılacaktır. esastır asitleri açısından zengin peynir altı suyu proteini büyük miktarda içerir gerçeği. kazein - proteinin başka bir tür varlığı ile karakterize hemen hemen tüm mix temelinde üretilen inek sütü,. Büyük miktarlarda onu İçme kusma veya çocuklarda alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

şirketi "Nestle" eşsiz tarifi karışımı verileri üretir. insan sütü özelliklerine mümkün olduğunca yakın bir bileşim elde edilir. Neredeyse tamamen kazein peynir altı suyu proteini ile değiştirilir. İşte bu yüzden bu kadar övgü karışımı "Nestozhen". Yorumlar üreticileri nedense kadın buna yeterli değilse onlar tamamlayıcı beslenme olarak değil, aynı zamanda anne sütü tamamen değiştirilmesi için sadece uygun oldukları yönünde güvence verdiler.

Türleri "Nestozhen" karışımlarından

bebek maması 4 çeşidi bu marka vardır. Bize ayrıntılı olarak inceleyelim.

  1. "Nestozhen 1". çocuk altı aylıkken ulaşana dek doğum yukarısı kullanılabilir. Ya bu karışımın "Nestozhen" hakkında özel? Yorum mikro çok sayıda bakınız: taurin, demir, iyot, çinko, fosfor ve diğerleri. Bunların hepsi sinir sistemi ve beynin gelişmesine katkıda, bağışıklık bebeği artırır.
  2. "Nestozhen 2". mükemmel bir araç Bebeğiniz zaten 6 aylık, ama uzak bir yıl eğer hala. Normal ve pirinç unu eklenmesi bebek formülü "Nestozhen" ile olmak üzere iki tiptir. Genç annelerin Yorumlar yatmadan önce besleme ikinci türünü kullanmak için tavsiye edilir. Çocuk çabuk yiyor ve gece boyunca mışıl mışıl uyur. Bu karışımın bileşimi, dışkı normalleştirir ve bağırsak mikroflorası geri prebiyotikler, oluşur.
  3. "Nestozhen 3". Çocuğunuz bir yıldan fazla olması durumunda, daha iyi beslenme ve düşünemez. Sadece değil mineraller aynı zamanda prebiyotikler ve diyet lifi, içeren ek bebeğin diyeti.
  4. "Nestozhen 4". 2 yıla kadar çocuklar için karışım.

Bebek maması "Nestozhen": Ürün faydaları yorum

Bu karışım ile beslenen tüm çocuklar, olumlu özelliklerini söylerler. Örneğin, bu gibi:

  • Vücuttaki kalsiyumun iyi emilmesini sağlar ve bağışıklık sistemini uyarır.
  • Nedeniyle nükleotid vücut bebeğin içeriğe hızla ishal sonra iyileşti.
  • Bu ozmotik ishali önler düşük ozmolaliteye sahiptir.
  • tamamen anne sütü yerini alabilir.
  • Bu eser elementler ve çocuğun gelişimi için yararlıdır mineraller kümesi içerir.

Gördüğünüz gibi, bebek maması "Nestozhen" Genç gurmeler için büyük bir incelik olarak kabul edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.