BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Blade and Soul: Hata 1073, çözümler

Herhangi bir çevrimiçi oyunda, bir istemci başlatırken veya kurarken hatalar yaşayabilirsiniz. Asya projeleri en iyi örnektir. Numaralarının lideri gerilim filmi Blade and Soul'dur. Hata 1073, bilgisayarlarındaki dosyaları açmaya çalışırken kullanıcıların% 35'i tarafından takip edilmektedir. Kararı, fantezi dünyasında maceralarına devam etmek isteyen herkes için zorunludur.

Protokol Değeri

Blade and Soul'da Hata 1073, aygıtın işletim sisteminin istemcideki bazı dosyaların gereksinimlerini karşılamadığı anlamına gelir. Çoğu zaman, Windows 7'nin korsan bir sürümüne yüklenmeye çalışılırken görülür. İkinci en yaygın nedeni, yeni sürümlerin sistem bileşenleri olmamasıdır. Microsoft, KB3033929 kod adına sahip olan en yeni sürümü koyarak güncellemeleri durdurdu. Bu işletim sistemindeki tüm bilgisayar sahipleri için zorunludur, aksi takdirde Blade ve Soul hata 1073'te kaldırılamaz.

Adresleme

Öncelikle, sorunun bulunduğu protokolün nereden geldiğini anlamalısınız. Güncellemeleri kontrol etmek ve en son sistem dosyalarını yüklemek, durumların% 70'inde çözer. Bunu yapmak için, Microsoft web sitesine gidin ve sisteminizi seçin. Sonra Blade ve Soul hata 1073 kaybolduysa, o zaman Windows 7 için SP1 (hizmet paketi) yüklemelisiniz veya güncellemelisiniz. Belki de içerisindeki bazı dosyalar hasar gördü ve oyun istemcisi bunun yüzünden yüklemek istemiyor.

Blade Soul hata durumu 1073'e neden olan üçüncü nokta, Sistem Güncelleme Merkezi'ndeki bir sorundur. Güvenlik duvarını devre dışı bırakmak ve resmi Microsoft web sitesinde .bat uzantısıyla fix adlı dosyayı indirmek faydalı olacaktır. Yönetici adına çalıştırdıktan sonra güncellemeler için yeni bir arama yapmalısınız (işlem uzun sürebilir). Tüm işlemlerden sonra hata ortadan kalkmazsa, bilgisayarın kırık bir işletim sistemi veya hafif sürüm olduğu anlamına gelir. Burada, yalnızca Windows'u yeniden yüklemek veya ilk görünümünü geri yüklemek yardımcı olacaktır. Bu aşırı bir yöntemdir ve yalnızca yukarıda açıklanan talimatları izledikten sonra uygulamak en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.