SağlıkAnti Age

Kanın tartışmalı yaşlanma karşıtı enjeksiyonlar sırasında 8000 $ ödemesi gereken?

Nasıl yaşlanma önlemek için ergenlerin kan enjeksiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hayır, bu bazı garip kült uygulama değildir - bir sürü insan bugün PayPal kurucularından biri de dahil olmak üzere kendiniz için yaşamaya umut ediyor.

Parabiyoz ve kanın doğrudan enjeksiyon: nasıl her şeyin başladığı?

faaliyet bu tür tarihi öncü çalışma genç kan enjeksiyonu sonrası yaşlı fareler kas ve beyin fonksiyonunun rejenerasyon belirtileri gösterdi göstermiştir 2014 yılında başladı. Aslında, onlar yaşlanma durdu. Son on yılda, eski kan pompalama başlıklı parabiyoz kullanmanın pratik üzerinde yayınlanan benzer çalışmalar. Bu uygulama birlikte kan sisteminin bağlı olduğu sahip olmak için iki farelerin cilt dikiş içerir ve gerçekten yaşlanma sürecini yavaşlatan, çalıştı.

Bununla birlikte, kan doğrudan enjeksiyon, bu yöntem için, basit bir alternatiftir. Bunu göz önünde bulundurarak, Monterey (California, ABD) bulunan bir özel şirket, bu yöntem insanlar için çalışıp çalışmayacağını görmek için testler başlamayı umuyor.

Ambrosia'nın Projesi

kliniği Yunanca hangi hizmetlerini sunmak isteyen, "ölümsüzlüğü" anlamına Ambrosia aradı. Ama pek çok insan gönüllü araştırmaya katılmayı 8000 $ ödemek için şirket sorar gerçeğiyle karıştı.

Bu miktarın bir kerelik uygulamadan sonra her gönüllü gençlerin gelen plazmanın dört haftalık porsiyon alacaktır. Gönüllüler mutlaka göz önüne alındığında, hasta ya da yaşlı olmak zorunda kalmamasıdır katılımcıların asgari yaş - 35 yıl. vücut yaşlanma belirtilerini olmasaydı gençleşme süreci oluşup oluşmadığını belirlemek zor olacaktır, çünkü bu durum da, tartışmalara bir çok neden olmaktadır. Aslında, bu çalışma sadece yeni moda trendleri ortaya çıkmasına neden olabilir, para insanlar için kullanılabilir.

şirket temsilcilerine göre

Klinikte Dzhessi Karmazin Kıdemli hekim çalışma etik inceleme geçti işaret ve tıbbi araştırma katılım için ödeme yapmak yanlış veya olağandışı bir şey olmadığını tutar. onların sağlığını koymak ve hatta risk altında yaşayan Ancak, daha sık, katılımcılar ve çalışma ödemeli tazminat gönüllüler olduğunu. sağlam temelli doktorlar iddia ne kadar hala belirsizdir böylece diğer birçok çalışmalar ücretsizdir.

Bir gençlik ne kadar?

Ancak, bariz değil sadece $ 8.000 dolarlık bir giriş ücreti olduğunu. Bu şirketin Tıbbi gerekçe bütün proje inanılmaz kuşkulu görünen böylece belirsiz ve ikna edici değildir. fareler üzerinde yapıldı 2014 çalışmanın dahi yazarlar, bu tür deneylere karşı çıkıyorlar.

tanınan uzmanların Kelime

bu tür tedavi faydalı olacağını ve bu nedenle, şirket halkın güven ve bu soruna kamu heyecan kötüye kullandığını klinik kanıt yoktur. Üzerinde Stanford Üniversitesi'nden nörobilimadamı Tony Bis-Kore söyledi. O zamandan beri bilim üniversitesi ile işbirliği içinde, kendi araştırma başladı. O Alzheimer hastalığı olan kişilerde genç kan etkilenir. şirketleri Ambrosia aksine, tüm katılımcılar bu risk için bir ödül alacaktır.

gelecekteki araştırmalar Özellikleri

Ambrosia araştırmacılar tedavinin başarılı olacağını görmek için, 25 yaş altındaki bağışçılardan kan tanıtmak sonra 100 gönüllü bedenlerinde biyomarkerların aramaya planlıyoruz. Hiçbir kontrol grubu olmadığından Ama, herhangi bir anti-aging etkileri tespit etmek imkansız olacaktır. Buna ek olarak, bazı çalışmalarda farelerde yaşlanmayı durdurma etkisi geçici olduğunu göstermektedir. Diğer bilim adamları parabiyoz yöntemi kas hasarının bazı türleri ile farelerde çalışmıyor söylüyorlar.

Risk Worth

Bir cazip bir fikir, ama genç kan ölümsüzlük iksiri haline gelebilir fikridir olsa Dolayısıyla, tek başına insanları izin bile farelerin durumunda, kadar gerçek değil. İnsan denemeleri başlamadan önce çok fazla araştırma yapılması gerekmektedir. Şirket Teklif Ambrosia oldukça şüpheli ve masraflı görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.