BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Hileleri, hile kodları, ipuçları: Just Cause 2

Maça hakkında konuşmak Bugün Sadece daha sonra ayrıntılı olarak ele alınacaktır 2. Passage Nedeni. Grubun Misyonu zorluklara neden yok, bu yüzden öncelikle işler ajansı odaklanır.

Just Cause 2: geçişini - bölüm 1 "Pana hoş geldiniz"

Bir helikopterden atlama. Ondan sonra, hava mareşal içinde yakalamak. Güvenli bir iniş doğrudan bölgeyi İniş. Biz sadece 2 Immortal Neden oyunda aşağıdaki görevlerden çözümüne açın. Bu aşamada Pasajı onların zapoluchat rakipler önce 5 Hafıza kartları toplamaktır. Çok uzun boylu bina tırmanmak için, kanca kullanın. O da uzak olan düşmanları çekmek için izin verir. İlk kâğıdı alıp rakipler de yakıtla dolu varil sıfırlayın. Götürün ve ikinci bir kart. Daha sonra, silahı. düşmanları yok edin. Artırdı ve üçüncü bir kart. Daha sonra, uçaksavar sisteminde otur. Helikopterleri vurun. Biz büyük bir dağ geçidi 4 kartlarına almak geçmektedir. Bir kanca yardımıyla arabaya sarılmak. hız almak için. Birden gidelim. paraşüt açılır. asker ortadan kaldırın. Dört kartı almak. Biz helikopter için bundan sonra sarılmak. Geç. patlayıcı alınması. Mevcut roketatar yok. Biz düşmanla savaşa girin. Düşman üssü terk etmek. helikopter tutunmuş, Bunu yapmak için.

Just Cause 2: geçişini - parçasını 2. "kumarhanede Rumble"

Biz gökdelen için izleyin. Biz yukarı yükselir. Daha sonra, sadece bu aşamanın geçit dönüşümlü numaralarını 1-4 kullanmaktır 2. Neden bir bombayı etkisiz hale getirmek gerekir. Helikopterlerin bir çift olacaktır. oka ortadan kaldırın. Biz uçan makineye sarılmak ve helikopterin kontrolünü devralacak. Biz binaya göndermek ve böylece onu yok. Bu tasarruf Karl sonra özel bir asılı ambar içine giren. Biz F. Böylece traktör makinesine Karl tutunur tutun. aracın üstüne tırmanın ve düşmanları ortadan kaldırır.

"Beyaz Kaplan"

Biz çölde bulunan "Sığınak Player", içinde izleyin. Her şeyden önce, sonra keskin nişancılar ortadan - Kalan rakipler. Bu seviye kulesinin (bunlardan biri) üzerinde yer almaktadır radyo, için hızlı bir arama gerektirir oyunun Passage Just Cause 2. Onun cellat sayesinde sitenin temiz olduğunu söylüyorlar. o Pangea gelinceye kadar bekleyin. Cellat eleyin. Bundan sonra Pang eşlik eder. Biz sığınağa kendisini takip , Beyaz Tiger bir motosiklete oturan. Albay Orada tasfiye. daha sonra bir depolama aygıtı almak. Biz deniz feneri gidin. Sheldon için gidin ve bir makineli tüfekle düşmanları yok.

ve "Three Kings" "Dağ Kurtarma"

Sonraki biz Sadece bu kademenin geçişi 4 havalandırma istasyonunu yok etmektir 2. Neden, bir helikopter oturan bir sonraki askeri üssüne ulaşmak için gereken oyunun senaryo sağladı. Biz girişinde izleyin. Üç ninjaları ortadan kaldırın. helikopterle kurtardı bombardımanı nükleer denizaltı altında, daha önce makine Dzheyd Tan'ı yakalanan. Oyunun Passage Sadece Chzhan Sunya otel çatıda arazi ve ortadan kaldırmak için "Three Kings" denilen bir seviyede Cause 2. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra, helikopterle Sheldon sarılmak. Alexander Merkova ortadan kaldırır. Sheldon onu rahatsız olduğunda, uzaktan bombası atmak. Sonra, başka bir gökdelen uçuyorum. daire Washio giden kapıları üfleme Bundan sonra. lazer ışınları altında süre düşmeden onu ortadan kaldırın.

"Kötü adam inine olarak" ve "Just Cause"

En önemli görevi yanınızda kim seçin. Orak ve Ular Tarakanov - üç grup için aday olarak. Son örnekte geçmesine düşünün. Biz uygun merkeze gidin. buluşma yerine gidin. Kanyon boyunca bir noktaya asker eşlik. Biz sığınağa olsun. Askeri patlama kapı. APC yok edin. İlk uçaksavar gidin. Yok et. Sonra - her şey. Ön panele izleyin. Küçük daireler topraklarında nüfuz. helikopter yok, o zaman konsolu açın bölünürler. en kısa sürede kubbeyi bırakın. petrol alanlarına izleyin. büyük nükleer denizaltı ile zıpla. helikopterler, hem de tüm personel yok. Daha sonra, kırılma konsolunu açın. Çekil. Doğru çekim Panay ortadan kaldırmak, nükleer füzeleri başlatmak için yönetir. Çocuğa Doğrudan atış. O zaman, o çıktığında, hızlı bir anda tüm füzeleri yok eder. Biz nihai ulaşmak ve akıbet izle. Oyun geçti.

kuralları ve oyun verilerini atlama

bunlar büyük ölçüde görevler misyonlar geçişi sırasında karşılaştığı edilecek kolaylaştırabilir çünkü sadece 2 neden Hileleri birçok kullanıcıya ilgilendiriyor. İlk olarak, girdiğiniz ve doğaüstü güçler kazanabilir kodlarının belirli bir kombinasyonun, bu durumda, temin edilmemektedir. Hacking özel ek yazılım aracılığıyla yer indirilen ve bu özellikleri kullanmak için bilgisayarınızda yüklü olması sürer.

Eğitici Hog örneğin bu tür çözeltilerin çalışma ilkesini düşünün. Bu oyunun sürümü 1.1 ile uyumludur. Yani oyun klasörünün içine arşiv içeriğini açmak. Run Trainer. Gerekirse bir pano başlıklı Fonksiyonlar üzerinde bulunan müzik Müzik Açık / Kapalı, kapatın. Oyuna başlayın. misyon ve mini oyunlar, sonsuz cephane ve el bombası, hiçbir yeniden, para, değişik silah ve araçlar için yedek parçalar, sıfır oranlı tespiti, herhangi bir hasar, ani bir gelişme içinde ölümsüzlük, sonsuz oksijen ve saati: Biz şu olasılıkları var. "-" ve "+" bu işlevleri kontrol, sayıları ve "/" tuşları, "*" kullanabilirsiniz.

Just Cause 2 unutmayın - atıcı ve çarşı unsurları vardır Eylem tür, bir oyun yarış simülatörü. Square Enix - projesi geliştiricisi Çığ Studios ve yayıncıdır. Bir CIA ajanı - O Rico Rodriguez maceralarını anlatır önceki yazımızda, doğrudan bir devamıdır. arsa ilk bölümünün olaylardan sonra birkaç yıl içinde gelişir. Rico Rodriguez işten kırmaya karar verdi. Ama uzun bir tatil çalışmadı. Mariey keyn (ko-işçi) ile bağlantılı olarak Asya'da bulunmaktadır Pan Cumhuriyeti'nin, gönderilir. Bu yüzden oyunun 2. Passage ayrıntılı olarak yukarıda tarif edilmiştir Just Cause temel özelliklerini anlıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.