InternetWeb Tasarım

En sık karşılaşılan hatalar Web tasarım

Bu yazıda en sık hata bahsedeceğiz o sitenin yapısal tasarımı ile ticari web tasarımında yeni başlayanlar. Onlar oldukça çok, ancak bu makalede sadece üç büyük hatalar anlatılmaktadır.


[1] hata. (Aşırı) grafik pompalanması. Ticari bir site veya bir web tasarımcısı her geliştirici kendi web kaynağını zhivim çok aydınlık, çekici ve güzel görünüyordu bunu istemez. Bunu başarmak için, birçok yeni başlayanlar grafik (grafik), çoğunlukla çok resim kullanma eğilimindedir. Bu daha sonra Sorunun özü görüntülerin böyle büyük miktarda genellikle, ve bu hacim herhangi bir Web kaynak sayfasının yüklenmesini yavaşlatır. Onlar daha iyi onunla gidin ve başka düşecek, daha hızlı ve daha verimli Tipik olarak, küresel ağın potansiyel kullanıcılar çok sabırsız olduğunu ve büyük olasılıkla sitenizin açılış sayfası kadar beklemek zorunda olmayacaktır. olası Kont kullanmak - Hemen biz bu ortak hatayı önlemek için tavsiyelerde bulunabilir. Çünkü daha hacme sahip olduğu için JPEG daha GIF formatı.


[2], ikinci hata. sayfanızda afişler aşırı doldurmak. Mutlak minimuma sayfanızda görüntülenen afiş sayısını azaltmak için daha iyidir. Bu kadar ağır aynı grafik vardır, ve bu yüzden onlar sitenizin performansını engel çıkıyor - afiş - Yine ilk hata açın. afiş bir diğer dezavantajı, belirlenen zaman - bu, reklam eski etkinliğini yitirmiş olduğu - Son zamanlarda afiş olmasıdır. Modern kullanıcılar kendilerine yararsız resimleri ve çoğunlukla onlar hiç tıklama bulabilirsiniz. Böylece onlar pratik yararsız şey vardır.


[3] üçüncü hata. "Saptırma" site içeriği. sitedeki içeriğin içeriği oldukça sönük bir dizi daha, belirli bir bilgi sistemi olmalıdır. Bu sistem tayin ve başarmak için gereken eylemler hakkında sitenizi ziyaret etmeye söylemeliyiz. En önemli rolü bu hata ticari web sitelerinde oynadı. Eğer dikkatlice sitenin tüm yapı boyunca düşünmek gerekir kendi web gelişmekte başlamadan önce emin olun. Her halükarda bazı grafik görüntüleri veya bannerları sayfanızı yapmak mümkün değildir. Bu sitedeki bilgilerin içeriğini düzenlemek için düşüncesizce olamaz.


Bu hataların hepsi onun ticari web kaynağın geliştirmeyi hariç gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.