BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "teşvik" tuşları girmek için ve neden gereklidir

Günümüzde sorusu "teşvik" tuşları nasıl girileceğini - Birçok forum ve topluluklar Buhar oyunlarda oldukça ortak bir tema. en türetilmiş anahtarını kullanmak ne olduğunu ve nasıl görelim.

Bu nedir?

Eğer "teşvik" tuşları girmek için nasıl düşünmek önce, en çok ne hakkında olduğunu görelim. Yani şu ya da bu oyunu satın almak istiyorum. geliştiriciler ve yaratıcıları olarak yasadışı kopyalama itibaren kendi ürünlerini koruyabiliriz? "Buhar" ilginç bir şey teklif ederken Elbette, birçok farklı güvenlik sistemleri ile geliyor - Anahtarı.

Bu sadece çatlama programları üretebilir bir seri numarası değildir. "Teşvik" anahtarı etkinleştirmek için nasıl cevap verebilmek için, önce onu almak gerekir. kolay üretilmesi usulü - oyunu satın. Sonra onun e-posta ve gönderir. Her oyun için kendi. Tüm bu, bu tuşlar "transferi" Başka bir hesaptan oyuna güvenilir kopyalamaya karşı koruma ve çalışıyor garanti olan tek tek oluşturulur. Şimdi "teşvik" tuşları nasıl girileceğini görelim.

Eğer oyun tuşları sorar ...

Böylece, kullanıcılar oyun başladığında onlar aktivasyon anahtarı için sorabilirsiniz böyle bir sorunla karşılaşabilirler. Çoğu zaman, sorun Need For Speed görünür. Oyuncular genellikle onlar zaten bütün anahtarları aktive ne zaman ne yapacağını sormak ve sistem hala oyuna bunları izin vermeyecektir. Nasıl bu durumda "teşvik" tuşları girmek için?

Önümüzdeki ele alacağız daha Burada, tabii ki, durum biraz farklıdır. şey birçok oyun ek bir anahtar ihtiyacımız olmasıdır. Belli bir projede tescil yoluyla elde edilir. Böylece, size ulaştığını harflerle "kazmak" ve oyun desteği gönderdi bulmak gerekecektir. Aktif e-posta ve rakam ve harflerden oluşan istenen kombinasyon O yazılacak. Sadece gerekli alanları gereken her şeyi girin ve sorun kendilerini olacak. sorunun çözümünde size yardımcı olacaktır sözde teknik destek, kullanımı arkanda hakkı bırakarak satın Steam tüm oyunları - Değilse, destek ekibimizle iletişime geçin. Ama bugünkü konuya daha uygun olan başka bir durum yoktur.

ilk oynatım

onlar oyuna gerektiğinde Peki, nasıl "teşvik" tuşları girmek için? Bir hesap kayıt ve ardından bazı istenen oyuncak satın gerekir. Tüm bu, buna aktif-posta adresi ve erişebilmesi gerekir. Bir alışveriş yaptıktan sonra, anahtarı olacaktır posta, bir mektup alacaksınız.

Ama nerede "teşvik" anahtarı girmek için? Bazen kendi başlarına oyun size ilk başlangıç tanıtacağınızı gerektirdiğinde. Sadece alınan harflerinden kopyalamak ve ilk çalıştırma esnasında uygun alanlara yapıştırılan olabilir. Böylece bu süreç çok zamanınızı almaz.

ufak bir tavsiye yoktur: Aynı anda pek çok oyun satın almak ve sonra onları çalışmaz. Bu anahtarlar ile karışık duruma gelmelerini sağlamaktır. Bu süreklilik ve yavaş yavaş her şeyi yapmak en iyisidir. Ancak, belirli bir anahtara sahip bir e-posta açılacaktır her biri birçok tarayıcı pencerelerini, naotkryvat olabilir. Ama bu iyi bir fikir değildir. "Aktivasyon" anahtarın başka bir yöntem yoktur. en hangisi görelim.

etkinleştirme anahtarı

size burada "teşvik" tuşları girmek için bir "numara" ve gönderilen etkinleştirin Yani, bu sözler size yardımcı eminiz bilmiyorum.

Başarıyla anahtar yayınlanan Buhar sistemini aktive etmek için, tabii ki, ona bir hesap ve erişimi olması gerekir edecek. Eğer bir anahtar gönderildikleri Akka, oturum yapamıyorsanız, sen ve aktivasyon unutun yapabilirsiniz.

Tüm erişimine sahip iyi olduğunu, ancak, daha sonra kendisine giriş, Buhar-agent yüklemeniz gerekecektir. Sonra, "Benim Oyun" bölümüne gidin. Orada kullanıcı sözleşmesini okuyun ve ardından kabul ettiğinizi teyit edecektir. Ardından ödeme hemen sonra girilen oyunun alınan anahtarını girin açılan pencerede gerekecektir. "Tamam" ı tıklayın ve bir süre bekleyin. Oyuncak Oyunlarınıza listesinde görünür. Şimdi aktif anahtarla güvenle kullanabilirsiniz. Hesabınızı değiştirdiğinizde, ona oyunun eski versiyonu "atmak" olamaz unutmayın - Yenisini almak zorunda. Yani düşman ve davetsiz misafirlerden mevcut Akka güvenilir koruma ilgileneceğim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.