BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft" in ida nedir?

Eğer "Maynkraft" in konsol ile çalışmak istiyorsanız, size önemli detaydan öğrenecektir. İşlemi çeşitlendirmek istiyorsanız konsol, tek oyunculu oyunda da ağdaki bir sunucu yöneticisi iseniz sadece durumda sizin için yararlı olabilir, ancak. Böylece her Kendine saygısı oyun oyunun en azından temel bir komuta ve ida en önemli bilir. Bu meşru bir soruyu akla getiriyor: "? Ides nedir" Bu terimin başka oyunlarda özellikle kullanılmaz gerçeği - "Maynkraft" in o en popüler oldu. Bu yazıda bunun nedenini ihtiyaç duyulan şey bunların nasıl kullanılacağı Ides ve öğrenecektir.

"Kimlikleri" anlamı

Yani, "Maynkraft" oynarlar. Ve ilk kez diğer oyuncular terim "ida" kullanma tarzına karşı karşıya. Doğal olarak, ne anlama geldiğini bilmek istiyorum. Ve o kadar yaygın ise, terim kullanmaya başladı. Eğer bilmiyorsanız neyi Ides, bu makalede bunlar hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Ida - olduğu kimlik numaraları oyun öğeleri. Her nesne, blok, araçlar ve hatta küçük çakıl o oyunda tanımlanan ile kendi kimliğe sahiptir. Bu ismi nereden ne için mi? Aslında, hikaye çok basittir - "ve" ve "e" - İngilizce dil tanımlayıcıları kimliği olarak adlandırılan ve Rus oyuncuların iki harf olarak bunu okuyun kalması. Özetle, bu "id" çıkıyor ve içinde çoğul - "ida". Şimdi bunun yanı Ides bu terimi görünen biliyoruz. O kullanılabilir öğrenmek için zamanı.

ide kullanma

Daha önce belirtildiği gibi, proje "Maynkraft" Ides en sık sunucu yöneticileri tarafından kullanılmaktadır. Onlar, oyun dünyasında neler olup bittiğini takip sürecini kontrol ve onlar herhangi bir öğe eklemeniz gerekiyorsa, onlar da doğru miktarda oyun dünyasının belirli bir noktada görünecek şekilde hangi nesne tanımlayıcısı eklendiği için, özel bir komutunu kullanın. Ancak bu tek yol değildir. Eğer herhangi bir öğe ve nesneleri almak istediğinizde ida ve tek oyunda kullanabileceğiniz gerçeği. Kesinlikle gerekli bir dükkan eklentisi açılması durumlarında ide bilgisidir. Orada, her zaman nesnelerin kimlik numaraları ile çalışmak zorunda olacak olduğunu, tüm Ides öğrenmek zorunda kalacaktır. , Hatırlamak çok daha kolay Anlamı değil mi? Aslında, bu durumdan daha da tartışılacak bir çıkış uygun yolu vardır.

Nasıl Ides hatırlamak?

Tüm nesneler önemlidir ve bir noktada yararlı olabilir çünkü herhangi bir nesnenin Ida değeri göz ardı edilemez. Bu nedenle oyuncu temel tanımlayıcıları belirli bir dizi öğrenmek için yeterli olduğunu söyleyemeyiz, daha sonra sessizce oynamak için. Hele o bir yönetici. Ancak, birisi "Maynkraft" Çok denek olarak tüm Ides hatırlar olası değildir. Ama bu durumda çok uygun ve pratik bir yolu yoktur - aslında çevrimiçi her zaman onların Ides tarafından imzalanmış özel oyun mevcut kesinlikle tüm öğeleri gösterir resmi, ve yanlarında indirebilirsiniz olmasıdır. Eğer zor bir zaman kısa sürede gereken tüm öğeleri arasında bulmakta çünkü görüntülerle çalışır, ancak sevmiyorum, o daha sonra metin tablolarını kullanmak en iyisidir - onlar da güvenilir kaynaklardan indirilebilir. Başlıca avantajı hızlı ve böylece önemli ölçüde hayatınızı kolaylaştırır nesnelerin adlarını aramak mümkün olacak gerçektir.

aynı kimlikleri ile nesnelerin özellikleri

Birçok oyuncu da aynı Ides sahip zor bir durum nesneler konulur. Bunlar oyunda mevcuttur. Ve onlarla uğraşmak zorunda kalacaktır. Ama kesinlikle bilmemiz gerekir bir küçük özellik vardır. yün gibi nesneler, farklı renklerde olabilir, ama aynı zamanda kendi Ides kalmasını sağlar. Kırmızı ve yeşil yün farklı renkler, ancak her iki nesneler yün vardır. Bu nedenle, bu tür öğeler stratejiyi kanıtlanmış eylemler - Eğer biraz değiştirilmiş biçimi vermek gitmeye gerek: Ana ikincil kimlik / Kurban konuyu nesne. Böylece, önce nesnenin kendisinin kimliğini yazmak zorunda ve sonra ona da ayarlarını yansıtıyor olabilir belirli bir değer, ask - böylece renk, boyut, yoğunluk, vb.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.