ModaGiysi

Kot ile Gömlek - Modern kent klasikleri

Kot ve gömlek daha kadın gardırop daha çok yönlü bir parça düşünmek zordur. stil, eşlik eden ayakkabı ve aksesuar bağlı olarak, bu çifti farklı görüntüleri bir sürü yapabilirsiniz. Bu nedenle gömlek ve kot - Herhangi bir gardırop zorunlu kümesi.

fotoğraf moda kombinasyonları - kot ile Beyaz gömlek

Eğer kelime "gömlek" ile ilişkilendirmek ilk şey - beyaz yakalı. Beyaz gömlek - bu, bir taraftan, şık ve seksi diğer yanda - son derece basittir. pantolon veya etek ile beyaz bir gömlek çok resmi görünüyor eğer, kot ciddiyet derecesini azaltmak ve inanılmaz şık görüntüsünü yapacaktır.

yaka için düğmeli yeterince uzun Bluz ceket tipi, düz kesim, her kadının gardırobunda olması gerekir. Bu kadar basit ve öz, ama her zaman Şekilde iyi oturmuş olan bir taban olmalıdır.

dar kot veya düz içine sıkışmış bir gömlek giyen, rahat bir görüntü yaratmak. Suit ve erkek arkadaşları ve yırtık kot. mekikleri veya sandalet topuklar ve debriyaj torba veya tout komple set - ve zarif görüntüsünün hazırdır.

Ayrıca aşınmış renkli tişörtler alkolik üzerinde uygun beyaz gömlek untucked, laubali olduğunu. En uygun ince kontrast kemer. Yaz sürümü bileği açmak için bile biraz podkatat olabilir Jeans bu durumda, düz ya da sıska tarzı olabilir.

Soğuk aylarda sırasında, karanlık, dar ya da düz giyebilir kot pantolon, beyaz gömlek, pantolon ve koyu, svitshot veya kostüm kumaş uzatılmış ceket üzerine örme yelek. birlikte veya sliponami Lofer görüntü harika görünüyor.

hücre

Son zamanlarda, kot ile çok popüler bir kareli gömlek. gömlek kafese - moda blogcular ve sokak stilinin Fotoğraflar güvenle ikinci yadsınamaz gardırobunda olmazsa olmaz derler. Rahat tarzı için basit ama çok yönlü ve idealdir. En popüler hücre - kırmızı ve beyaz arka plan, sözde tartan siyah Ancak gömlek seçerken, herhangi baskı gibi, hücre süslemek veya bozabilir, unutmayın. Bu nedenle, büyük hücre tersine, dolu, Şekil kusurları ve küçük gizler.

Bu gömlek için ideal bir ortak bir Yüksek belli kot pantolon, sıska veya erkek arkadaş ve kot Yağmur su olacaktır. Gömlek kapalı ve sadece pantolon doldurun ve onu üretmek ve üzerinde laubali giymek mümkündür edilebilir beyaz tişört bir hırka veya t-shirt.

Ayrıca, kot uzun gömlek, tunik gibi bakmak çok sıkı oturan Skinny sayesinde untucked takabilir.

Parlak ve gençlik görüntü bir erkeğin omzuna ile sanki, kot sevgililerine ve oversayz gömlek elde. kot yüklenen yanlış düğmeleri veya dengesiz üzerinde ihmal gömlek düğmesi yukarı vurgulayın.

Denim gömlek + kot

Toplam kadın görüntü kot pantolon ve kot gömlek inşa edilebilir. İlle aynı renk fakat tam tersine olduğunu, kötü bir davranış olarak kabul edilebilir. açık mavi kot ile mavi bir gömlek ve bir mavi bir gömlek giymek - ışık ya da tam ters yönde, karanlık geçiş gözlemlemek için daha da kot siyah renkli.

Ayrıca kot ceket tüm düğmeleri kapatılır ve bir gömlek üzerine atma, düşük bir V-boyunlu bir süveter veya hırka altına veya ceket hırka kendisi kullanılabilir. Sen bel kısmında gömleğinin gevşek uçları düğüm atabilirim.

kot ile Gömlek - Tam için dişi görüntü

Fotoğraf boyutu moda blogcular ve ünlüler artı yatak savunuyorlar bir gömlek ve kot - tam bayanlar için büyük kiti. Gömlek yeterli uzunluk, orta uyluk örnek yukarı için sorunlu alanları kalça ve kasık alanını gizlemek olmasıdır ki, pantolon giyen olabilir. gömlek kot içine sıkışmış, bel karın bölgesinde hiçbir ekstra kilo olanlar vurgulamak olacaktır. Bu kıyafet de kalça albenili yuvarlaklığını verecektir.

Başarıyla ekstra birimlerden dikkat çekebilir kot ile ekose gömlek eşleşti. Yani, göğüs, karın ve uyluk. Düz bir kesim kot ve parlak sliponami veya spor ayakkabı ile bu gömlek birleştirir.

Laubali gömlek hırka tarzı iki yanal dikey nedeniyle görsel olarak daha ince hale rakam çekecektir.

aksesuarlar

Kot ve beyaz gömlek, hem de tek renkli herhangi bir renk büyük masif kolye ile iyi gider. Bu durumda, tüm düğmeleri bağlanır ve diğer süslemeler alakasız.

Ayrıca, uzun kollu gömlek daha ödemesiz el ve bileklerini vereceğini podkatat edebilirsiniz. Vurgulayın, etnik bilezik veya masif saat gibi, büyük şekildedir.

kot yanı ile geliştirmelerle Damalı gömlek kovboy tarzı - kaba deri kemerler, saçaklar, şapka yanı sıra ile birlikte kahverengi ayakkabılar düşük istikrarlı topuk üzerinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.