Sanat ve EğlenceFilmler

Zherebtsov Vladimir: aktörün biyografi ve kişisel yaşam

Zherebtsov Vladimir - zeki ve çekici bir adam, profesyonel bir aktör. Kariyerine tiyatro ve filmde nasıl oluşturulduğunu öğrenmek ister misiniz? aktörün medeni durumu nedir? Biz gerekli bilgileri sağlamak için hazırdır.

biyografi

Zherebtsov Vladimir Evgenevich 7 Aralık 1983 tarihinde doğdu. O - bir yerli Moskof. kahraman anne sahne ve sinema için bir ilişki yoktur.

Erken yaşlardan itibaren Kahramanımız yaratıcı yeteneklerini gösterdi. Boy kolayca daha fazla ayetleri hatırlıyorum. Ve o şarkı ve dans ekledi. Vova Okulda o dört ve beş okudu. Öğretmenler her zaman onun çalışkanlığı ve iyi halden ötürü verildi. O çok yönlü gelişimini aldığı aracılığıyla çeşitli çevreler katıldı.

oğlan 7. sınıf gittiğinde, ebeveynler tiyatro stüdyosu "Jüpiter" götürdü. Vova memnuniyetle sınıfları katıldı. o halkın huzuruna yapılmış kısa bir süre sonra. O oyun "Kibarlık Budalası" çırak rolü var. Seyirci genç aktör oyununu takdir ve yüksek sesle alkışlarla ona ödüllendirdi.

bu kurumun duvarlarının içinde Stallions Jr "Pygmalion", "Mucize", "Andromache" ve diğerleri gibi yapımları katıldı. Onun için en başarılı yolu oyununda Holden Caulfield olduğu ortaya çıktı "Çavdar Tarlasında."

gençlik

Zherebtsov Vladimir Orada durdurmak edecek değildi. okuyucular ve kazandı ödül rekabete dahil Adam. Lisede, kahramanımız futbol ve hokey ciddi ilgileniyor. Ancak, Vladimir profesyonel kariyer inşa edecek değildi. Asıl meslek o sahne ve sinema düşündük.

öğrenme

2001 yılında Stallions alınan lise diploması. O zaten mesleğe karar vermişti. Birkaç ay adam özenle Schepkinskoe okula girmeye hazırlanıyor. Ve çabalarının boşa idi. Vladimir üniversiteye kaydoldu. O tabii Bayliss ve İvanov bindi.

tiyatroda Çalışma

Zherebtsov Vladimir - kendi kendine yeten ve maksatlı bir kişi. Bir öğrenci olarak, onların ebeveynlerinden mali yardım reddetti. Adam çalışma ve iş birleştirir. Bir çaylak olarak, Vladimir Maly Tiyatrosu yerleşti. Genç adam oyunda forma giydi "Gizem Madrid mahkeme." Yönetmen oyununu övdü.

İkinci yılda Stallions işler değişti. O Puşkin Tiyatrosu'nda taşındı. Kurumun sahnede Vova birçok performansları katıldı. En başarılı "Romeo ve Juliet" bir üretim Romeo rolü diyebiliriz.

2004 yılında Zherebtsov işbirliğine birkaç ilginç teklif gelmiş. Bu müzikal "Çizmeli Kedi" görülebilir "Cabiria ait Nights" ve "Scarlet Çiçeği" nin yapımları.

2005 yılında, Zherebtsov Vladimir Evgenevich derece ile liseden mezun. Hemen Tiyatrosu'na başvurdu. Puşkin. kalıcı iş bu kez. play "mutluluk Mektubu" katılan Genç aktör.

Büyük rol o Vudi Allena filmi esinlenerek "Over Broadway Bullets", üretiminde aldık. Vladimir Alaşım Sigalovoy ile çalıştı. Bu oyunda rolüyle ilgili olan adam onaylı "Madam Bovary".

Filmografi Vladimir Zherebtsova

Kahramanımız ilk olarak 2002 yılında geniş ekranda belirdi. O minyatür rolü vardı. Ama aktör büyük bir deneyim oldu.

ilk büyük ve önemli film, yolu Utesova gençti çalışır. % 100 aygır müdürü tarafından belirlenen zorluğa karşı. Onun oyun son derece seyirci değil, aynı zamanda eleştiri sadece takdir edilmektedir.

Bugün, yaratıcı bir kediye 30'dan fazla rolleri. Biz onun katılımıyla en canlı ve unutulmaz filmleri listesi:

  • "Thunder" (2005) - Paul;
  • "Hatsapetovki Sütçü kız" (2007) - Bob;
  • "Ilk girişim" (2009) - Leonid Voronin;
  • "Sklifosovsky" (2012) - cerrah Konstantin;
  • "Fizruk" (2014) - Adam Tatyana;
  • "Kalp Bellek" (2014) - Igor.

Kişisel yaşam

Aktör Vladimir Zherebtsov hep bekarımızdır olmuştur. Okulda ve lisede kızlar buna dikkat. Ve şimdi ne olacak? serbestçe büyüleyici şovmen kalp İster? Biz onun sayısız hayranlarını hayal kırıklığına için acele. Vladimir birkaç yıl aktris ile evli Anastasia Panina (dizi "Fizruk" nin Tatiana). Birkaç kızı Alexandra, 2010 yazında doğdu etmiştir.

Sonuç olarak

Zherebtsov Vladimir - Başarılı aktör, gerçek bir aile babası ve ilginç bir kişilik. Biz iş ve ona iyi şanslar diliyorum özel hayatı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.