BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyun uygulama - ninja nasıl olur

Bugün Japon katilleri üzerine geniş bir toplu malzeme var: burada siz ve bir çok film, oyun ve tarihi olaylar. Her ninja, tüm dış tehditlere karşı direnişi kuvvetlendirir, her türlü dövüş sanatını emer ve gücüne hep inanıyor. Ninjalar, en yetenekli görünmez suikastçilerden biri olarak kabul ediliyor ve bir kişiye kesin bir saldırı yapabiliyorlar ve varlıklarını vermiyorlar. Bu yazıda, ninja olmanın oyun konuları ele alınmaktadır.

Ninja hakkında birçok oyun çıktı, daha da gelecek gelecek. Bu, Eski Doğu kültürünün daha fazla ve yeni fikirleri çekmeyi bırakmayan bir türe ait . Evet, felaket oyunlar da var, sayıları çok az değil. Ancak, atmosferinde tam bir dalma deneyimi yaşadığınız isabetler de vardır: bir katana sahip olmak, shurikens atmak, düşmanlarınızı toz ile göz kamaştırmak ve güzel pirouet yapmak - kısacası oyunun sağlayabileceği tüm fırsatları kullanın. Ninja serindir ve sakin, herşey kesin ve hesapla yapılır.

Tabii ki, "ninja" sözcüğünün ilk sözlerinde, insanlığın sırtında bir kabuk bulunan yeşil ve sarsılmaz savunucuları olan "Ninja Turtles" ("Ninja Turtles") hemen akla geliyor. Bunlar, ninja oyunlarının türünün kurucuları, diyebilirim ki klasikler. "Kaplumbağalar" 1984'te ortaya çıktı, ancak bugüne kadar halkı şaşkına çevirip sevinçlendiler. Onların elinde, yere yığılmış düşman yatıyordu, tekniklerden oluşan büyük bir cephaneydi. Ayrılıkların her biri birbirini tamamlar ve öğretmen Splinter dört yoldaşın eğitimiyle uğraşır. Tercih ettiğiniz karakterlerden hangisini çalacağınızı seçebilirsiniz. Donatello, Rafael, Michelangelo veya Leonardo - bu adamlardan herhangi biri birkaç düzine rakibi yenebilir. Kaplumbağalar sürekli olarak bakmaya ihtiyaç duyan kötü adam Shredder ile savaşırlar. Kısacası, bu oyun tamamen oyuncu bir ninja nasıl olacağını söyleyecektir. Ve ayrıca, çok zevk alacaktır.

Ninja haline nasıl geçilecek başka az sayıdaki popüler oyunlar dizisi Naruto Shippuden'dir. Birçok seviye, bir grup karakter ve kahramanın (Naruto) erişebilecekleri süper hile ve kombinasyonlar. Oyun, ninja'nın gerçek yolunda kullanıcıyı yönlendirerek, bu "mesleğin" temel unsurlarını öğretiyor, eşsiz nitelikler, yetenekler ve tabii ki arkadaşlar kazandırıyor. Genel olarak, Naruto serisindeki oyunların çoğu, ikinci bir oyuncunun varlığını varsaymaktadır çünkü savaşlar birçok durumda bir dövüş oyunu olarak temsil edilmektedir. Bu, eğlenceyi çok daha ilginç ve heyecan verici hale getirir. Oyun, sürekli bir eğitim ve kesin olarak doğrulanmış grevler yoluyla, bir ninja olmanın verdiği soruya kesinlikle cevap veriyor.

Yukarıda açıklananlara ek olarak, Ninja Theory veya Ninja Blade gibi bazı iyi oyunlar da vardır; bu, ninja'nın orijinal ve özgün bir yolunu tarif eder. Bu türe ait oyunlar her zaman kalıcı ve amaçlı insanlara yöneliktir, çünkü burada gerçek bir ninja rolünde olduğu gibi yavaşça ve sessizce hareket etmeniz ve bir tanesini koymanız gerekir, ancak doğrulanmış bir darbe. Kural olarak, sadece birkaçı göze çarpan ideal katiller haline gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.