SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Bir karalama Enterokoklar. korktuğumuz olmalı mı?

Dayanıklılık ve direnç ... Kaliteli. Eğer biz patojenlerin bahsetmiyoruz. Ve böyle enterokok oldu ve bizi onlarla mücadelede dinlenmek için izin vermez. Bu düşman bazen yenmek son derece zordur. Ama - belki bilgi bu makalede bulacaksınız.

Nasıl bir karalama enterokok nelerdir? analizi, bu patojenler olacak zincirini göstermektedir. Bu enzimlerin üretilmesi için bir tespit ve onların kanda tespit antikorlar ise.

Ayrı bir baş ağrısı doktorlar - hastanelerde bu enterokok "yaşıyor" ve zor olması buna karşı mücadeleyi yapan çeşitli antibiyotiklere çok dirençli orada olur. Sonuçta, enterokoklar, daha büyük veya daha küçük ölçüde antibiyotik hemen hemen her türlü uyum başarmışlardır. Yeni antibiyotikler (örneğin linezoliddir) onlar enterokoklar başa, fakat bazen tıp dergilerinde en son antibiyotiklere bu patojenlerin direniş hakkında haberler vardır kadar. Yani mücadele sürüyor. Eh, gövde ve başarıyla mücadele edebilir ve bu ilaçlar adjuvan olarak iyi bir doktor davranır.

Nerede vücutta patojenleri yerleşmek? Çoğu zaman enterokoklar idrarda tespit edildi. Ancak, iç etkileyebilir kalbin kabuğunu, onlar enfekte olabilir yaralar, bakteri kronik hastaya tanıtıldı kateter etrafında yerleşir. Bazen bu patojenler boşluğuna nüfuz ve kan (denilen bakteriyemi) içinde çoğalırlar. Bakteriler menenjit, plevral boşluk tetiklenen olur.

Enterokoklar genellikle sadece enfeksiyon herhangi bir klinik belirtilerini neden olmadan sindirim sistemi yerleşmek edilir. Sonuç olarak hasta oldu Hastaların çoğunluğu, hastalığın başlangıcından onların bağırsakta enterokok oldu çünkü Ancak, kontrol altında bu süreci tutmak gerekir. Bu nedenle enterokoklar rektum gelen bir karalama - işlem yapmaya başlamak için bir sebep.

Şiddetli muzdarip ve (özellikle antibiyotiğin uzun süre sahip olanlar için) uzun süreli hastalar için özellikle tehlikeli bu enfeksiyon, deneyimli cerrahi organ nakli kanın onkolojik hastalıkları olan hastalar. Ayrıca sağlık çalışanları için çok tehlikeli enterokok olduğunu. kortikosteroid içenler sözleşme ve parenteral beslenme alan riski.

Bir gut, ancak servikal kanal değilse Ancak, bakteri küçük bulursa değil tehlikelidir. Doktor hasta hiç tedavi gerektirdiğini inanırsa bir karalama tedavisinde Enterokoklar, basit kapsar. Normal flora bir parçası, bu nedenle panik ve endişe yoktur - Vajina içinde Kural, enterokok gibi.

sürüntü üretra alındı yalnızca bir karalama Enterokoklar tehlikelidir. Ayrıca, durum bu patojenler kanda bulunması halinde, bunların vücuda yayılmış anlamına gelebilir, kötü. Çok nadiren, ama yine de bulunur beyin omurilik sıvısı, ama genellikle arka plan menenjit (sık olmayan bir durum) olur. yumuşak dokulardan alınan enterokok ve irin algılar.

Bu enfeksiyonlar, yeni (streptogramin, teikoplanin, oritavancin) antibiyotikler ile tedavi edilir. Genelde, böyle bir "ağır topçu" onların tehlikeli (vajina ve serviks sayılmaz) tam olarak nerede enterokok dair kesin delil olduğunda kullanılabilir. Antibiyotiklerin yeni nesil virüslere karşı güçsüz olan, yani sadece inflamatuar süreçlerde onlar bunun gerekli laboratuvar kanıtları enterokok reçete edilmemektedir.

Eğer idrar yollarında ağrı ve rahatsızlık görmezden ve hemen doktorunuza başvurunuz yoksa, bu tür endokardit ve menenjit gibi enterokok enfeksiyonlarının böyle korkunç sonuçları önleyebilirsiniz. Sadece kendiniz hakkında, vücudunuz bakıma ihtiyacı unutma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.