BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl Cennete "Maynkraft" ağ geçidi inşa etmek?

Oyuna başladığınızda, karakter gerçekte bulunabilir zamanki toprakları, büyük ölçüde benzer olan bir dünyanın ortasında. alanları ile serpiştirilmiş Orman, çölü ve karla kaplı biomes hem bulabilirsiniz. Ve keşfedebilirsiniz tüm bu, tüm yollarla canavarlar mücadele ve hayatta ihtiyaç malzemeleri toplamak. Bu hata başlayanlar için özelliğidir - Ancak sadece bu dünya olduğunu sanmıyorum. Eğer sadece iki tane olan başka dünyalara, portallar yaratmak için fırsat var aslında. Cehenneme gidebilir ve End taşıyabilirsiniz - ve bu sadece resmi dünyalar var. eklemeler ve değişiklikler ile diğer dünyaları ekleyebilirsiniz. Bu gibi cennet. inşa etmek cennete "Maynkraft" ağ geçidi olarak çok fazla sorun olmadan olabilir - sadece tarifi biliyorum ve gerekli malzemeyi bulmak gerekir.

modifikasyonları ayarlama

In Paradise "Maynkraft" Portal oyunun orijinal versiyonunda yok - eklemek için, özel bir değişiklik yüklemelisiniz. Sen ağda indirebilirsiniz - bu kamu malıdır. Doğal olarak, çok oyunculu sunucularının çoğu bu dünyayı desteklemez, ancak tek oyuncu oynuyorsanız, kolayca bu mod yükleyebilirsiniz. Oyunu kurduktan sonra ilk olarak doğrudan yeni bir dünyaya size yol açacak kapıları kendileri için bir reçete ile ilgilenen olması gereken bir kaç yeni tarifler olacaktır. Daha sonra bu süreç hassas ve doğru diziyi gerektirdiğinden, "Maynkraft" Cennete Portal'da nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz.

malzemeyi toplayın

Heaven "Maynkraft" portal inşa etmek için önce gerekli malzemelerin arayışında gitmek gerekir. Oldukça ironik geliyor, ama sen bir onaltı gloustouna blokları bulmalıyız. İroni, size sadece Cehennemde bulabilirsiniz taşları kullanmaya gerek cennete bir portal oluşturmak için olmasıdır. Tabii ki, bu cehennemde öldürmek istiyorum tehlikeli canavarlar tarafından iskan, çünkü o kadar kolay olmayacak, bu nedenle gezinti için acele etmeyin. Onların yeteneklerine yeterince güçlü ve kendinden emin olmasına dikkat edin - ve ancak o zaman cehenneme gidersin. Eğer şanslıysanız, bir kez tüm gerekli onaltı taşları toplamak hangi bir saha gloustouna bulacaksınız. Ama bazen biraz daha uzun doğru miktarda aramak zorunda. "Maynkraft 147" in Paradise Portal diğer sürümlerinde olduğu gibi aynı ilkesine dayanmaktadır - ve bu prensip bundan sonra açıklanacaktır.

portal inşaatı

İsterseniz, başlığı "Maynkraft "in Paradise portal yapma" ile videoyu kullanabilirsiniz ancak süreç deyişle açıklanabilir çünkü bu, gerekli değildir. Aslında ortaya çıkan gloustouna sizi partiler dört ile dikey çerçeve kat gerekecektir olmasıdır ve altı blok Buna göre, taraflar iki blok delik genişliği ve dört blok yüksekliği oluşturmalıdır -.. de sebebi nedir - hiçbir yere teleports o portal kadar, ancak, yerinde kontrol etmek için bu, bunu yapabilirsiniz gerçekleşecek herhangi bir karakter? d ancak, oluşturma işlemi henüz bitmiş değil - Eğer portal açmak için bir kova su gerekecektir.

aktivasyon portalı

Cennete portal etkinleştirmek için, en yakın kaynağa gidip bir kova su yazmanız gerekir. Zaten onlarla su ile gerekli kapasiteye sahip derhal son adımına geçebilirsiniz. gloustounom arasındaki boşluk içine bir kova su dökün - bu döken değildir ve mor bir ışık elde deliğin tüm genişliği boyunca uzanır. Şimdi sen portal üzerinden gidebilir - ve sağ cennette bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.